Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Jsem hnusně předsudečně podezřivavej, ale - nepotěšilo mne, že velkej a opravdu drahej barák v sousedství (ob parcelu) koupil Albánec... (Já vím, ze je to blbost ve světle geopolitický situace, ale...). Máte někdo bohatý albánský sousedy? Jaký jsou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, martar napsal:

Jsem hnusně předsudečně podezřivavej, ale - nepotěšilo mne, že velkej a opravdu drahej barák v sousedství (ob parcelu) koupil Albánec... (Já vím, ze je to blbost ve světle geopolitický situace, ale...). Máte někdo bohatý albánský sousedy? Jaký jsou?

Ja mam par chudejch albanskech kolegu, za mě zlatí lidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem hnusně předsudečně podezřivavej, ale - nepotěšilo mne, že velkej a opravdu drahej barák v sousedství (ob parcelu) koupil Albánec... (Já vím, ze je to blbost ve světle geopolitický situace, ale...). Máte někdo bohatý albánský sousedy? Jaký jsou?
To bude nějaký penzionovaný horník, nebo hutník.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chudý Rusáci a Ukrajinci jsou taky zlatí :) Albánci, co si kupují domy v rezidenčních čtvrtích jsou ale trochu jiná liga.

@Berbatow ... nebo rolník :D

@morbo takhle jsem vypadal pred dvaceti lety, jen kudrnatější !

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska ráno jsem v Polabí narazil na starou polní asfaltku, která se úplně rekonstruuje. Když jsem viděl vrstvu a barvu zeminy leta schovaný pod asfaltkou (v profilu až 75 cm, barva téměř černá) a barvu ornice vedle na chemicky hnojeným, vymrskaným poli (světle hnědá), bylo mi z toho smutno... Podotýkám, že profil nebyl čerstvej, srovnával jsem vyschlej matroš exponovanej slunci. Jako -všichni o tom víme... ale vidět to přímo vedle sebe je stejně docela šok :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten pocit k nezaplacení, někde jsem chytil na starém autě šroub do kola, měním to na sídlišti, do toho se mi poděla hever a auto mi spadne na rezervu. Hever nejde vyndat, druhej nemám. Jdu si pro něj do druhýho auta, je to funglovka, takže po 7 letech nefunguje. Takže v zimě, v kratasech nejdřív opravit hever ( aspoň jeden), vyprostit rezervu z pod auta, nasadit a jít shánět pumpičku nebo kompresor protože kolo je prázdný. Parádní neděle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Prochy68 napsal:

Ber to pozitivne, pocit k nezaplaceni je, ze si s tim umis poradit emoji6.png. Jinej by si volal asistenci.

Jo, ale naštvanej jsem byl. Navíc nikdo, na koho bych to mohl hodit ( ten šroub jsem chytil já, to auto si steloval taky já), prostě naprd. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, kuncák7 napsal:

Jo, ale naštvanej jsem byl. Navíc nikdo, na koho bych to mohl hodit ( ten šroub jsem chytil já, to auto si steloval taky já), prostě naprd. 

Buď rád Martine,že to tak dopadlo. Já měl před pár lety půjčené auto od kamaráda, a ten měl zakousnuté válečky na brzdiči,potřeboval jsem sundat kolo a hever mi ujel na dlažebních kostkách a provalil jsem kamarádovi práh na autě 🤪

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kuncák7 Já se před měsícem vracel z Rakouska a píchl Caddy. Výměna kola by byla OK nebejt mojí neschopnosti vypreparovat rezervu z pod auta. Takže jsem se bez cizí pomoci neobešel.

Nicméně víc mě sere, že jsem se kvůli situaci na Ukr dost pohádal s kámošem. Známe se ode dětství, teď jsme měli něco vypito a on mi začal vykládat, že nic není černobílý, že my vlastně taky nevíme jaká je skutečná situace (protože cenzura), že se hlavně do ničeho nemíchat a rusáci nakonec taky mají kus pravdy. Nejprve se s ním dohadovala žena a švagrová, já se snažil do toho nemíchat, ale nakonec to nějak vybublalo ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, warann napsal:

@kuncák7 Já se před měsícem vracel z Rakouska a píchl Caddy. Výměna kola by byla OK nebejt mojí neschopnosti vypreparovat rezervu z pod auta. Takže jsem se bez cizí pomoci neobešel.

Nicméně víc mě sere, že jsem se kvůli situaci na Ukr dost pohádal s kámošem. Známe se ode dětství, teď jsme měli něco vypito a on mi začal vykládat, že nic není černobílý, že my vlastně taky nevíme jaká je skutečná situace (protože cenzura), že se hlavně do ničeho nemíchat a rusáci nakonec taky mají kus pravdy. Nejprve se s ním dohadovala žena a švagrová, já se snažil do toho nemíchat, ale nakonec to nějak vybublalo ....

To bohužel znám taky- spolužák ze střední, znám ho 33 let, fakt kamarád a musel jsem s ním skončit. Ty názory nedávám. A v práci to slyším neustále, nejen od klientů ( většina věk cca 65-90 let), ale i u kolegů, hanba mluvit.

A k té výměně, když to nejde, potřebuju se vyrvat a když není nikdo poblíž, musím uznat, že jsem wůl já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, zceyee napsal:

Me by fakt zajimala ta zavada na zvedaku, diky kteremu spadne nekomu auto na hlavu. Nechceš to asi dál rozebírat, že ne.? :)

Vypadl celej ten šroubovací závit. Ten hever, myslím originál, je na prd. Naštěstí si pod auto dávám ze zvyku tu náhradní gumu, jinak bych tam byl ještě teď. Vím, má chyba, nedal jsem si nic za kolo, myslej jsem, že jsem na rovině. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...