Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Tvl dnes jsem poprvé zažil policejní šikanu, respektive městsko-policejní. Celý den to vydýchávám, tu aroganci a zášť, co mi všechno ten strážník řekl (na to, že jsem špatně parkoval když jsem si vyběhl k bankomatu). Raději bych zaplatil na místě pokutu a každej bychom si šli svou cestou. Ale ta jeho demonstrace moci a ten můj pocit bezmoci jakékoli reakce, protože bych se zatáhl do problémů - mě šokovala a hodně to se mnou hnulo v názoru na tento orgán. Jsem z toho normálně otřesenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, Radius napsal:

Tvl dnes jsem poprvé zažil policejní šikanu, respektive městsko-policejní. Celý den to vydýchávám, tu aroganci a zášť, co mi všechno ten strážník řekl (na to, že jsem špatně parkoval když jsem si vyběhl k bankomatu). Raději bych zaplatil na místě pokutu a každej bychom si šli svou cestou. Ale ta jeho demonstrace moci a ten můj pocit bezmoci jakékoli reakce, protože bych se zatáhl do problémů - mě šokovala a hodně to se mnou hnulo v názoru na tento orgán. Jsem z toho normálně otřesenej.

Že tys nepoužil univerzální parkovací kartu - čtyři blinkry?😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Foundryman napsal:

Neblázni, Čína potřebuje nerostné suroviny a z Rusa dělá "partnera", těm se to hodí do krámu, ale za ropu a plyn a další lítají miliardy dolarů. My tady řešíme pomocí Pepíka nesmyslný elektroauta a tihle se nám co se ekologie týká smějou do ksichtu. Mrkni na objemy nasmlouvaných kontraktů Rusko Čína. Neuvěřitelné částky. A s ohledem na další producenty ropy a plynu z Arábie, samozřejmě ;)

Český bulvár . . . no . . . stoprocentně si dohledáš co k tomu píšou i další média včetně zahraničních a uděláš si vlastní názor. Ale titulek zní dobře, clickbite perfektní. Je potřeba si uvědomit kdo vlastní ten server a proč a jak chce ovlivnit veřejné mínění u nás ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, Tom4 napsal:

Neblázni, Čína potřebuje nerostné suroviny a z Rusa dělá "partnera", těm se to hodí do krámu, ale za ropu a plyn a další lítají miliardy dolarů. My tady řešíme pomocí Pepíka nesmyslný elektroauta a tihle se nám co se ekologie týká smějou do ksichtu. Mrkni na objemy nasmlouvaných kontraktů Rusko Čína. Neuvěřitelné částky. A s ohledem na další producenty ropy a plynu z Arábie, samozřejmě ;)

Český bulvár . . . no . . . stoprocentně si dohledáš co k tomu píšou i další média včetně zahraničních a uděláš si vlastní názor. Ale titulek zní dobře, clickbite perfektní. Je potřeba si uvědomit kdo vlastní ten server a proč a jak chce ovlivnit veřejné mínění u nás ;)

Tak jasně, že balast je třeba odfiltrovat. Ale až nepříjemně to připomíná jistý pakt z roku 1939, kdy šlo taky hlavně o krytá záda a dodávky surovin. A s přihlédnutím k tahanicím okolo Tchaj-wanu z toho vůbec nemám dobrej pocit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kuncák7

nojo, to máš asi recht, já bych na tom byl ještě hůř, ale nakonec se  pokaždé  utrápenec zvedne a řekne si - Battle rages on.

Jedeš dál, stejně nemůžeš nic jiného udělat. :cheers:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 2. 2022 v 18:08, Foundryman napsal:

Zkus Clean na okna. Bezbarvý !!

V 6. 2. 2022 v 19:13, cali napsal:

ja mam celkom dobre skusenosti so suchymi cisticmi kobercov

Chlapi, díky. Barva z textilu jde vcelku dobře dolů, průser je, že vsákla i do polstrování a odtud se do vyčištěnýho vlhkýho potahu za hodinu zase vrací - jak ten flek z Cantervillskýho strašidla :) Budu asi muset odspodu sundat vnitřní lacinej potah, vyndat pružiny, nějak vytahat polstrování, vyčistit nebo nahradit a zase to zkompletovat. Jsem vcelku šikovnej, ale tady se bojím, zda docílím původního vzhledu sedačky, jestli tam nebude nějaký propadlý místo nebo tak. Za pokus to ale stojí, furt lepší než sedačku rovnou vyhodit. Nejvíc mě se.e, že jsem tam tu fixu nechal já poté, co jsem s dcerou hrál piškovorky, a asi jsem na ní chvíli i seděl :)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, martar napsal:

Chlapi, díky. Barva z textilu jde vcelku dobře dolů, průser je, že vsákla i do polstrování a odtud se do vyčištěnýho vlhkýho potahu za hodinu zase vrací - jak ten flek z Cantervillskýho strašidla :) Budu asi muset odspodu sundat vnitřní lacinej potah, vyndat pružiny, nějak vytahat polstrování, vyčistit nebo nahradit a zase to zkompletovat. Jsem vcelku šikovnej, ale tady se bojím, zda docílím původního vzhledu sedačky, jestli tam nebude nějaký propadlý místo nebo tak. Za pokus to ale stojí, furt lepší než sedačku rovnou vyhodit. Nejvíc mě se.e, že jsem tam tu fixu nechal já poté, co jsem s dcerou hrál piškovorky, a asi jsem na ní chvíli i seděl :)

Nemám fotku, ale takhle z letu bych poradil koupit ruční sponkovačku a tzv. "kozí nožku" (vercajk na vytahování sponek), potah by měl být přistřelen sponkami někde zepředu sedáku, bývají schované pod záhybem. Vytáhneš pár sponek, dostaneš se pod potah a po akci zase sponkovačkou přistřelíš na původní místo. Je to lepší, než to párat zespodu a vytahovat pružiny. Náklady na vercajk v řádu cca 200,- Kč. Mezi potah a pěnu bych spíš na ten flek vložil kus nějaké tenké látky, přes kterou by se barva nedostala.

Upraveno uživatelem Foundryman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Qui bono? Komu a čemu prospívá nahánění Rusa do čínské náruče? Neustálá kritika, embarga, vyhrožování - tak ne že by to nemělo důvod, ale Rus není evropan, je to poloasiat a vždycky měl samoděržaví a je tak spokojen. Teď buduje ropovody a plynovody do Číny a se svou surovinovou základnou dělá z Číňana během pár let nepřekonatelného hegemona. Kurva, tohle chceme?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

@Foundryman Díky moc, už jsem začal odsponkovávat zespodu a hned pod okrajem lacinýho vnitřniho potahu jsem našel přisponkovanej i okraj vnějšího fajnovýho čalounění, takže to udělám, jak píšeš. Sponkovačku mám stavební sadrokartonářskou - přijde mi, že je na stejný spony s dlouhýma nožičkama. Umím to s ní výborně (... kdysi jsem sem postoval fotku se sponou nastřelenou čistě až na doraz uprostřed dlaně :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, elloco napsal:

Qui bono? Komu a čemu prospívá nahánění Rusa do čínské náruče? Neustálá kritika, embarga, vyhrožování - tak ne že by to nemělo důvod, ale Rus není evropan, je to poloasiat a vždycky měl samoděržaví a je tak spokojen. Teď buduje ropovody a plynovody do Číny a se svou surovinovou základnou dělá z Číňana během pár let nepřekonatelného hegemona. Kurva, tohle chceme?

Jen pro zajimavost, jak bys to resil s Ruskem Ty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...