Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 8 minutami, ewolucionar napsal:

dnes US ARMY kolóna aut,vojaci v nepriestrelnych vestách,nasadene prilby so štítom,každy v rukach zbrane,presun ako v Iraku v plnej bojovej pohotovosti..toto neni film,ale realita na Slovensku.......

Buď rád. Pořád lepší než kdyby vám tam jezdili Rusáci 

Upraveno uživatelem Oplt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, ewolucionar napsal:

dnes US ARMY kolóna aut,vojaci v nepriestrelnych vestách,nasadene prilby so štítom,každy v rukach zbrane,presun ako v Iraku v plnej bojovej pohotovosti..toto neni film,ale realita na Slovensku.......

Su tu na cviceni Saber Strike 2022, presuvat sa vraj mali hlavne v noci, idu tusim z Nemecka a budu tu do polovice marca. Planovane presuny su na stranke ministerstva obrany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, pato31681 napsal:

Su tu na cviceni Saber Strike 2022, presuvat sa vraj mali hlavne v noci, idu tusim z Nemecka a budu tu do polovice marca. Planovane presuny su na stranke ministerstva obrany.

Oficialne ano,ale skôr si myslim ze pripravuju pôdu na väčší kontingent. Žiadne presuny pod rúškom tmy,ale demonštracia sily,aspon tak mi to pripadalo v tej zbroji....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, ewolucionar napsal:

Tak,robil som už všeličo😉

To je hodne vyhýbavá odpoveď...ok...ale potom by Ťa nemalo prekvapiť, že na vojenskom cvičení sú zbrane...
(disclaimer: hovoríme o armáde, nie tej srande čo tu bola posledné roky boľševika)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oficialne ano,ale skôr si myslim ze pripravuju pôdu na väčší kontingent. Žiadne presuny pod rúškom tmy,ale demonštracia sily,aspon tak mi to pripadalo v tej zbroji....
Myslim ze se chovaji naprosto standardne jako jindy.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, Prochy68 napsal:

Tak jsem si objednal dve bundy z Bushmana, ty jejich materialy mam rad, ale ta vystupni kontrola jde od deseti k peti. Opet jeden kus ze dvou kazovej.

Jsou marný a je to škoda 😒 Trička přesně rok a čauec, kalhoty nedávno co jsem objednal velikostní nesmysl, vysvětlený našitím špatných velikostí, mazec. Ona už totiž ani ta Asie není levná a udržet si kvalitu materiálů, výroby není vůbec jednoduché...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, ewolucionar napsal:

dnes US ARMY kolóna aut,vojaci v nepriestrelnych vestách,nasadene prilby so štítom,každy v rukach zbrane,presun ako v Iraku v plnej bojovej pohotovosti..toto neni film,ale realita na Slovensku.......

Nechápu, co tě na tomhle štve. Máš na výběr, můžeš se taky začít učit rusky, když tě přesun vojáků tak štve. Tohle fakt nechápu. Naprosto normální přesun.

Je fakt vidět, že máme plno společného jako národy.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, ewolucionar napsal:

Oficialne ano,ale skôr si myslim ze pripravuju pôdu na väčší kontingent. Žiadne presuny pod rúškom tmy,ale demonštracia sily,aspon tak mi to pripadalo v tej zbroji....

No dufam, ze skutocne pripravuju podu na vacsi kontingent. Snad to tym proruskym idiotom na slovensku aspon trochu zatvori usta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou marný a je to škoda  Trička přesně rok a čauec, kalhoty nedávno co jsem objednal velikostní nesmysl, vysvětlený našitím špatných velikostí, mazec. Ona už totiž ani ta Asie není levná a udržet si kvalitu materiálů, výroby není vůbec jednoduché...
Minule jsem od nich dostal nejaky reklamni email, vime ze jsme drazi, ale to je tim, ze drzime stabilni kvalitu blablabla....... pekny kecy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stále častěji si kladu otázku, zda některá vlákna úplně nevyloučit, protože výskyt hlupáků a názoru na přes usta je až smrtelný. To přece není možné, co člověk, mající rád hodinky, dokáže vyplodit za koninu.

No nic, jdu se sebevzdělávát četbou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, ewolucionar napsal:

dnes US ARMY kolóna aut,vojaci v nepriestrelnych vestách,nasadene prilby so štítom,každy v rukach zbrane,presun ako v Iraku v plnej bojovej pohotovosti..toto neni film,ale realita na Slovensku.......

Ty vesty a prilby si nasazovali az na Slovensku, kdyz jeli pres Cechy, tak byli v mikinach 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...