Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Tohle je fakt blbá situace, ale obavam se  ze s tim fakt nic neudělaš, obzvlášť pokud to mají explicitně zmíněno v podmínkách (nehledal jsem, ale píšeš, že to tam je). Jediná cesta je asi fakt jenom dostat se na někoho z vedení, kdo má tu pravomoc se na to podívat jinak, paní na reklamacich ti sama od sebe peníze nedá, ještě bx za zo pak dostala kartac. Zkus ještě mail nebo jinou cestu než telefon, většinou se mi to osvědčilo, mail se přece jen vedení k posouzení přepošle líp, než za někým chodit a vysvětlovat mu obsah telefonátu.

Já mám s 4camping osobně jenom tu nejlepší zkušenost s reklamací. Koupil jsem tam plachtu těsně před odjezdem, večer jsem ji natáhl a byla tam dirka. Malá, ale byla. Tak jsem ji zalepil stříbrnou a hned po návratu jsem jim psal a poslal fotky, obratem mi psali, ať jim to pošlu nebo přivezu a peníze hned vrátili zpátky. Všechno v pohodě, přestože jsem vracel použitou, s mírně se zvětšují dírou po několika nocích a vůbec nevim, jak bych dokazoval, že jsem tu díru neudělal já, kdyby se šprajcli, což objektivně klidně mohli. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, taky názor. Kdybych to tam tu jednu věc

před 34 minutami, Hasňa napsal:

No to je minimálně na ústavní soud, nebo Strasbourg. Dali hadr za korunu, ten se rozpadl, dali korunu zpět. No to je škandál. Vzpamatujte se borci.

Taky názor, sice z mého pohledu zbytečně hrotící, ale ok. Kdybych tam tu jednu věc koupil za korunu a oni mi korunu vrátili, neřeknu nic. Oni mne ale touhle korunou motivovali utratit dalších 8000 takových korun a já to bral tak, že kupuju levněji o 900,- Kč.

Kdyby ti někdo prodal barák za 50 míčů a k tomu ti dal jako motivaci za jednu kačku auto v hodnotě 1 milionu a pak by to dopadlo stejně, pořád bys měl stejnej názor?

Upraveno uživatelem Nestler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Maro napsal:

Tohle je fakt blbá situace, ale obavam se  ze s tim fakt nic neudělaš, obzvlášť pokud to mají explicitně zmíněno v podmínkách (nehledal jsem, ale píšeš, že to tam je). Jediná cesta je asi fakt jenom dostat se na někoho z vedení, kdo má tu pravomoc se na to podívat jinak, paní na reklamacich ti sama od sebe peníze nedá, ještě bx za zo pak dostala kartac. Zkus ještě mail nebo jinou cestu než telefon, většinou se mi to osvědčilo, mail se přece jen vedení k posouzení přepošle líp, než za někým chodit a vysvětlovat mu obsah telefonátu.

Já mám s 4camping osobně jenom tu nejlepší zkušenost s reklamací. Koupil jsem tam plachtu těsně před odjezdem, večer jsem ji natáhl a byla tam dirka. Malá, ale byla. Tak jsem ji zalepil stříbrnou a hned po návratu jsem jim psal a poslal fotky, obratem mi psali, ať jim to pošlu nebo přivezu a peníze hned vrátili zpátky. Všechno v pohodě, přestože jsem vracel použitou, s mírně se zvětšují dírou po několika nocích a vůbec nevim, jak bych dokazoval, že jsem tu díru neudělal já, kdyby se šprajcli, což objektivně klidně mohli. 

Já jsem u nich už taky hodně nakoupil a vždy v pohodě. Ona i na začátku ta reklamace probíhala ok. Prodavačky ochotný...až to vyřízení mi nesedí. Dobrá rada, napíšu. Ale i jinam než na jen na ty reklamace, protože tam prý je jen jedna ta ženská se kterou jsme mluvil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono by tě auto za milión motivovalo ke koupi rezidence za padesát milionů?  Really? 😂

Takže jak to je, napřed píšeš že jsi chtěl využít akci, pak zase že tě mikina za korunu motivovala utratit. Což si dost protiřečí imho.

A pak tady máme informace že kdyby jsi za korunu koupil a oni ti korunu vrátili tak je to ok. A ty jsi tam skutečně koupil za korunu a oni ti ji vrátí. A to se ti nelíbí, protože do toho dáváš nástavbu motivace viz. výše. 

Je to nesmysl, nedělej ze sebe fakt vola, příště to dej mamce zašít jak jsi chtěl a neuspořených 900,- ber jako levnou životní poučku, někdo to má i výrazně dražší. Já si jednou špatně přečetl pár řádků a stálo mě to pět set. 

Pět set tisíc. 

:cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni mne ale touhle korunou motivovali utratit dalších 8000 takových korun a já to bral tak, že kupuju levněji o 900,- Kč.

Tak jsi svéprávnej a učinil jsi svobodné rozhodnutí. A ten hadr byl fakt za korunu, na účtence ty ostatní věci nemáš levnější o 900,-Kč.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Tom4 napsal:

Ono by tě auto za milión motivovalo ke koupi rezidence za padesát milionů?  Really? 😂

Takže jak to je, napřed píšeš že jsi chtěl využít akci, pak zase že tě mikina za korunu motivovala utratit. Což si dost protiřečí imho.

A pak tady máme informace že kdyby jsi za korunu koupil a oni ti korunu vrátili tak je to ok. A ty jsi tam skutečně koupil za korunu a oni ti ji vrátí. A to se ti nelíbí, protože do toho dáváš nástavbu motivace viz. výše. 

Je to nesmysl, nedělej ze sebe fakt vola, příště to dej mamce zašít jak jsi chtěl a neuspořených 900,- ber jako levnou životní poučku, někdo to má i výrazně dražší. Já si jednou špatně přečetl pár řádků a stálo mě to pět set. 

Pět set tisíc. 

:cheers:

Co blaznis, podla mna si ho nepochopil, no offence.

Chcel kupit jednu vec. Ale vdaka akcii 2+1 sa rozhodol ze kupi aj druhu, lebo dostal k tomu mikinu v hodnote 900kc za 1kc. Cize inak povedane, kupil jednu vec a na druhu dostal "zlavu" 900kc v podobe mikiny. Tu zlavu mu ale vzali, ked sa k reklamacii postavili tak ako sa postavili. Bez tej zlavy by tu druhu vec nekupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu tu motivaci, ale obchod to má prezentované od začátku jako 4000+4000+1

nikoliv jako 4000+4000+900-899.

Chtít po nich aby se, byť je vysledek stejný, přizpůsobili bych přirovnal k:

5+2 noci zdarma v hotelu, odbydlím si 6 a za sedmou budu chtít peníze zpět.

To už je jen vtip samozřejmě  ;)

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, wawrik napsal:

Nasral ma krpatý ulízanec na gejte Wizzairu vo Schwechate, čo ma nechcel pustiť do lietadla, lebo nemám test. Vraj No test, no entry. A ževraj no exceptions. Ten idiot si ani nepozrel podmienky na vstup do cieľovej krajiny, pritom to posudzovanie papierov je jediný dôvod, prečo tú prácu zverili živému človeku a nie turniketu.

Vrchol bol, keď začal vyžadovať rezidenčnú kartu - čo je doklad, ktorý na Islande neexistuje. Ale zrejme sa na ňu v Rakúsku dosť narobil, tak si vylieval frustráciu. Nenávidím debaty s hlupákmi obdarenými právomocou.

Se divím, že po těch tvých několikatero Nepálských dobrodružstvých tě ještě nějáký neználek takhle rozhodí :D Mě při jednom odletu z Kathmandu prý že, v letadle není místo, no jo ale já říkám, vždyť mám letenku...hm, to můžete mít ale v letadle není místo 🤣 Když jsem po půl hodině zjistil, že nejde o joke, sbalil jsem batoh a zpátky na hotel. Letěl jsem o tři dny déle úplně jinou společností co mi vyhrabali někam do Kataru, odtamtud do Itálie, tam jsem musel přespat na hotelu a další den do Prahy. Batoh mě dorazil o měsíc později...jaj to ti byla akce 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, eskimak napsal:

Co blaznis, podla mna si ho nepochopil, no offence.

Chcel kupit jednu vec. Ale vdaka akcii 2+1 sa rozhodol ze kupi aj druhu, lebo dostal k tomu mikinu v hodnote 900kc za 1kc. Cize inak povedane, kupil jednu vec a na druhu dostal "zlavu" 900kc v podobe mikiny. Tu zlavu mu ale vzali, ked sa k reklamacii postavili tak ako sa postavili. Bez tej zlavy by tu druhu vec nekupil.

Ano, přesně takto to bylo myšleno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to může být myšleno, ale to je pouze Tvůj myšlenkový konstrukt. Právně vzato jsi akceptoval podmínky akce 2+1, kdy třetí věc (+1) stojí korunu. Čili pořídil sis třetí věc za korunu a korunu jsi obdržel zpět, je to čisté. Rozumím, že tě to teď mrzí, protože sis tu koupi před sebou obhájil právě vykonstruováním té "slevy" na druhou věc, ale v právu nejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštve, úplně stejně jako naštve člověka když například v tomto počasí mají v turisticky exponovaných místech provozovatelé kaváren apod., novinku.

Spočívá v tom, že i teď v únoru, při teplotách pod nulou jsou venku alespoň miniaturní zahrádky lákající k posezení, obklopené cedulemi jako kapučino 50,- nebo Plzeň 45,-. Kosa jako prase, vítr, slunečné dny aby člověk pohledal. Vleze raději dovnitř, dá si to kapučíno, pivo a dvě vody (ty dostane v plastu půllitrovy Cristaline nebo jakseto jmenuje z Makra za 3,90 kus), ovšem účet je čtyři kila.

Díky vynálezu novinky, a ta zní že co je na ceduli venku platí venku. Uvnitř stojí nápoje jednotnou cenu kilo za kus. 😃

Jen příklad, odpozorováno z ulic v centru hlavního města. 

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, montemar napsal:

u nás v hospodě maj menu s polívkou za 30.- zdarma, v ceně cca 140.- …  příště, až zase polívku sním, ale zpětně zjistím, že mi nechutnala, budu chtít 30.- vrátit.. :D

A ked zistis ze je pokazena, tiez si povies ze co uz, bola zdarma?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě není ok dívat se na to tak, že to zboží za korunu je jen bonus. Předpokládám, že prodejce na něm za 1kč nemá marži, ale na akci 2+1 neprodělá. Celková marže bude tedy u akce 2+1 menší a rozložená do 3 kusů zboží - ale zákazník takhle uvažovat nemůže, že umoří drahé kusy bonusem v podobě třetího - to je podle mě nefér. Ale podmínky jsou jasně dané, právně je to asi ok a protestovat proti tomu je zbytečné (Nestler)..

Upraveno uživatelem dykmore
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...