Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 58 minutami, Potkan napsal:

Voe jesi jedes s kamosem, tak si proklikej lustmap. Tam se zanrem shodnete, na pocasi nezalezi, vyhnete se frontam v muzeu a da se planovat spontanne pred pivem i po pivu.

Za tip dekuju, ale timto smerem se tentokrat ubirat nechceme. :)

@Bert Pridano na seznam, tam se jednou podivam. Pokud bude prset tak asi uz v nedeli. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozsekaná stupačka u nás doma. "Prorezavělé" koleno cirkulačky  / měď/, no bylo jak papírové. Neštve mě ,že jsem musel rozbít zeď  /Cetris/  za vestavěným sporákem ,ale té práce okolo. Zkrátka nedá se tam dostat, to měděné koleno je za plastovou odpadní rourou. Rozdělaná celá kuchyň a vykuchaná do " mrtě" .  Ale mám to nachystáno,zítra to opraví a opět bude teplá voda. Pak vše zase uvést do původního stavu, takže radost 🤪

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, bohus76 napsal:

Rozsekaná stupačka u nás doma. "Prorezavělé" koleno cirkulačky  / měď/, no bylo jak papírové. Neštve mě ,že jsem musel rozbít zeď  /Cetris/  za vestavěným sporákem ,ale té práce okolo. Zkrátka nedá se tam dostat, to měděné koleno je za plastovou odpadní rourou. Rozdělaná celá kuchyň a vykuchaná do " mrtě" .  Ale mám to nachystáno,zítra to opraví a opět bude teplá voda. Pak vše zase uvést do původního stavu, takže radost 🤪

Přestavujeme vnitřek domu a tohle mi připomnělo situaci před třemi týdny.

Vekra nám montovala vnitřní dveře, z toho jedny posuvné skleněné, práce na den. Při prvním pokusu neměli lištu, při druhém pokusu byla lišta krátká, dveře se zasunovali málo. Při třetím pokusu byla doma nejmladší dcera, volá mi, že přijeli z Vekry. Ptám se, jestli mám přijet, že ne, montéři mají všechno a všechno ví. Volá mi za půl hodiny, že ze zdi teče voda. Na třetí pokus montáže poslali jinou partu, které ta původní, co tam byla dvakrát a věděla, kde jsou stoupačky, neřekla nic. Takže jsem vysekal díru do nové, již na čisto vymalované zdi, nechal opravit stoupačku a na čtvrtý pokus máme nové dveře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, zceyee napsal:

400? Tam je nejaka sleva na urednika? :D

Nee,  není to o tolik. Nadával bych, ale jel bych tam stejně, spíš vic- rovnej úsek, pár opustenejch baráku. Tak radši mlčím. Jen to zamrzí 

Víc mě štve, že jsem byl dnes na kontrole u doktorky- antb nezabrala a mám další. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je hodně divný, jde o SPRDEL Jakej to má mít výchovnej efekt, když řidič nemusí být ten samý? Ledaže by šlo jen o plnění kasy, ale to se mi nezdá pravděpodobný. Každopádně holky bych nechal ty 4 kila cálnout, ať co nejdřív vidí, v jakým světě žijou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@TomNguyenAsi Tě mají v databázi evidovaného jako "Prémiového spolupracujícího sponzora Level 3", jemuž je potěšením progresivně rostoucí SPRDELe platit. Kdybys vytrvale podával odpor, zpochybňoval okolnosti a museli Tě mazat na žádost z vyšších míst atd., sami by Tě rádi odsunuli do Whitelistu ("Problémoví/Neprůkazní/Policie/Felčaři/VIP/Příbuzní") a rozpočet by si s vynaložením menšího úsilí hojili na jiných :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstatě jo. Ale vem si, že by od téhle chvíle všichni bez výjimky ta pravidla dodržovali. Věřím, že by byl velký tlak ze strany fízlů, obcí a přidružený chátry ta pravidla zpřísnit.

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, pebe napsal:

nebo stačí dodržovat pravidla silničního provozu

To samozřejmě, taky to nezpochybňuju. Jen ulehčování si situace přehráním na provozovatele mi nikdy nesedělo a musel jsem si tady ulevit.

Můžu se s nima dohadovat- čas a prostředky na to mám a zkušenosti taky, ale raději přiznám chybu. Je zaplaceno. A holčičkam to řeknu, doufám, že v tom nebylo nic víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Americkej napsal:

V podstatě jo. Ale vem si, že by od téhle chvíle všichni bez výjimky ta pravidla dodržovali. Věřím, že by byl velký tlak ze strany fízlů, obcí a přidružený chátry ta pravidla zpřísnit.

To by ma tiež zaujímalo, čo by štát vymyslel, keby zrazu všetci začali jazdiť predpisovo, prestali piť, fajčiť a hrať hazard🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...