Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 10 minutami, Radek124 napsal:

Sporťák není kamión a tlaková vlna nebude žádný sonický třesk, ze kterého by si důchodec při kadle-kadle v TDI Škůdce vybryndal kafe do rozkroku. Problém je opravdu v tom že ani za "nízkého provozu" by ten nabob s poruchou vyměšování adrenalinu v téhle rychlosti neměl šanci zareagovat na cokoliv nestandardního (defekt na autě/kamiónu, zvíře na silnici, poryv větu), energie+následky nárazu by byly fatální a žádné "Game Over - Reload?" by nebylo... :skull:

Jasně, je to nějak tvarované aby to obtékal vzduch s co nejmenším odporem. Ale taky to předpokládám bude docela uřvané. Když se spojí byť malá tlaková vlna s poměrně velkým hlukem tak může bejt u někoho kdo to nečeká zaděláno na průser.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tom je prostě všechno špatně. Při 2 sekundách reakční doby uletí skoro čtvrt kilometru a Bugatti může být auto jak chce dobré, ale pořád jediná věc, na kterou může spoléhat je brzda. A i tam bude trvat docela dlouho než se dostane na rychlost, kdy to auto bude alespoň rozumně ovladatelné. 

Jako by při ceně toho auta už byl problém si pronajmout testovací dráhu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@martar přesně tak, kromě vnějších vlivů, jak už tady někdo psal (zvíře, objekty na vozovce co tam foukl vítr), je tohle největším ohrožením ostatních účastníků provozu. Auto letící 400 km/h nikdo ve zpětném zrcátku nečeká a ve zlomku vteřiny stejně nestihne zareagovat. Je to vlastně střílení na terč, vedle kterého stojí živá osoba, to bych byl rád, aby si třeba kolega @eLzyx uvědomil, než zas vypotí nějakou hovadinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, ewolucionar napsal:

Ale praveze kalkuluju,je to autobahn,kde auta jazdia 300+ 

mno, nevím jak kde, ale na autobahnu mám docela naježdíno a už při 200kmh jsi v hodně malý (promile) skupině. 
300 jsem snad nikdy nepotkal a to byly doby, kdy jsem točil 50k za rok

za me prostě debil. Malá chyba a rozehraješ tam při týhle rychlosti ruletu, kterou můžou odsrat lidi v obou směrech dálnice na úseku přes 1 km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Ajaj napsal:

mno, nevím jak kde, ale na autobahnu mám docela naježdíno a už při 200kmh jsi v hodně malý (promile) skupině. 
300 jsem snad nikdy nepotkal a to byly doby, kdy jsem točil 50k za rok

za me prostě debil. Malá chyba a rozehraješ tam při týhle rychlosti ruletu, kterou můžou odsrat lidi v obou směrech dálnice na úseku přes 1 km

přesně. Na autobahn jsem skoro doma a aut nad 200 je hrozně málo. Než jsem si nedávno řekl, že už nebudu jezdit víc jak 160 tak jsem často byl nejrychlejší auto v provozu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se pose*u. Koncem léta 2020 jsme si s bráchou a rodinama zamluvili Alpy. Loni to padlo kvůli lockdownu, tak nám tam zůstala deponovaná záloha.

Odjezd máme naplánovanej teď v sobotu. Před chvílí volá brácha, že má covida..... Podotýkám, že zatím se to jeho i mojí rodině komplet vyhejbalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, ohrenstein napsal:

Poloviční rychlost :)

Jj a taky srovnatelne auto 😄

ja nevim mi to prijde celkem v pohode, nebyl tam zadny provoz. Je fakt, ze na tyhle testy by to bylo asi lepsi na pronajmute draze. Ale abych se priznal, tak na d1 mezi Olomouc a Ostravou jsem jel nekolikrat vecer 300 a je tam videt opravdu daleko a byli jsme tam sami. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vo co jde? Ke 300 se prolítnu párkrát do roka a to nemám ani zdaleka srovnatelnou techniku. Jel v minimálním provozu a s otevřeným rozhledem. Ale dav "coby-kdyby" má jasno: je to debil a patří upálit!

Prostě neomezená znamená neomezená, se s tim smiřte.

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, warann napsal:

Se pose*u. Koncem léta 2020 jsme si s bráchou a rodinama zamluvili Alpy. Loni to padlo kvůli lockdownu, tak nám tam zůstala deponovaná záloha.

Odjezd máme naplánovanej teď v sobotu. Před chvílí volá brácha, že má covida..... Podotýkám, že zatím se to jeho i mojí rodině komplet vyhejbalo.

Tak podle laborky nemá. A ještě mu poradili, aby si v případě opakování testu vždycky dělal lichej počet, že v případě sudýho počtu nebude vědět na kterou stranu se přiklonit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, Americkej napsal:

Vo co jde? Ke 300 se prolítnu párkrát do roka a to nemám ani zdaleka srovnatelnou techniku. Jel v minimálním provozu a s otevřeným rozhledem. Ale dav "coby-kdyby" má jasno: je to debil a patří upálit!

Prostě neomezená znamená neomezená, se s tim smiřte.

neomezena znamena neomezena a debil je proste debil, cajk, smireny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já rád zkratkovitá vyjádření. Není o čem polemizovat. Samozřejmě, že i přes překračování rychlostních limitů je mou prioritou se nezabít, ani nepoškodit svoje (natožpak cizí!) vozidlo. Prostě vždy v ten moment a vzhledem k okolnostem to vyhodnotím jako bezproblémové. Počítám, že to video Bugattky dalo víc příprav a zajištění, než by se zdálo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, marecenator napsal:

neomezena znamena neomezena a debil je proste debil, cajk, smireny.

Debilovi s peniazmi sa hovorí „excentrický človek“ - to aby na tých peniazoch mohla participovať aj široká pospolitosť :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

300 km/h je častá rychlost jak v autě, tak na motorce. Je už 300 moc? Je 200 moc? Asi záleží v jakým stroji a za jakých podmínek. Pravda, 400 je dost. Ale brzy vyměk. Ta kára jede 500 🤪

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...