Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 2 minutami, Bob napsal:

Rusaci si delaji porad naroky na jimi okupovane narody, byvale sovetske republiky jsou prvni na rane, bohuzel. Jako by tam nemeli dost svych problemu. 
Pokud se jim jasne neda najevo ze ne tak zacnou strkat rypak i k nam

👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No teda. Čtu a nestačím se divit ..... @Foundryman nechtěl by ses definitivně vzdálit na jinou diskuzní platformu? Vyhodit Tě (zatím) nemohu, protože pravidla neobsahují pojem "úplně nasráno mezi ušima" .... No nic chlape, tak to zvaž, a pokud by to vyšlo, tak pozdravuj na Parlamentních listech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslední 3 hodiny twitter info k Ukrajině - BBC 10. zpráva, CNN 9. zpráva.

tak asi víc letí Christina Aguilera, Jamie Oliver, THOR Industries has unveiled two electric RV concepts, Death of British scientist, Burkina Faso, What did Bono say about U2’s music?, Sarah Palin's positive Covid test a Flying car wins airworthiness certification ...

Upraveno uživatelem horal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O rusácích si myslím své. Před pár lety, v době olympiády v Soči, mě v Moskvě na Šeremetěvu zadržela policie, protože jsem se rozčiloval, že mi nechali při cestě z Bangkoku uletět navazující letadlo do Prahy. Moje znalost ruštiny jim zřejmě tak imponovala, že na mě ihned nastoupili s tím, že mě řádně prověří. Nekompromisně jsem byl zacvaknut želízky, odveden z terminálu, posazen do auta, byl mi zabaven telefon, příruční zavazadlo a byl jsem odvezen do přilehlého hotelu. Tam mě šoupli na pokoj, dali pro potěšení jedno krabičkový menu z letadla, před dveře postavili fešáka se samopalem a zamkli z venku. 

Byl jsem tak vyděšený, že už jsem se viděl někde v anonymním vězení plném něžných ruských chlapáků. Nicméně hlad zvítězil a usoudil jsem, že se alespoň najím, než mě definitivně zavřou na doživotí. Abych to povýšil, tak se mi pružinou z pantu prázdné skříně na oblečení podařilo otevřít zamčený minibar. K mému překvapení byl plný alkoholu :D Takže jsem to do sebe jako pomstu vyklopil, proložil džusem, pár tyčinkama Snickers a nakonec oříšky. 

Nad ránem mě bez komentáře vytáhli z pokoje (minibar nikdo nekontroloval) a zavezli zpět na letiště (již notně uváleného a nemytého). Tam mi po hodině čekání v jakési kanceláři jen suše sdělili, že došlo k omylu, a že mě mylně identifikovali jako nějakého "špiona". Dostal jsem pas a s doprovodem prošel až k nástupu do téměř prázdného letadla do Prahy. Tam mě naštěstí ukonejšily letušky, posadili stranou, kde jsem s nimi vesele pokecal o mém dobrodružství. Teď se tomu směju, ale celkově to je jeden z nejhorších zážitků mýho dlouhýho života :D a kdykoli přijde řeč na Rusko, je mi jasný, že to je jinej svět. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Bert napsal:

No teda. Čtu a nestačím se divit ..... @Foundryman nechtěl by ses definitivně vzdálit na jinou diskuzní platformu? Vyhodit Tě (zatím) nemohu, protože pravidla neobsahují pojem "úplně nasráno mezi ušima" .... No nic chlape, tak to zvaž, a pokud by to vyšlo, tak pozdravuj na Parlamentních listech.

Nerad se někam vnucuju. Nicméně na Ukrajině jsem pár let bydlel, v Rusku taky, takže mám informace i z jiných zdrojů, než je náš tisk...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen bych ještě připodotkl, že velmoci nemají přátele, jen zájmy. Ale černobílé vidění je pohodlné, nemusí se u toho moc přemejšlet...

Edit: Jo a k tomu Sevastopolu a Obamovi, to je názor několika Američanů, se kterými jsem v kontaktu. Kdyby tenkrát tak netlačil na pilu... Pravda, ti mí známí jsou povětšinou Republikáni.

Upraveno uživatelem Foundryman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Frostie napsal:
před 1 hodinou, kuncák7 napsal:
Co je prosím tohle za hantec, odkud? Slyším to slovo poprve- myšleno chochmes

Jidiš

 

Před hodinou, marecenator napsal:

Diky za info, puvod slova jsem musel hledat a taky jsem nasel jidis.

Aha, díky oběma. Tohle jsem vůbec netušil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ona predstava, ze Zapad chce pro UK jen to nejlepsi - svobodu, demokracii a prosperitu, to jsou taky pohadky. Proste boj o sferu vlivu a smula pro UK, ze lezi mezi velmocema. Stejny pech, jako kdyz jsme my byli mezi Nemeckem a SSSR.

Jak rikal nas ucitel dejepisu - pamatujte si, ze valky se nevedou pro princezny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, odjinud napsal:

Tak ona predstava, ze Zapad chce pro UK jen to nejlepsi - svobodu, demokracii a prosperitu, to jsou taky pohadky. Proste boj o sferu vlivu a smula pro UK, ze lezi mezi velmocema. Stejny pech, jako kdyz jsme my byli mezi Nemeckem a SSSR.

Jak rikal nas ucitel dejepisu - pamatujte si, ze valky se nevedou pro princezny.

Kdyz uz vis, jake pohadky chce zapad, vis taky, co chteji ukrajinci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Émile napsal:

O rusácích si myslím své. Před pár lety, v době olympiády v Soči, mě v Moskvě na Šeremetěvu zadržela policie, protože jsem se rozčiloval, že mi nechali při cestě z Bangkoku uletět navazující letadlo do Prahy. Moje znalost ruštiny jim zřejmě tak imponovala, že na mě ihned nastoupili s tím, že mě řádně prověří. Nekompromisně jsem byl zacvaknut želízky, odveden z terminálu, posazen do auta, byl mi zabaven telefon, příruční zavazadlo a byl jsem odvezen do přilehlého hotelu. Tam mě šoupli na pokoj, dali pro potěšení jedno krabičkový menu z letadla, před dveře postavili fešáka se samopalem a zamkli z venku. 

Byl jsem tak vyděšený, že už jsem se viděl někde v anonymním vězení plném něžných ruských chlapáků. Nicméně hlad zvítězil a usoudil jsem, že se alespoň najím, než mě definitivně zavřou na doživotí. Abych to povýšil, tak se mi pružinou z pantu prázdné skříně na oblečení podařilo otevřít zamčený minibar. K mému překvapení byl plný alkoholu :D Takže jsem to do sebe jako pomstu vyklopil, proložil džusem, pár tyčinkama Snickers a nakonec oříšky. 

Nad ránem mě bez komentáře vytáhli z pokoje (minibar nikdo nekontroloval) a zavezli zpět na letiště (již notně uváleného a nemytého). Tam mi po hodině čekání v jakési kanceláři jen suše sdělili, že došlo k omylu, a že mě mylně identifikovali jako nějakého "špiona". Dostal jsem pas a s doprovodem prošel až k nástupu do téměř prázdného letadla do Prahy. Tam mě naštěstí ukonejšily letušky, posadili stranou, kde jsem s nimi vesele pokecal o mém dobrodružství. Teď se tomu směju, ale celkově to je jeden z nejhorších zážitků mýho dlouhýho života :D a kdykoli přijde řeč na Rusko, je mi jasný, že to je jinej svět. 

pěkná storka! :D a myslím že s odstupem času "super" zážitek a zkušenost :) každopádně taky bych nechtěl zažít..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 1. 2022 v 11:31, x591 napsal:

A pro zastánce velké rychlosti taky platí nějakou dobu, že neomezená rychlost je fajn, ale pokud by tam byl znak "závodění", tak je to už rovnou trestný čin. Nevím jak to řeší, ale někdo mi vyprávěl, že takhle vyřešili problémy z Bádenska-Württemberska, že jim tam švýcarská omladina pořádala závody na dálnicích.

Tak z UK zpět domů - moc dlouho to netrvalo https://www.spiegel.de/panorama/wittenberg-millionaer-rast-mit-417-kilometern-pro-stunde-ueber-die-a2-a-38961dfa-45c5-4130-9986-c4239d028a32

Tam stačí aby měl "před sebou" jiné auto, které kontrolovalo co na té dálnici je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

marecentor - jasne, ze Ukrajinci chteji poslouchat tu pohadku o tom, ze jednou vstoupi do EU a vse najednou bude jako v raji a na tu, ze jim ta budu jezdit rusky tanky. Ale jak ten Tvuj dotaz souvisi s tim, ze obe strany chteji Ukrajinu zcela zistne do sve sfery vlivu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...