Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, African napsal:

Jsme právě kecali s kamarádkou co tam má potápěčskou školu a prý nemáme věšet hlavu, ráno jim tam dorazil vítr, teplota klesla na 12C a má to trvat celý týden... takže jak říkám vždycky, všechno špatné k něčemu dobré. Už jsem to stornoval a příští týden tedy už třetí poslední pokus, pokud budou děti cajk. Pak už letím směr Nepál, což bude další prdel, protože jsem včera ani dnes nebyl na jeden zátah schopný uběhnout 2 km 😬 Normálně dávám desítku bez problémů, takže si myslím že jsem minulý týden prodělal covid jako celá naše firma a visí mi to na plicích. Letošní výstup zdá se, bude ve znamení utrpení, slz a velkých bolestí :punk: 

IMG-0cdb64b7220aef81c008bd2b56131a97-V.jpg

Jestli by ses na ten Nepál neměl vy..t, nemuselo by to dopadnout vůbec dobře a zdraví máš jen jedno. A ne, nemluví ze mě jen závist :-), ale spíš snaha poradit virtuálnímu kamarádovy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kuncák7 napsal:

Jestli by ses na ten Nepál neměl vy..t, nemuselo by to dopadnout vůbec dobře a zdraví máš jen jedno. A ne, nemluví ze mě jen závist :-), ale spíš snaha poradit virtuálnímu kamarádovy. 

Děkuji kamaráde :cheers: Začnu pořádně dřít a uvidím kam se s fyzičkou dostanu. Už trochu znám svě tělo jak se chová ve výškách a pokud to bude blbé, tak samozřejmě výstup přeruším. Permity nestáli svět, tak si když tak dám nějáké lehčí treky a ozdravnou kůru v mnou milovaném Chitwan parku :guitar: Minutu běžím a začnu lapat po dechu jak kapr, ještě jsem se na rychlo objednal na plicní, tak uvidíme....

DSC03990.JPG

DSC03960.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už přes týden chcipam doma, doktorka mě nechce ani vidět,vysledek testu na covid budu mít až zitra. Zatím nepomáhá ani kodein ani erdomed ( či jak se to jmenuje) a bolí mě celej člověk. A zítra bych měl jít do prace ( a zadýchám se i cestou na stanici busu). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 3. 2022 v 16:55, kuncák7 napsal:

Už přes týden chcipam doma, doktorka mě nechce ani vidět,vysledek testu na covid budu mít až zitra. Zatím nepomáhá ani kodein ani erdomed ( či jak se to jmenuje) a bolí mě celej člověk. A zítra bych měl jít do prace ( a zadýchám se i cestou na stanici busu). 

Změň doktorku. Nikdy v době Covidu jsem neodmitnul vysetrit pacienta… a antigen jsi si delal? Ona ted krome Omicronu koluje i chripka typu A.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, mtruelle napsal:

Změň doktorku. Nikdy v době Covidu jsem neodmitnul vysetrit pacienta… a antigen jsi si delal? Ona ted krome Omicronu koluje i chripka typu A.

Ahoj, nedělal. Už ztrácím nervy a zlepšení nikde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, mtruelle napsal:

Změň doktorku. Nikdy v době Covidu jsem neodmitnul vysetrit pacienta… a antigen jsi si delal? Ona ted krome Omicronu koluje i chripka typu A.

Tak dneska bude vysledek PCR tak uvidis. Asi by bylo vhodne RTG plic… Omikron umi taky kvalitni zapaly plic, stejne jako chripka. Pak alespon vysetrit CRP. Vydrz, me tyden pred treti davkou vloni v listopadu skolila Delta a trvalo to mesic, nez jsem se tak nejak srovnal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, mtruelle napsal:

Tak dneska bude vysledek PCR tak uvidis. Asi by bylo vhodne RTG plic… Omikron umi taky kvalitni zapaly plic, stejne jako chripka. Pak alespon vysetrit CRP. Vydrz, me tyden pred treti davkou vloni v listopadu skolila Delta a trvalo to mesic, nez jsem se tak nejak srovnal. 

Díky. Na druhou stranu mě to zachránilo od malé taškařice s kámošem na chate- vyjížďka se trochu zvrtla a kdybych byl zdravej, seděl bych tam taky 

received_1023155948635120.jpeg

received_1133371834077632.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...