Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Ajaj napsal:

mno, nevím jak kde, ale na autobahnu mám docela naježdíno a už při 200kmh jsi v hodně malý (promile) skupině. 
300 jsem snad nikdy nepotkal a to byly doby, kdy jsem točil 50k za rok

My tak nejak máme zafixovanú tú ich neobmedzenú rýchlosť. Akurát situácia sa tam zmenila. Áut samozrejme pribudlo a Nemci začali jazdiť "horšie". Pred cca pätnástimi rokmi som tam bol fakt často a viacmenej pohodlná cestovná rýchlosť bola 200 - 220. Človek moc nemusel brzdiť, šoféri s tým počítali, rýchlych áut bolo dosť. V posledných rokoch je problém aj plynulých 180. Každú chvíľu sa brzdí, lebo sa niekto pomalý pichne do "rýchleho" pruhu a vlečie sa v ňom, často dlhé úseky s obmedzením rýchlosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Passer

Passer

asi na to má koule, zkusil to a vyšlo to bez karambolu.  Jiná věc je jaké měl informace nebo jestli se do toho opřel na blind. Měl ale kliku a větší štěstí než Rosemeyer v Německu, do kterého se při podobném pokusu opřel boční vítr. /1938/

https://www.automobilsport.com/bernd-rosemeyer-80-todestag---171898.html

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, McStinger napsal:

My tak nejak máme zafixovanú tú ich neobmedzenú rýchlosť. Akurát situácia sa tam zmenila. Áut samozrejme pribudlo a Nemci začali jazdiť "horšie". Pred cca pätnástimi rokmi som tam bol fakt často a viacmenej pohodlná cestovná rýchlosť bola 200 - 220. Človek moc nemusel brzdiť, šoféri s tým počítali, rýchlych áut bolo dosť. V posledných rokoch je problém aj plynulých 180. Každú chvíľu sa brzdí, lebo sa niekto pomalý pichne do "rýchleho" pruhu a vlečie sa v ňom, často dlhé úseky s obmedzením rýchlosti...

přesně. dřív to bylo jiný..  opravdoví řidiči, vždycky jsem se do německa těšil..  v holandsku jsem byl s mercedesem vito za 8 hodin.. pak to šlo čím dál hůř, 10, 12 h..  a ani ta cesta už mě nebavila, spousta východnich naplavenin a i němci se zhoršili..  

..a  co se týče téch 417 v bugatti.. je tam spousta úseků, kde to asi zkusit jde, relativně bezpečně v určitých časech.. ale cpát to na yt je fakt medvědí služba… agrument pro ty, kteří chtěji tu skvělou věc (neomezenou rychlost) zrušit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Bert napsal:

Tenhle borec na mne jednou (samozřejmě cestou svých právníků) podal trestní oznámení za to, že jsem neodsouhlasil prodej nemovitosti ( jemu) v majetku státu bez poptávkového řízení. Mohli bychom se shodnout na tom, že je to pokryteckej dement?

jo, není nad osobní zážitek. Stačí. 

Upraveno uživatelem eloga
ed
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, African napsal:

Dostávají mě víc videa třeba z Nurburgringu, kde mám fakt husinu z toho jak borci umí řídit a co ta jejich auta všechno zvládnou...tohle je  nuda, navíc za mě také tak  trochu debilita.

Ono Afri, tak to má většina lidí, jen se vždycky najde pár lidí, co si plete silnici se závodní dráhou a pár dalších, co mu za to ještě zatleska.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...A měl na to i nástroj ⇒ rovnou na popravu! :giljotiini:

PS: Napsal bych i "Ordnung Muß Sein", ale předpokládám že podle Německých předpisů to v daném místě nelegální nebylo, bez ohledu na to jaký "mezinárodní průser" z toho mohl být.
Sedět v Bundestagu Martin, už by jim tam Scheissherrem lajnovali cyklopruhy a šroubovali čtvrt metru vysoký "mrtvý policajty" - to by panáčka pro příště naučilo, kupovat si Bugatti... :skull:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt hovada tady. Když budu po sídlišti a kolem školy jezdit maximální povolenou rychlostí a nikoho nesrazím,je to v pořádku? Mám zimní gumy,takže to budu praktikovat i na sněhu. A mám náhon na všechna čtyři kola,takže k tomu mám “nástroj”. A občas si budu na prázdné silnici před školou trénovat smyky,to taky nikde zakázané není. Nikoho nezabiju a dám video na YouTube. Budete mi taky tleskat? Nic jsem neporušil,tak věřím,že ano!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím. Poslední dobou nevycházím z údivu, co lidi dokáží obhajovat. Seiko cifr na čínský sračce, spiknutí světových elit, kokot řítící se autem zcela bez šance efektivně reagovat na změnu dopravní situace, ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spousta lidí nadává na pravidla jako na věc,která nás zbytečně svazuje. Ale proč je potřebujeme? Přesně kvůli takovejm lidem,jako je pan Passer. Lidem,kteří nedokážou nebo schválně nechtějí například dostatečně vyhodnotit rizika jízdy rychlostí 417 km/h po dálnici.  Není sám,statistiky nehodovosti v úsecích s neomezenou rychlostí ukazují (logicky), že jsou tam ty nehody daleko tragičtější. Chtěl bych věřit tomu,že při nich zemřel nebo se zranil vždycky jen někdo,kdo se sice pomodlil, ale nakonec to nezvládl. Právě kvůli těmhle lidem nakonec možná všichni budeme jezdit po Německu stotřicítkou. Tím končím,nehodlám si kazit den s některými místními hlupáky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, tak dneska už mi kolegové z německa hlasí https://www.spiegel.de/auto/fahrkultur/bugatti-test-verkehrsminister-wissing-kritisiert-raser-video-a-b320da7f-6ef6-4a06-84c1-0aa59025b2a3 - prý je to brané jako velká motivace pro diskuzi k zavedení omezení.

Jinak co tu ještě nepadalo, tak je to fakt, že při jakékoliv nehodě nad 130 km/h jste i na neomezeném úseky automaticky spoluviník. Takže hodně lidí si to rozmyslím už jen z ohledu na pojistné plnění. Asi tak k diskuzi o tom, že se tam běžná lítá 200 - 300. 

Upraveno uživatelem x591
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pro zastánce velké rychlosti taky platí nějakou dobu, že neomezená rychlost je fajn, ale pokud by tam byl znak "závodění", tak je to už rovnou trestný čin. Nevím jak to řeší, ale někdo mi vyprávěl, že takhle vyřešili problémy z Bádenska-Württemberska, že jim tam švýcarská omladina pořádala závody na dálnicích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Zmizík napsal:

Nikomu se nic nestalo ale mohlo se stát!

Tohle bych nikdy neřekl ani nenapsal. Každý je strůjce svého štěstí. A tuhle větu úplně nesnáším, nejčastější argument u mě v práci.

před 19 hodinami, Radek124 napsal:

...A měl na to i nástroj ⇒ rovnou na popravu! :giljotiini:

PS: Napsal bych i "Ordnung Muß Sein", ale předpokládám že podle Německých předpisů to v daném místě nelegální nebylo, bez ohledu na to jaký "mezinárodní průser" z toho mohl být.
Sedět v Bundestagu Martin, už by jim tam Scheissherrem lajnovali cyklopruhy a šroubovali čtvrt metru vysoký "mrtvý policajty" - to by panáčka pro příště naučilo, kupovat si Bugatti... :skull:

V tomhle se pleteš, já to jen neschvaluju a považuju to za hazard. Možná to vypadá, že za to horuju, tak to není. Naopak se zcela nepokrytě raduju z každého neúspěchu pumpickaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...