Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 34 minutami, kuncák7 napsal:

Nechápu, co tě na tomhle štve. Máš na výběr, můžeš se taky začít učit rusky, když tě přesun vojáků tak štve. Tohle fakt nechápu. Naprosto normální přesun.

Je fakt vidět, že máme plno společného jako národy.

Co je na tom kurva normální že ti jezdí po vlasti cizí armáda, a když tví zákonodárci podepišou takovou smlouvu, že si tam u nich může ta cizí armáda dělat co chce…. Mi to normální nepřijde, tam kde americká armáda přišla bylo spoustu mrtvých a to z 90% jen kvůli jejích prospěchu. Kecy o tom jak všude jen pomáhají. Jo a nejsem komouš, a vím co se dělo v 68, ale mi nepřijde normální kupovat plyn od USA za 4x vyšší cenu nebo uhlí z Austrálie. Sorry, ale já z té ameriky tak nadšenej nejsem. Války z 90% vznikají provokací, financováním žoldáků, kteří za pár dolarů udělají to co se jim řekne. A klidně začnou vraždit své sousedy a bývalé kamarády ( viz jugoslávie ). Je mi z toho zle. Jsou to kamarádi kteří si dokážou splést Prahu s Drážďany a vysypat na ni tuny bomb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ewolucionar Možná bys měl proklínat spíš své předky, že se v rámci získávání "ewolučních výhod" nenaučili plavat - z druhého břehu Moravy by to hned bylo o hranici od rusáka víc a nemusel by ses tu pohoršovat nad helmutama v transportérech, co jsou kupodivu ochotní se postavit se zbraní v ruce i za takové omezené NIMBY jako Ty a kremlofil Žilinka :censored:

@M3maniac Můžeš ocitovat na základě jaké smlouvy si ta "cizí armáda" (kdo si není ochotný vydržovat pořádnou armádu vlastní, musí holt na vlastním dvorku strpět armádu cizí) může na Slovensku dělat "co chce" (zabírat nemovitosti, mlátit a znásilňovat místní, nespokojené mimosoudně mučit a popravovat)? Nebo máš pocit že se nám ty vojenské kolony po mizerných východoevropských silnicích prohánějí jen tak z plezíru, aby pálily naftu za naše státní peníze a pomalou jízdou bránili ostatním v předjíždění?

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Radek124 napsal:

@ewolucionar Možná bys měl proklínat spíš své předky, že se v rámci získávání "ewolučních výhod" nenaučili plavat - z druhého břehu Moravy by to hned bylo o hranici od rusáka víc a nemusel by ses tu pohoršovat nad helmutama v transportérech, co jsou kupodivu ochotní se postavit se zbraní v ruce i za takové omezené NIMBY jako Ty a kremlofil Žilinka :censored:

@M3maniac Můžeš ocitovat na základě jaké smlouvy si ta "cizí armáda" (kdo si není ochotný vydržovat pořádnou armádu vlastní, musí holt na vlastním dvorku strpět armádu cizí) může na Slovensku dělat "co chce" (zabírat nemovitosti, mlátit a znásilňovat místní, nespokojené mimosoudně mučit a popravovat)? Nebo máš pocit že se nám ty vojenské kolony po mizerných východoevropských silnicích prohánějí jen tak z plezíru, aby pálily naftu za naše státní peníze a pomalou jízdou bránili ostatním v předjíždění?

To ako fakt,toto?😆😆😆co jsou kupodivu ochotní se postavit se zbraní v ruce i za takové omezené NIMBY jako Ty a kremlofil Žilinka :censored:

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštvalo mě, že dva dny vybírám elektrony na auto, ladim design, ptám se na měření tlaku v pneu, rozměr, stari a když vše domluvím, tak zjistím, že jsou to zimaky a ty mám :-((. Do pytle, tak znova 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, kuncák7 napsal:

Naštvalo mě, že dva dny vybírám elektrony na auto, ladim design, ptám se na měření tlaku v pneu, rozměr, stari a když vše domluvím, tak zjistím, že jsou to zimaky a ty mám :-((. Do pytle, tak znova 

Dyť ten výběr je to nejpěknější, ne?

A stejně by jsi se v práci nudil, není úřední den..🍻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Radimk napsal:

Dyť ten výběr je to nejpěknější, ne?

A stejně by jsi se v práci nudil, není úřední den..🍻

N...r mě i ty :-)))), já měl už vybráno. Nemám estetické cítění, musím psat dalším třem lidem a shodnout se s nima. A začínám znovu. 

A v práci to nejde, musím něco nakreslit, což je pro mě za trest.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zklamal a naštval mě člen polifka . Zarezervoval jsem si do včerejších 20:00 kávovar. Souhlasil. Včas (asi v 18:00) jsem potvrdil a požádal o číslo účtu. Přečetl, neodpověděl. (Ok, měl jinou práci a než se to převede…) no a teď ráno mi napíše, že někdo přijel a zaplatil a odvezl. Napište mi, že to jednání je OK. Já to beru jako podraz. Možná jsem i kvůli Ukrajině na nefér chování ještě víc vysazený než obvykle, ale stejně to je hnus. Já těm, pro koho měl být koupím nový a oni mi zaplatí těch 1500, protože jako dar by to nepřijali, ale cítím tam tu pachuť polifky !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ale to si ho musíš pozvat domů a zapomenout mu říci, že ses domluvil nejdříve s někým jiným… a o to jde, kdyby napsal na mou rezervaci, že kdo přijde s penězi, bere, tak je to něco jiného. Nebo to tak nevnímáš? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...