Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 15 minutami, siwi napsal:

Vadí mi ta falešnost a pokrytectví, když já si za péči o postižené díitě vysloužím jen nálepku hyperkorektního blba

Neblbni. To si niečo iba zle prečítal medzi riadkami a spojil hrušky s jablkami...

před 3 minutami, siwi napsal:

A v čem se MNĚ nepovedla? Bylo přeci na každém, jak se s tím vypořádá. Nechceš mě snad obviňovat z nastalé situace, že ne? 

Jasné, že si na vine :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, petr_cha napsal:

Siwi: ta vyzva o nejblbejsi vtip se ti proste nepovedla.. to je proste fakt..

To si nemyslim, kazdy ma pravo si neco vzit i osobne. Stejne jako by ses nesmal nekomu postizenemu a pokud jo, tak jsi picus. 

Ja chapu siwiho pohled z jeho profesni zkusenosti. A jeho vyzvu ktera byla o sebereflexi. No a potom reakce ciste o egu.. 

Stejne jako je clovek kreten kdyz vypravi vtipy o mrtvych detech nekomu komu zemrelo dite. To je proste o nejakem chovani. Lidi se ohani nejakyma kecma o hyperkorektnosti a nekdy je to pravda. Ale nejake zakazovani a potreba ukazat jak si myslim, ze muzu cokoliv je spis o tom, ze jsem uplny kokot... 

A stejne tak, kdyz mi nekdo napise, ze dela v Jedlickove ustavu a zajimalo by ho jak by se clovek choval kdyz... tak to fakt neni zadne zakazovani. A reci o blbech jsou k smichu. 

A stejne tak ty vtipy vzhledem k souvislosti s Bertem uz byly hloupe. Ja jsem z casti zid a vtipy mi nevadi, ostatne mam doma dopisy od mych praprarodicu z dobytcaku loucici se s rodinou. Ale kdybych se s tim o nekom bavil a on po tomhle zacal sypat veci o zidech v koncetracich, tak prijde o zuby. Protoze to uz neni o vtipu, to je utok na toho cloveka a jeho rodinu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Siwi: ja ti rozumim a chapu te.. ale to je jak z obecny skoly.. ta truc vyzva mi pripomnela ucitele na zakladce, kterej zahlasi do tridy chuliganu: nevolizujte to zmrzly zabradli, myslim to s vama dobre.. a beda jinak na vas poslu reditele... no a jak to dopadne.. nekdo si pak na truc zrovna lizne.. :-o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale kdyz jsem ve vlakne, co me nastvalo.. nebo spis zamrzelo.. a vlastne dneska se to i potvrzuje.. blizi se krize.. trva valka.. lidi budou mit min penez a budou a uz nyni casto jsou nervni.. a bude hur.. bude treba udrzet trochu nadhled a snazit se sirit aspon trochu pohodu.. protoze bude asi fakt blbe..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, petr_cha napsal:

Siwi: ja ti rozumim a chapu te.. ale to je jak z obecny skoly.. ta truc vyzva mi pripomnela ucitele na zakladce, kterej zahlasi do tridy chuliganu: nevolizujte to zmrzly zabradli, myslim to s vama dobre.. a beda jinak na vas poslu reditele... no a jak to dopadne.. nekdo si pak na truc zrovna lizne.. :-o)
 

Ale na fóru nejsou školáci, ale chlapi, kteří se museli hodně snažit, aby si vydělali na svoje RLX, Tudory, GS, Zenithy..... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, vojta1 napsal:

To si nemyslim, kazdy ma pravo si neco vzit i osobne. Stejne jako by ses nesmal nekomu postizenemu a pokud jo, tak jsi picus. 

Ja chapu siwiho pohled z jeho profesni zkusenosti. A jeho vyzvu ktera byla o sebereflexi. No a potom reakce ciste o egu.. 

Stejne jako je clovek kreten kdyz vypravi vtipy o mrtvych detech nekomu komu zemrelo dite. To je proste o nejakem chovani. Lidi se ohani nejakyma kecma o hyperkorektnosti a nekdy je to pravda. Ale nejake zakazovani a potreba ukazat jak si myslim, ze muzu cokoliv je spis o tom, ze jsem uplny kokot... 

A stejne tak, kdyz mi nekdo napise, ze dela v Jedlickove ustavu a zajimalo by ho jak by se clovek choval kdyz... tak to fakt neni zadne zakazovani. A reci o blbech jsou k smichu. 

A stejne tak ty vtipy vzhledem k souvislosti s Bertem uz byly hloupe. Ja jsem z casti zid a vtipy mi nevadi, ostatne mam doma dopisy od mych praprarodicu z dobytcaku loucici se s rodinou. Ale kdybych se s tim o nekom bavil a on po tomhle zacal sypat veci o zidech v koncetracich, tak prijde o zuby. Protoze to uz neni o vtipu, to je utok na toho cloveka a jeho rodinu..

Vojto, tys to fakt přečetl, věnoval tomu pozornost a pochopil přesně, co jsem měl na mysli. Díky ti za to. 

před 7 minutami, petr_cha napsal:

Siwi: ja ti rozumim a chapu te.. ale to je jak z obecny skoly.. ta truc vyzva mi pripomnela ucitele na zakladce, kterej zahlasi do tridy chuliganu: nevolizujte to zmrzly zabradli, myslim to s vama dobre.. a beda jinak na vas poslu reditele... no a jak to dopadne.. nekdo si pak na truc zrovna lizne.. :-o)
 

Neuvažoval jsem o osazenstvu tohoto fóra jako o třídě chuligánů. Vždycky jsem vycházel z toho, že jsme tu fórum gentlemanů. Ale máš pravdu. V tom jsem se hluboce mýlil. Teď už to vím taky :D 

před 5 minutami, petr_cha napsal:

Ale kdyz jsem ve vlakne, co me nastvalo.. nebo spis zamrzelo.. a vlastne dneska se to i potvrzuje.. blizi se krize.. trva valka.. lidi budou mit min penez a budou a uz nyni casto jsou nervni.. a bude hur.. bude treba udrzet trochu nadhled a snazit se sirit aspon trochu pohodu.. protoze bude asi fakt blbe..
 

Petře, buď si jist, že bez notné míry nadhledu a schopnosti dělat si z nepřízně osudu srandu bys péči o postižené dítě nebo práci v Jedličkárně prostě nedal. Ten počet dětí žijících jen s matkou, protože otec neunesl postižení svého dítěte, je až alarmující. Já jsem si naopak takovou ženu před 13 lety vybral. 

před 1 minutou, safi napsal:

Ale na fóru nejsou školáci, ale chlapi, kteří se museli hodně snažit, aby si vydělali na svoje RLX, Tudory, GS, Zenithy..... 

Byl jsi rychlejší... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, kdo z vás si ještě vzpomene na vystřílenou redakci časopisu Charlie Hebdo 7. ledna 2015, kdy zemřelo 12 lidí a hlavním důvodem byl jejich nekorektní humor a kresby zesměšňující Mohameda, který je pro spoustu muslimů nedotknutelný.

Ano, můžete si říct, že si o to říkali, nebo že si to dokonce zasloužili, ale skutečnost je taková, že položili život za svobodné právo dělat si legraci i z toho, co je někomu jinému svaté. Na to bychom měli pamatovat.

Srovnat se s tím morálně už musí každý sám, ať už takové vtipy zveřejňuje, nebo se ho osobně týkají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, tombas napsal:

Nevím, kdo z vás si ještě vzpomene na vystřílenou redakci časopisu Charlie Hebdo 7. ledna 2015, kdy zemřelo 12 lidí a hlavním důvodem byl jejich nekorektní humor a kresby zesměšňující Mohameda, který je pro spoustu muslimů nedotknutelný.

Ano, můžete si říct, že si o to říkali, nebo že si to dokonce zasloužili, ale skutečnost je taková, že položili život za svobodné právo dělat si legraci i z toho, co je někomu jinému svaté. Na to bychom měli pamatovat.

Srovnat se s tím morálně už musí každý sám, ať už takové vtipy zveřejňuje, nebo se ho osobně týkají.

Nemůžeš srovnávat reakci Berta, kterého to vše už otrávilo s vystřílenou redakcí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drazí přátelé, já se přiznám, že toto úplně nechápu. Taky jsem vždycky bral toto fórum jako gentlemanskou záležitost. Místo, kde nikdo nikoho nepodráží, dodržuje se férovost a dané slovo. Stejně tak jsem se tu vždycky snažil chovat - s lidmi z tohoto fóra jsem udělal obchody za několik milionů korun a vždycky mi záleželo především na tom, aby vše bylo k naprosté spokojenosti všech zúčastněných a nedostal jsem ani jednu negativní reakci. Když se na to podívám zpětně, tak jsem tu získal spoustu přátel, které vždycky rád uvidím.

Stejně tak jsem ale předpokládal, že jsme tu banda lidí, kteří mají rozum v hrsti, vlastní názor a hrdost. Že jsme lidi, co je něco jen nerozhází a dokážeme brát věci s nadhledem.

Bohužel, asi jsem vás trochu přecenil, když vás trocha nekorektního humoru a jedna legrační revolta podpořená několika smajlíky dostane takto do kolen. Když se z toho stane záminka pro naprosto zbytečnou, rychlými emocemi vyvolanou čistku.

Takže přátelé, díky vám všem za to, že jsem tu s vámi mohl být.

A teď mě Berte už vypni, ať to zbytečně neprodlužujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Tomas_2002 napsal:

Drazí přátelé, já se přiznám, že toto úplně nechápu. Taky jsem vždycky bral toto fórum jako gentlemanskou záležitost. Místo, kde nikdo nikoho nepodráží, dodržuje se férovost a dané slovo. 

😃

Screenshot_20220629-000211_Twitter.thumb.jpg.1c1a32c78337e9865e2a75ed6b9205c8.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi takhle, hodně lidí odsud znám za ta léta osobně, voláme si, potkáváme se a to někdy opravdu intenzivně.

@siwi žes to posral je jasná věc a tím, že se budeš omlouvat a vysvětlovat nám vše jako malým dětem, to nyní nezměníš.

Posral si to na startu svojí ublíženou reakcí na vtipy ve vlákně k tomu určeném

Posral si to uprostřed svými komentáři, kde sám sebe omlouváš a ospravedlňuješ se sám před sebou

Posral si to na konci tou výzvou o nejhustší vtip s židovskou tematikou.

Asi ses blbě vyspal, nebo máš jiné osobní problémy, ale tohle se Ti nepovedlo ve všech fázích.

 

Druhou věcí je reakce Berta, ale zkuste  se někdo  místo  dalšího vysvětlování a keců o čistkách zamyslet nad tím co by ste si nechali jako majitelé tohoto fora líbit vy. 

Všude, ale opravdu všude jsou někde nějaká pravidla, kterých je potřeba(a musí) se dodržovat. Demokracie a svoboda ve spojení absolutní a pro všechny je pouze fikce.

Z mého pohledu vznikla celá tato situace z Tvého ublíženeckého pocitu a Tvé následné touhy chcát proti větru. Někdy se Ti ale stane, že když toto provozuješ zasereš si boty a někdy i ostatním. No a to se Ti právě povedlo. Ehm tedy nepovedlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty woe, kdybych se musel pozastavit když tady padnou slova "větve, šikmookých, žlutasek atd." tak se tu hádám každý den.

Když vidím něco, co se mi nelíbí, tak budu myslet o tom člověku své a jdu dál. Tahat zbytečně do toho emoce a pak nějaký kecy o hyperkoreknosti a "já mám z toho trauma"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...