Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 23 minutami, kuncák7 napsal:

Díky. Na druhou stranu mě to zachránilo od malé taškařice s kámošem na chate- vyjížďka se trochu zvrtla a kdybych byl zdravej, seděl bych tam taky 

received_1023155948635120.jpeg

received_1133371834077632.jpeg

Ty vlastně  menším průserem předcházíš většímu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždycky po návštěvě vlákna humor se cítím divně. Dívám se na vtipy a přemýšlím, co je na nich vtipného. Ano, jsou tam vtipy, kterým se zasměju, kterým se usměju, nad kterými pokrčím rameny a pak ty divný, kdy na ně 15 minut koukám a vůbec nechápu, co tím autor chtěl říct...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, warann napsal:

Abych to odlehcil, tak v jeho pripade akorat premejslim, jak eliminovat situaci, ze jeho manzelka rozproda jeho hodinky za ceny, za ktery ji rekl, ze je koupil. 

Asi je budeš muset za ty ceny koupit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, kuncák7 napsal:

Právě jsem se dověděl, že mi umřel kamarád/ spoluhrác. V 44 letech :-(((, sakra.

Tohle je  je na ho.no. Já se o víkendu dozvědel, že umřela holka, která chodila o ročník níž na stejnej gympl, znali jsme se spíš od vidění, jedno léto jsme spolu brigídničili v hospodě, po gymplu šli každej jinam, ale stejně mě to vzalo víc než bych čekal, v 31 je to moc brzo ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jooo, kluci, uz se davno kaci v nasem lese...:-(.

Nicmene asi nejhorsi zazitek, kdyz umira 7-mi leta holka na rakovinu, zbyvaji ji posledni hodiny a kdyz vidi Tvuj ubreceny xycht, tak rekne: "Neplakej, strejdo"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K obrázku nad sebou nemám co dodat.

A já sam- dnes výsledky výtěru, rtg a poslechu plic- streptokok ( jdu zjistit, co to vůbec je ) a zánět nosohltanu+ jsem přišel o hlas. Takže antb a léčba cca 14 dnů byla k prdu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pneumatiky.cz ve spolupráci s dpd, objednal jsem letní gumy, poslední info je z 25.3. že je vše zaplaceno s dodáním dnes, track Id od přepravce žádné, dle pneumatiky.cz předáno do přepravy, dpd tvrdí že o ničem neví, pneumatiky.cz prověřují situaci, dodání dnes evidentně neklapne, takže termín v pneuservisu můžu taky zrušit. přitom v tomhle obchodě nenakupuji poprvé, doteď 100% spokojenost.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@honzykA proč sis ty gumy nenechal sehnat rovnou od pneuservisu? Sám jsem tomu vloni nechtěl věřit, ale můj servisák se u gum díky odebíranému objemu dostává k takovým cenám, že na tom i při rozumné provizi vyděláme oba - a jako bonus se nemusím nervovat s poštěvákama a mordovat s převážením těch černejch krámů sem a tam... :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Evidentně nemám tak dobrýho pneuservisáka, jeden se ani neobtěžoval odpovědět mi na žádost o cenovou nabídku, v autorizáku chtěli nesmysl, tady šlo gumy objednat přímo do servisu i s termínem přezutí přímo při objednávce ale tuhle službu nepodoporoval žádný pneuservis bliší než 60 km. Tak jsem na to šel holt klasicky a poprvé narazil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak né každej servisák má rozumnej přístup. Nejraděj by chtěli mít 30-40% na dílech. Cenu za práci respektuju, tam není o čem. Ale proč mu mám dávat za chladič klimy čtyřku, když totožný i s dopravou mám doma třetí den za 2200Kč, to fakt nechápu. S gumama obdobně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď jsou pneuservisy obsazený a s těma gumama to bude podobný, holt to asi nezvládají. Až ty gumy přijdou, tak samozřejmě servis bude mít obsazeno. Já jezdím k jednomu celkem spolehlivýmu, do úplně zastrčenýho místa, možná víš kde je za VelMezem Petráveč-Domky, za dálnicí, a i ten mívá takhle v sezoně obsazíno na několik týdnů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proti starostem jinych lidi je to urcite malichernost, no, nepotesilo. Zruseny let zpatky domu a odklad o 24 hodin, takze kdyz se nic nepo****, budu doma v noci z patku na sobotu. A pivo se tady moc pit neda (uz jen podle vzhledu). Asi zkusim gin 😉

10615B86-D495-4086-95D9-6FD48ABE2AC1.jpeg

Upraveno uživatelem Murphy97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...