Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Pecka den- nic moc v práci ( šéf, co rozumí dopravě jako já kvantový matice se rozhodl, že nám zpestří zóny), pak se mi ozve pritelkyne- beru si auto, jedna neter- beru si auto, druhá neter- beru si auto. Jasný, starej fotr jede na chatu vlakem. Ok. Vyjdu z práce a cinka na mě nějaká pumpička, ať mu uhnu na chodníku, hned vedle má cyklopruh, k..ot jeden, ale neva, uhnu. Pak tramvaj zpoždění, vlak mi ujede, jako na potvoru z vesnice nikdo k nám nejede, takže 3 km pěšky do kopce a do toho máma musela začít sekat trávu na zahradě a přepnula se. Mám já na ty ženský ale štěstí, miluju je všechny 🤣🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, nickolas napsal:

Vůbec si nedovedu představit být ve tvý kůži a ještě abstinent! 😂

Tak zas, celou cestu vlakem jsem si představoval, jak ta pumpička zalitne do nějaké me pasti značek a nebo tam píchne ( nestalo se ). U aut jsem už tak nějak smířenej s osudem a mámu taky nepredelam. Jen si potřebuju ulevit mezi chlapama- doma mám podporadni hlas ke vsemu a i ten pes si dělá co chce 🤣

Pit u mě nebude dobrá varianta řešení.

A ještě mě napadlo- není to náhodou kvantová fyzika? Kurna

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oprava oken v budove- nic se měnit nebude, radši zákazeme průchod kolem budovy. Nevadí, že když vypadne okno z vyššího patra ( a že se to už stalo ), není kam uhnout a padá na průchod. Situace není z Ruska, Číny či podobně, ale od nás. Hlavně že se vyhodil bezpecak, co na to upozorňoval. Ach jo. 

IMG_20220512_084409.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Batoh MYSTERY RANCH Urban Assault 21 po roce. Batoh za skoro 4k, made in Vietnam. Nevite o necem podobnem ale v lepsi kvalite? Koukam ze goruck.com ma neco skladem, ale uz se nechlubi ze je to Made in USA, takze predpokladam stejne prepalenej Vietnam. Hmm. Psal jsem maila i @Mirek od Basta Gear jelikoz od nej mam batoh se kterym jsem spokonej ale zatim nema v nabidce takoveto EDC. Nevite nekdo o necem? Plastovy spony preziju, ale takoveto mechanicke vady ne. Hledam neco 20-30l, cena 4-7k, kdyby made in USA / Germany tak bych mozna dal i vic, ale materialy by mely odpovidat.

 

aIeWMYY.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, zceyee napsal:

Batoh MYSTERY RANCH Urban Assault 21 po roce. Batoh za skoro 4k, made in Vietnam. Nevite o necem podobnem ale v lepsi kvalite? Koukam ze goruck.com ma neco skladem, ale uz se nechlubi ze je to Made in USA, takze predpokladam stejne prepalenej Vietnam. Hmm. Psal jsem maila i @Mirek od Basta Gear jelikoz od nej mam batoh se kterym jsem spokonej ale zatim nema v nabidce takoveto EDC. Nevite nekdo o necem? Plastovy spony preziju, ale takoveto mechanicke vady ne. Hledam neco 20-30l, cena 4-7k, kdyby made in USA / Germany tak bych mozna dal i vic, ale materialy by mely odpovidat.

 

aIeWMYY.jpg

Upřímně nechápu co na tý tašce stojí takový nekřesťanský prachy :D Máš ještě záruku, tak jim to omlať o hlavu, já tedy jedu jenom Deuter, ale to samozřejmě úplně jiný styl. Na druhou stranu ho budeš nosit celý život...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me jako Edc celkem vyhovoval, vnitrni kapsy, zpusob zapinani, rychle pristupna kapsa, foch na macbook / docu, popruh pres prsa takze na motorce nelital. Kdyz jsem jel na moto dal tak se dal dobre pridelat tema stahovacima gumopopruhama (provlect skrz ocka ruzne) a tak, material taky v pohode celkem, cordura / ykk. Nic podobneho v te cene jsem nenasel, aby to nevypadalo jako kdyz sem zrovna prisel z valky teda, spise urban nez military. Ale Vietnam no, tam muselo bejt neco spatne. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...