Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Tak dlouho jsem otravoval svoje chlebodárce v nejmenované bance, že kromě zákonného výkaznictví do ČNB se chci podílet i na projektu začlenění nově koupené banky, až mi ho dali (řídím se zásadou  čím více jedinečného know-how člověk má, tím lépe). Akorát teď nevím, jak stihnout to, co po mě stávající i nový projekt chce 🙂  

(příspěvek na hraně Co mě potěšilo / naštvalo) 😄 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Hasňa napsal:

Jak se narodí děcko tak se strachu už nezbavíš. Je jedno kde. 🙂

 

Ale hamrování je dobrá terapie! Musíme něco udělat, prsty mě svědí, na kytaru se práší a žízeň je veliká. 

Jasně, ale ty jsi byl přímo v jámě lvové

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam kamaráda, který žije v Bergenu téměř 15 let (fotbalový trenér). Jeho manželka pracuje jako dětský psycholog a její historky, víceméně potvrzují, to co psal Hasňa. Nejvíce mi utkvěla v paměti její poslední věta na téma děti " v Norsku děti patří státu". Kamarád je tam sám s manželkou, děti žijí ve Španělsku.

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Berbatow napsal:

Mam kamaráda, který žije v Bergenu téměř 15 let (fotbalový trenér). Jeho manželka pracuje jako dětský psycholog a její historky, víceméně potvrzují, to co psal Hasňa. Nejvíce mi utkvěla v paměti její poslední věta na téma děti " v Norsku děti patří státu". Kamarád je tam sám s manželkou, děti žijí ve Španělsku.

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk

Kamarat sa krasne stara o deti, musi byt na seba pysny. Manzelka takisto... 🤦‍♂️.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, siki napsal:

Eskimak 

A ty víš kolik mají Ty děti? To když je dětem třeba 30 let ,tak se o ně mají starat jak? Nemůžou je pustit do ciziny?😂

No... Mas pravdu. Nezvazil som vobec moznost ze v Norsku beru do decaku aj 30 rocne deti...

Mea culpa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, Lucky Lucaso napsal:

Tvl, ty musis bejt za mravokarce a chytraka opravdu uplne v kazdym vlakne co tu na foru je. Zapni se na chvili v iglu do spacaku a vychladni 🤐

Diskuze je o detech a problemech se socialkou v Norsku.

Berbatow da priklad z okoli, kde kamos zije v Norsku s manzelkou, ale deti ve Spanelsku.

Tak kurwa, co by sis pomyslel ty? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Irwinek napsal:

Lidi jsou dementi - milion cedulí " nelezte do páter nosteru s dlouhejma předměta" a stejně se najde debil, kterej tam vleze se štaflema 😞

20220127_085246.jpg

20220127_085259.jpg

20220127_085313.jpg

20220127_085338.jpg

Moc ady nenadávej do debilů 😉

Tohle se mi taky stalo se dřevěnejma štaflema když jsem byl čerstvě po vyučení 🙃

A můžu říct, že to byl rachot v tý kabince. 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Oplt napsal:

Moc ady nenadávej do debilů 😉

Tohle se mi taky stalo se dřevěnejma štaflema když jsem byl čerstvě po vyučení 🙃

A můžu říct, že to byl rachot v tý kabince. 😀

Nacpal jsi dvouapůlmetrový štafle do dvoumetrový jedoucí kabinky? A měl jsi u toho ty super repráky, co Ti tiše závidím? Tak to musel být rachot, to jo 😄

Stane se, už tam někdo nacpal i běžky a pak utekl. Prolétly 8 pater, než se dole roztříštily 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Irwinek napsal:

Nacpal jsi dvouapůlmetrový štafle do dvoumetrový jedoucí kabinky? A měl jsi u toho ty super repráky, co Ti tiše závidím? Tak to musel být rachot, to jo 😄

Stane se, už tam někdo nacpal i běžky a pak utekl. Prolétly 8 pater, než se dole roztříštily 😄

Tenkrát ještě repráky nebyly 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...