Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 49 minutami, long napsal:

Ano myslím vše co jsem napsal vážně a nejtrapnější z toho cos tady včera vypotil, byla Tvoje nevtipná truc výzva, jak tady někdo vtipně podotkl o nejhustší židovský vtip.

Popravdě mě od samého začátku zklamaly Tvoje reakce a vlastní obhajování Tvých pohnutek a myšlenek.

Žes to včera celé začal, nelze nezmínit 😞

Tak schválně, jestli jsem to správně pochopil... Celý jsem to začal a posral tím, že jsem dal najevo nelibost. To tu dosud ještě nikdy nikdo neudělal a tebe to hned od začátku zklamalo. Dále jsem to posral uprostřed, když jsem vysvětlil důvody své nelibosti. To je ublíženecké a trapné omlouvání se. A taky to tu nikdy nikdo neudělal. A nakonec jsem to posral tím, že tu někteří začali postovat vtipy a při tom přesně věděli, co bude následovat. Ale můžu za to taky já, protože jsem je k tomu vyzval. 

Prý za to podle tebe může moje odhodlání chcát proti větru. No, někdy je to potřeba. Kdyby občas někdo nechcal proti větru, máme tu dodnes nevolnictví nebo komunismus. Co způsobím chcaním proti větru sám sobě, je moje věc. Co si mým chcaním proti větru způsobí ostatní, z toho mě snad nehodláš obviňovat, nebo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyy vole, to je zas tema a debata o houne :(

Proc je problem pochopit par jednoduchejch premis:

1) tohle je forum v soukromym vlastnictvi. Pokud si majitel nepreje konkretni vtip/avatar/tema  je to jeho pravo a ostatni bud at drzej hubu a krok, nebo at odejdou.

2) psat/rikat vtipy na internetovym foru je opravdu trochu rozdil, nez si z nekoho verejne delat srandu treba v hospode. Tady fakt nesedime u jednoho stolu, aby se to melo nekoho dotykat. A pokud dotyka A ZAROVEN to nevadi majiteli fora, opet - at odejde.

No, je to stejne fuk, pokud to Bert bali. Melo se to vest vic autokraticky a tyhle dementni vymeny utnout hned v pocatku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerad používám vulgarismy. Ale posrali jste to kolektivně. Prostě majiteli vadí z osobních důvodů určitý druh vtipů. Napsal to sem a vysvětlil. Místo aby jste to respektovali, tak jste ještě překládali na ohníček a už se v tom celý den ryjete jako krtek v zahradě. Čímž jste podřízli větev nejen sobě, ale nám všem. Hluboké díky.

No nic, najdu si jiného koníčka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Honza.manta napsal:

Nerad používám vulgarismy. Ale posrali jste to kolektivně. Prostě majiteli vadí z osobních důvodů určitý druh vtipů. Napsal to sem a vysvětlil. Místo aby jste to respektovali, tak jste ještě překládali na ohníček a už se v tom celý den ryjete jako krtek v zahradě. Čímž jste podřízli větev nejen sobě, ale nám všem. Hluboké díky.

No nic, najdu si jiného koníčka.

Asi tak nějak vtipálci. Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Bert napsal:

Borci, už toho nechte. Ono to tak nějak nemá cenu dále rozebírat. Opravdu jsem nečekal, že se začnete předhánět v e vtípcích, o kterých jsem psal, že se mi nelíbí. Ale co, hoďme to za hlavu. Co se stalo, stalo se. Vy, kteří mne znáte, víte, že si jdu tvrdě za svým. Takže Vám tímto oznamuji, že s praděpodobností 66,6 procenta jste, alespoň co se Chronomagu týká, v píči.

Možnost jedna: Chronomag koupí někdo, kdo to s Vámi zvládne. Byť třeba se to projeví monetizací, nebo já nevím čím. V tomto případě blahopřeji. Problém vyřešen, nebo aspoň odsunut.

Možnost dva: Chronomag koupí nějaký magor, možná ještě větší než já. Máte problém. Skončí to časem špatně.

Možnost tři: Chronomag nekoupí nikdo. Ať již proto, že nebude zájemce, nebo proto, že mne jeho nabídka neosloví. Skončí to špatně během 24 hodin.

Že máš tohle zapotřebí Berte, já tě sice neznám, ale vím kdo jsi a od člověka tvého kalibru bych tohle upřímně nečekal. Když tě něco nasere a řekneš to tu a lidi to nerespektuj, to naprosto chápu a souhlasím a taky máš moc to řešit a sem tam jsi i řešil, to všichni víme a není potřeba rozebírat, zda vždy správně atd., to je jedno. Lidí je tu spoustu a bohužel se vždy objeví někdo, kdo si musí hrát na hrdinu a jo i chápu, že je věčné řešení něčeho na palici.

Na druhou stranu, klidně jsi mohl mít xx adminů, kteří by to řešili, tak jako tomu bylo dřív atd., to je stejné, jako když jsi forum koupil a říkal, kolik bude změn, co všechno bude a jak to dopadlo? Neber to pls jako útok, jen prostě ruku na srdce, nestalo se tu nic, jen je tu obecně víc a víc plků a o nějakém chronomagu, jakožto hodinkovém foru už se snad ani nedá mluvit. Ono taky spoustu lidí už ani nemá chtíč sem něco zajímavého dávat, protože není ani proč.

Co mě na to konto mrzí, když tu pak takhle "vyhrožuješ" myšleno ve smyslu, že to blbě dopadne (ano jsem si vědom, že to můžeš vypnout klidně hned a čau). Když si vezmu, kdo byli další zájemci o forum a co s tím mohli skutečně udělat, tak je to fakt škoda, že to nepadlo jim a nebo že jsi s tím skutečně něco neudělal ty, když už teda, potenciál to rozhodně mělo a určitě by se našlo xx lidí, co by s tím i pomohli a myslím si i rádi. Bohužel ti a samí lidé už nic nabízet nebudou a i kdyby, tak to od nich nepřijmeš, takže když pak píšeš o těch bodech, tak já nevím no. To je přesně ta část, která mi od tebe přijde taková zbytečná. Inu přeju ti, ať si s někým plácneš, máš klid a uvidí se, co bude a když ne, tak možná by vlastně nebylo úplně na škodu viz níže...

PS: pro všechny... jsou fora, ktera si prošla tvrdým restartem, ať už z jakýchkoliv důvodů a ve výsledku k lepšímu, otázkou je, jestli by to i tady ve výsledku nebylo lepší. Vystavit forum zase není nic tak složitého a o nějaké extra užitečné historii a kdo ví jakém obsahu se tady fakt moc mluvit nedá a máme na tom část viny úplně všichni, mě samotného nevyjímaje, když už to píšu. Na sobě samotném vidím, že na forum lezu méně, taky už defakto jen plkám, protože něco tvořit nemá cenu a nejsem jediný, vídím to i u dalších, u lidí které znám atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Honza.manta napsal:

Nerad používám vulgarismy. Ale posrali jste to kolektivně. Prostě majiteli vadí z osobních důvodů určitý druh vtipů. Napsal to sem a vysvětlil. Místo aby jste to respektovali, tak jste ještě překládali na ohníček a už se v tom celý den ryjete jako krtek v zahradě. Čímž jste podřízli větev nejen sobě, ale nám všem. Hluboké díky.

No nic, najdu si jiného koníčka.

+1, lépe bych to nenapsal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Bells

mluvis mi z duse, kamarade!
Mozna az na tu historii.
Ta tu proste nejaka je a myslim, ze by bylo hodne smutne a velka skoda, kdyby to vsechno chciplo. A ano, nejaky "restart" by tomu treba pomohl (pokud se zde jeste najdou takovi nadsenci, kteri se toho neboji).

Vzdyt ja tu take stravil ctvrtinu zivota, nasel zde spoustu pratel, dozvedel se mnoho uzitecneho, ziskal duveru k mnoha a mnoha lidem (takovou, kterou snad na jinych forech nedokaze nikdo ani pochopit),.. Forum bylo vzdy to prvni, na co jsem se ve chvilce volna koukl. Mrzelo by me, kdyby to tak nebylo dale..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Honza.manta napsal:

Nerad používám vulgarismy. Ale posrali jste to kolektivně. Prostě majiteli vadí z osobních důvodů určitý druh vtipů. Napsal to sem a vysvětlil. Místo aby jste to respektovali, tak jste ještě překládali na ohníček a už se v tom celý den ryjete jako krtek v zahradě. Čímž jste podřízli větev nejen sobě, ale nám všem. Hluboké díky.

No nic, najdu si jiného koníčka.

To je pravda. Ja si treba myslim, ze by to az sem nedoslo, kdyby se rozdavaly banany jak Babis koblihy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Bert napsal:

Borci, už toho nechte. Ono to tak nějak nemá cenu dále rozebírat. Opravdu jsem nečekal, že se začnete předhánět v e vtípcích, o kterých jsem psal, že se mi nelíbí. Ale co, hoďme to za hlavu. Co se stalo, stalo se. Vy, kteří mne znáte, víte, že si jdu tvrdě za svým. Takže Vám tímto oznamuji, že s praděpodobností 66,6 procenta jste, alespoň co se Chronomagu týká, v píči.

Možnost jedna: Chronomag koupí někdo, kdo to s Vámi zvládne. Byť třeba se to projeví monetizací, nebo já nevím čím. V tomto případě blahopřeji. Problém vyřešen, nebo aspoň odsunut.

Možnost dva: Chronomag koupí nějaký magor, možná ještě větší než já. Máte problém. Skončí to časem špatně.

Možnost tři: Chronomag nekoupí nikdo. Ať již proto, že nebude zájemce, nebo proto, že mne jeho nabídka neosloví. Skončí to špatně během 24 hodin.

@Bert - ve tvém výčtu snad chybí čtvrtá možnost.
fórum už dlouho vlastně vůbec nečtu, mám starostí i radostí okolo dost, ale díky tomu mám možná větší odstup. ne se vším pod tvým vedením bych souhlasil (je to vůbec možný?), ale rozhodně převažuje respekt za to, že to tu stále funguje. bojovat s rozesraným kolenem a zároveň se starat o tenhle projekt - to je právě to, za co máš ten můj respekt - právě protože já bych to nedělal.
no a teď, buď se vtípky staly poslední pověstnou kapkou - a pak tvoje rozhodnutí plně chápu a čtvrtá možnost neexistuje. a je to škoda.
ale taky je možnost, že se vtípky staly prvotním spouštěčem, a je to celý malichernost. a tou čtvrtou možností musí být - vzít prodej zpátky a jede se dál.

o normální věci v posledních letech přicházíme moc snadno, protože jsou křehký. takže přeju sílu ke změně rozhodnutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byl vtip v návaznosti na předchozí post kolegy maama, i se smajlíkem. Náčelník je normální chlap, který vi, že takové pošťouchnutí u mého nicku je myšleno na pohodu, jeho idea prodeje je zveřejněna a všeobecně známa, on to fakt může klidně smáznout, protože případny zájemce už to dávno ví. A kdybych ho svým postem nějak sral, tak mi vyčiní po telefonu osobně. 

Jsem si odskočil na den dva pracovat a hned to tady vypadá jak na Vánoce, volové, jak kdyby jste měli dostat zítra menzes. 😂😂😂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Bert napsal:

..... ne se vším pod tvým vedením bych souhlasil (je to vůbec možný?) ....

Ano, je to možné, dokonce velmi pravděpodobné 🙂

Máš dát doživotní banán všem co tě serou a jede se dál...pokud tedy mezi nimi nejsem i já 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, African napsal:

Máš dát doživotní banán všem co tě serou a jede se dál...pokud tedy mezi nimi nejsem i já 😅

Ty bys byl první na řadě, se..š nás tu tak nějak všechny :cheers: ( mě třeba fotkama z tvých výprav do hor ). Tak šoupej nohama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...