Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 59 minutami, Tom4 napsal:

To byl vtip v návaznosti na předchozí post kolegy maama, i se smajlíkem. Náčelník je normální chlap, který vi, že takové pošťouchnutí u mého nicku je myšleno na pohodu, jeho idea prodeje je zveřejněna a všeobecně známa, on to fakt může klidně smáznout, protože případny zájemce už to dávno ví. A kdybych ho svým postem nějak sral, tak mi vyčiní po telefonu osobně. 

Jsem si odskočil na den dva pracovat a hned to tady vypadá jak na Vánoce, volové, jak kdyby jste měli dostat zítra menzes. 😂😂😂

 

Jako že chceš naznačit že náčelník je řízek, nebo salát ? 🤔😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapy, je to celý škoda,  vsichni kdo jsme přispěli,  včetně mě, na tom mame kousek podilu. Ja Berta taky trochu znám,  vím že není hovado a vím taky že si jde tvrdě za svými názory.  Měl bych několik doporučení 

Siwi, asi si v zásadě prima a obětavej chlap, ale zkus uz ted chvilku mlčet (jako ze uz fakt nereagovat)

Berte, žadonit tu nebudeme, ale kdyz se forum složí kvuli tomuhle, je to trochu over, zkus si to jeste promyslet, jestli tedy duvody nemas i dalsi..

My ostatni pojdme respektovat, ze se tady s tim nekdo roky sere abychom si tu mohli zvanit a jeste si za to zaplatil. Tim padem muze bejt subjektivni,  expresivni, a spoustu dalsich ..vní. Je to tu jeho. Forum neni spolecnej majetek kazdyho vokurky kterej se chce dohadovat o svem svetonazoru (neosobne prosim). A pisu to s pokorou toho, kdo se takovych debat obcas taky ucastnil. Tak uz to kurwa pochopte, vy co v tom furt hledate nejakou vseobecnou spravedlnost a rovny prava pro vsechny. To co tu projde zavisi od toho kdo to tu zaplatil a řídí. Komu se to nelibi  at jde do hajzlu, je to svobodna volba kazdyho. 

Kdyz to tu padne, tak se neposeru, ale v dnesnim zkurvenym světě se me libi byt v teto bubline. Funguje tu spousta prirozenych filtrů na kokoty i bez zasahu admina a se spoustou lidi tady bych zvladl mit dvojdomek. To se dneska moc nestava, kor ve virtualnim prostředí...

Upraveno uživatelem varjag
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, varjag napsal:

Chlapy, je to celý škoda,  vsichni kdo jsme přispěli,  včetně mě, na tom mame kousek podilu. Ja Berta taky trochu znám,  vím že není hovado a vím taky že si jde tvrdě za svými názory.  Měl bych několik doporučení 

Siwi, asi si v zásadě prima a obětavej chlap, ale zkus uz ted chvilku mlčet (jako ze uz fakt nereagovat)

Berte, žadonit tu nebudeme, ale kdyz se forum složí kvuli tomuhle, je to trochu over, zkus si to jeste promyslet, jestli tedy duvody nemas i dalsi..

My ostatni pojdme respektovat, ze se tady s tim nekdo roky sere abychom si tu mohli zvanit a jeste si za to zaplatil. Tim padem muze bejt subjektivni,  expresivni, a spoustu dalsich ..vní. Je to tu jeho. Forum neni spolecnej majetek kazdyho vokurky kterej se chce dohadovat o svem svetonazoru (neosobne prosim). A pisu to s pokorou toho, kdo se takovych debat obcas taky ucastnil. Tak uz to kurwa pochopte, vy co v tom furt hledate nejakou vseobecnou spravedlnost a rovny prava pro vsechny. To co tu projde zavisi od toho kdo to tu zaplatil a řídí. Komu se to nelibi  at jde do hajzlu, je to svobodna volba kazdyho. 

Kdyz to tu padne, tak se neposeru, ale v dnesnim zkurvenym světě se me libi byt v teto bubline. Funguje tu spousta prirozenych filtrů na kokoty i bez zasahu admina a se spoustou lidi tady bych zvladl mit dvojdomek. To se dneska moc nestava, kor ve virtualnim prostředí...

Plně souhlasím se vším co jsi napsal a přidávám se s prosbou zkusiti pokračovat 👍 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berte, jak se tak dívám, budu tady v prosinci 17 let, zkus tedy jako od skoro  nestora víz v potaz můj názor. Rozdej bany, ale nebal to , byla by to  škoda pro nás hned a myslím si, že i pro tebe časem, až tě přejde zcela pochopitelné nasrání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přestal fungovat telefon - nový z Apple Store sice mám ale obnovovat něco bez Wi-Fi a jen se slabým 3G signálem je peklo. 
 

T-mobile docela snadno řekne člověku číslo jeho eSIM 🙈

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, safi napsal:

Buď rád, že jsi nejel EL autem s 10% zbývající baterie 🙂 

Urban legend has it … že by to nedal ani s 50% 

Minuly se mi po cestě libili všichni ty elektrifikovaní Norové co to daji až do Itálie navzdory těm stejným urban legends 👌🏻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...