Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, vraby napsal:

Té Markétě už pořádně hrabe. 🤮 Budvar atd.

Stát nemá vařit pivo. Ať to prodaj a je to.... Ochranné známky jsou už celkem pořešené myslím. Jsou to akorát trafiky pro kámoše. Čím míň jich bude, tím líp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, polifka napsal:

Nejde jen o Bud. Jak jsme dopadli s podzemními zásobníky plynu, rafineriemi, vodárnami,..... . Ta Pekariová asi hulí slušný mátroš nebo se chce zviditelnit jakýmkoli způsobem. Třetí možnost je provize. Už i ten Kalousek se do TOP 09 naváží. 

Ale o tom nikdo nemluví. Právě naopak. A bylo by dobré se podívat kdo tuto strategickou infrastrukturu prodával. Mám pocit, že u toho byla hlavně ČSSD a Zemanovi kámoši. V devadesátkách zase ODS hlavně u vodovodů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Kotlick napsal:

Stát nemá vařit pivo. Ať to prodaj a je to.... Ochranné známky jsou už celkem pořešené myslím. Jsou to akorát trafiky pro kámoše. Čím míň jich bude, tím líp.

Nejsem její fanda ani volič, ale státní pivovar je kokotina a přežitek ze starých špatných časů... Mě naopak udivujou ty hospodský fráze, jak už tu nic není "naše".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, polifka napsal:

Nejde jen o Bud. Jak jsme dopadli s podzemními zásobníky plynu, rafineriemi, vodárnami,..... . Ta Pekariová asi hulí slušný mátroš nebo se chce zviditelnit jakýmkoli způsobem. Třetí možnost je provize. Už i ten Kalousek se do TOP 09 naváží. 

Od kdy je pivovar kritická infrastruktura......? I když pro někoho možná jo :)

Stát nemá důvod vlastnit něco podobného, protože to neumí řídi a Budvar není vyjímkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

At mi tu da nekdo jediny duvod proc ma stat varit pivo. Je to uplna blbost. Nedotazene privatizace techto veci je obrovsky dluh. Ve velkem se toho zbavit vcetne nemovitych veci, ktere jen brzdi rozvoj. Vyjimku maji veci kde se neco planuje. Voda je uplne jiny pripad, to je monopolni zalezitost a kriticka infrastruktura. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, vojta1 napsal:

At mi tu da nekdo jediny duvod proc ma stat varit pivo.

 

 

Voda je uplne jiny pripad, to je monopolni zalezitost a kriticka infrastruktura. 

 

No tak ale vždyť si sám rovnou odpovídáš. Jelikož pivo = voda. A ze zbytku má stát nehoráznou spotřební daň ;)

1174767693_2022-06-1518_14_14.jpg.a463288a3967fa4483c3b74a3dbae7c9.jpg

😂😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tou si jisty nejsem (nehoraznosti) a kdyz uz jsme tak u toho, tak bych prodal CD, Postu, Cargo a zavedl konecne spotrebni dan na vino 😄 a vsechny nesmyslne majetky jako hotel Thermal. Ta rekonstrukce je ukazkovy priklad toho vlastneni statem :D mimochodem budvar ma 3x tolik zamestnancu na 1hl piva co Plzen. Kocourkov ty statni firmy. Jo a vsrchny nevojenska letiste taky, spolecsne s csady, technickymi slizbami a teplarnami :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

32 korun za hektolitr (z převážně části) vody rozhodně je nehoráznost, nehledě na dph z - opět - vody ;) 

Nicméně tenhle stát už se přece skorodeset let řídí jako firma, no ne? 😃

 

Tiché víno bez daně je zajímavá věc, ale rozhodně ne anomálie, v Evropě je to takto snad u vice jak 10ti států? Ale jo, víceméně souhlasím, co státní podnik, to moloch a černá díra, ale je potřeba mít na paměti pojem veřejná služba. Modelů jak to dělat je po světě dost, některé následováníhodné, jiné odstrašující. Thermal je ◇ největší, to souhlasím v plné míře  ☺

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera přijdu k autu a všimnu si tohohle - důlek v blatníku až na krev. Na odraz jinejch dveří je to moc nízko, takže mě asi někdo vzal košíkem v nákupáku předevčírem večer, čehož jsem si při odjezdu nevšim. Pak už nebylo kde tohle získat.

Lístek samozřejmě nikde žádnej, že jo. Lidi jsou fakt k*ndy neuvěřitelný.

dira.jpg

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi jasné,že to nasere, ale zase si říkám, hlavně,že jsme zdraví,Wandererovi kousek toho štěstí chyběl. Jinak od minule soboty mám na Oktě srovnaný zadek,teda nárazník,dveře kufru a je to zmáčklé až k rezervě v kufru,ale prý to není tak hrozné ( říkal technik ze servisu), takže bude také oprava a hlavně otrava , než to bude 🤪 Kofolo,co to máš zase za Avatar?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...