Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

@Frantik To nasere, já už druhej tejden se nemůžu zbavit děsnýho kašle.

Hele, nesháněls onehdá ty Hanharty co jsou teď v nově prodeji?

Jinak něco pro nasrání nebo naopak odlehčení, už ani nevím co si o tom myslet:

https://www.novinky.cz/kultura/clanek/aktiviste-zpevacce-zakazali-vystoupit-mela-nekorektni-dredy-40393705#source=hp&seq_no=5&utm_campaign=abtest196_discussion_timeline_varB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Perly z  článku:

Aktivisté uvedli, že nesmí vystoupit, protože jako bílá Němka nemůže nosit
dredy. Jedná se o kulturní přivlastnění a mohlo by se to někoho dotknout.

Fridays for Future se domnívají, že je důležité, aby menšiny měly prostor v jejich hnutí, a vystoupení mladé zpěvačky s tímto účesem by mohlo „vzbudit dojem, že v hnutí za ochranu klimatu není bezpečný prostor“.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, warann napsal:

@Frantik To nasere, já už druhej tejden se nemůžu zbavit děsnýho kašle.

Hele, nesháněls onehdá ty Hanharty co jsou teď v nově prodeji?

Jinak něco pro nasrání nebo naopak odlehčení, už ani nevím co si o tom myslet:

https://www.novinky.cz/kultura/clanek/aktiviste-zpevacce-zakazali-vystoupit-mela-nekorektni-dredy-40393705#source=hp&seq_no=5&utm_campaign=abtest196_discussion_timeline_varB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Perly z  článku:

Aktivisté uvedli, že nesmí vystoupit, protože jako bílá Němka nemůže nosit
dredy. Jedná se o kulturní přivlastnění a mohlo by se to někoho dotknout.

Fridays for Future se domnívají, že je důležité, aby menšiny měly prostor v jejich hnutí, a vystoupení mladé zpěvačky s tímto účesem by mohlo „vzbudit dojem, že v hnutí za ochranu klimatu není bezpečný prostor“.

 

Na ten kašel bacha, tím to začlo a jsem doma treti týden, troje antb a leci se to nějak blbě a pomalu ( ale covid to není).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí, neděste mě…. Já zatím s lehčím suchým kašlem a přes den tak nějak funguju, ale noční zimnice a neustálé buzení… Tomu fungování moc nenapomáhá …. Ale rád bych šel zase co nejdříve fárat.
Jinak dnes jsem si byl pro neschopenku…. V rádiu zrovna nějaká reklama na profesionální řidiče, kde apelují na “hobby” řidiče, aby si brali příklad z jejich bezpečné jízdy i když je namáhavá …. A ejhle jeden z těchto profi řidičů  zastaví v koloně …. Měl jsem s tou chuti vylíst a jít se ho reptat, jestli se mu to zdá normální ….  Podotýkám, že fakt nešel objet 🤦🏼‍♂️2A3326D4-A8A8-4092-89DA-4FFD6EC66640.thumb.jpeg.324a0e6db963f9e9e9ea8d27ecd8f3bb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal bych to do Žumpy, ale tam jede (oprávněně) Ukrajina, tak to dám sem.

Teď jsem náhdou narazil na tohle, a říkám, jestli to je vůbec možná taková debilita (link přímo na video mi nejde dát).

https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/policie-se-ve-velikonocnim-klipu-rozjela-kolednik-dostane-botou-do-obliceje-40394061#source=hp&seq_no=6&utm_campaign=abtest189_panel_sluzeb_varCC&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, warann napsal:

Dal bych to do Žumpy, ale tam jede (oprávněně) Ukrajina, tak to dám sem.

Teď jsem náhdou narazil na tohle, a říkám, jestli to je vůbec možná taková debilita (link přímo na video mi nejde dát).

https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/policie-se-ve-velikonocnim-klipu-rozjela-kolednik-dostane-botou-do-obliceje-40394061#source=hp&seq_no=6&utm_campaign=abtest189_panel_sluzeb_varCC&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 

Jsme se nedavno v opilosti bavili jak osekat statni naklady. A to byl prvnk bod, ze tu mame 10k policistu navic 😄

pak moc dlouhou rodicovskou- dal bych rok, penize klidne nechal v te vysi, ale v zavislosti na predchozim platu, nesmyslne podpory jako stavebni sporeni atd.. a pak mi jeste nikdo nevysvetlil, proc maji holky drivejsi odchod do duchodu, to nedava uplne smysl v dnesni dobe si myslim (zalezi na profesi samozrejme) 😀

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mi povedlo rozsekat telefon, no mel uz po 5 letech narok se odebrat do vecnych lovišť. Tak jsem rovnou objednal v datartu náhradu skrz jejich rychlart, abych to měl hned zítra ráno jedu pryč. Už jsem byl nervózní, co se děje,  protože byly 3 hodiny a furt nic, tak jsem tam zašel. No a dozvěděl jsem se od jedné princezny, že prý proto, že jsem to platil kartou, tak mi to nevydají, protože se čeká, kdy si systém zpracuje platbu kartou. Když ji říkám, že mi potvrzení o zaúčtování už poslali, tak prý ona neví, kdy si to prechroupe systém, měl jsem dát platbu na pobočce. Tak celý vytoceny odcházím bez telefonu a volám na infolinku  jak to hodlají řešit, že jedu pryč a ať mi to teda v neděli pošlou po praze kuryrem. Na to se netvaril, prý zkusí zjistit, ale nikdo se mi samozřejmě už neozval. Co mě ale vytočilo ještě víc, tak to, že se chlapec na infolince prokecl, že mi to nemohli vydat ne proto, že by neměli zaictovanou platbu, ale proto, že nemají na skladě dárek, který mi k tomu dali zdarma... bych vraždil. Prsty roztahane od úlomků displeje a evidentně budu čekat do úterý, než to někdo začne vůbec řešit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, vojta1 napsal:

Jsme se nedavno v opilosti bavili jak osekat statni naklady. A to byl prvnk bod, ze tu mame 10k policistu navic 😄

pak moc dlouhou rodicovskou- dal bych rok, penize klidne nechal v te vysi, ale v zavislosti na predchozim platu, nesmyslne podpory jako stavebni sporeni atd.. a pak mi jeste nikdo nevysvetlil, proc maji holky drivejsi odchod do duchodu, to nedava uplne smysl v dnesni dobe si myslim (zalezi na profesi samozrejme) 😀

 

Ad ten duchod, my to doma taky peclive pocitali, profesi teda mame stejnou a nakonec nam vyslo, ze nejspis pujdu do duchodu driv ja. Taky se nam to nezdalo, tak jsme ro radsi jeste spocetli znova, ale vyslo to zase stejne. Proste jdu driv ja. 
Ale mozna to nejak souvisi s tim, ze jsem o 10 let starsi :-). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Lucky Lucaso napsal:

Taky jsem mel neco rozepsanyho, ale radsi jsem se na to vysral. Je to fakt bida. Na jednu starnu pomaha nezistne UA a pak vyplodi takovou pico inu...

No ono tyhle reseni driv nebo pozdeji prijdou. Ostatne o snizeni poctu policistu mluvi dlouhodobe napriklad Hampl, Singer. Duchody cim drive se zacnou resit tim lepe. Ono tam je obrovska dira, toto stacit nebude. Ale jestli ma nekdo objektivni duvod proc tomu tak ma byt, sem s tim?

Dlouha rodicovska objektivne brzdi ekonomiku a holky vytahuje na hrozne dlouho z pracovniho trhu. Koukal jsem na nejake studie a na vyvoji ditete se to dle odborniku nepodepise....

Kdyz to clovek secte, tak je to cca 70mld rocne. Co se tyka duchodu. Tak prumerny clovek na duchodu vezme 150% z toho co do systemu odvedl. To je absolutne neudrzitelny. Bude se zvysovat vek a snizovat ty vyssi duchody minimalne, jinak to nepujde. Realne se bude muset nastavit nejaky minimalni a pak to poroste velmi pomalu. Pokud si nekdo komu je mene nez 50, tak by se mel pripravit, ze v dnesnich penezich dostane treba 60% dnesniho standartu. To, ze se to neresi je z makro pohledu absolutni lajdactvi. Vi se o tom minimalne 30 let. 

No a potom k cemu sakra stat plati prispevek na stavebni sporeni? Tech danovych vyjimek a podpor je uplne prehrsel a tam jsou desitky miliard. To stavebni je cca 3mld rocne a da se to udelat hned.

Ja jsem v tomhle realista. Dalsi veci budou muset byt ve skolstvi a zdravotnictvi. Hlavne to druhe svou necentralizaci je cerna dira na prachy. Ale je treba ty statni finance zacit konsolidovat jinak jsme velmi rychle v haji.

Jestli se v necem pletu nebo se to nekomu nezda, tak at to napise. Ale trapny zesmesnujici kecy bez argumentu nebo obsahu, jak to predvedl Zeppelin me nechavaji celkem chladnym. Pac za nima neni zadny obsah.  

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...