Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 12 hodinami, Conrad napsal:

Berte, jak se tak dívám, budu tady v prosinci 17 let, zkus tedy jako od skoro  nestora víz v potaz můj názor. Rozdej bany, ale nebal to , byla by to  škoda pro nás hned a myslím si, že i pro tebe časem, až tě přejde zcela pochopitelné nasrání.

Po svých 17 letech tady bych se za to taky přimlouval. Nešetřil bych banánama a čistil a čistil. Když chce někdo mlít nesmysly, může jít na "chronomag" na FB nebo podobných nesmyslných skupin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Conrad napsal:

Berte, jak se tak dívám, budu tady v prosinci 17 let, zkus tedy jako od skoro  nestora víz v potaz můj názor. Rozdej bany, ale nebal to , byla by to  škoda pro nás hned a myslím si, že i pro tebe časem, až tě přejde zcela pochopitelné nasrání.

This.
Za banány delší a tvrdší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, tak už řekni že jako že už dobrý. Já se taky už na ten catepillar nezlobím, že si lehnul na bok. 

P.S. snídaně šampiónů v 2:45. Od místa nehody domů průměrka 191kmh. V 6:40 vstávat do kolbenky. 10:00 a už jsem docela kapput. Asi už su staré…

BFAFB249-DEF4-4637-8A31-E762A27A6292.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Bert taky se primlouvam jestli to zkusíš ještě přehodnotit. Nějakej pátek se tu vyskytuju a s plno lidma si tu rozumím a máme si co říct, ikdyz jsme se třeba ani neviděli. 

Chápu, že tva nasranost je veliká, ale byla by škoda o fórum přijít. 

Diiiiiiiky 

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Jeremy napsal:

Po svých 17 letech tady bych se za to taky přimlouval. Nešetřil bych banánama a čistil a čistil. Když chce někdo mlít nesmysly, může jít na "chronomag" na FB nebo podobných nesmyslných skupin.

Možná myslíš další hodinkové skupiny na FB, protože konkrétně ta co mám link v podpisu je striktně o hodinkách, tam nenajdeš snad jediný post off topic ;) a ano, v nosíme hkdinky mám trvalý ban a jsem na to hrdý  😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Tom4 napsal:

Možná myslíš další hodinkové skupiny na FB, protože konkrétně ta co mám link v podpisu je striktně o hodinkách, tam nenajdeš snad jediný post off topic ;) a ano, v nosíme hkdinky mám trvalý ban a jsem na to hrdý  😃

Cos tam provedl? Vystavoval Invicty? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si člověk ráno před sedmou vyrazí do gymu aby zjistil, že nevyjede z garáže. Požární čidla už jsou asi kalibrovaný na nový eko normy a nejspíš nějakej nafťák spustil požární poplach a sjely protipožární rolety. Čekání půl hodinky na technika, kterej nevěděl co s tím, tak dalších pět minut telefonoval...ale nakonec vyřešeno ke zdárnému konci, odcvičeno a teď mě bolí koleno.

6076d481d261e463c7e111d2d7869648.jpg

@Bert nezavírej kvůli pár volům celou hospodu. Dobrovolníků na pomocné vyhazovače tu bude dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se velitelovi vubec nedivim, ze mu pretekla trpelivost. Ja bych to s takovyma hovadama nevydrzel a vysral bych se na to uz davno. Na druhou stranu ja nejsu zadny meritko, @Bert je jinej kadr a pevne verim, ze to s chladnou hlavou jeste zkusi. A vsichni trollove, bezte si vysirat jinam. Tady jsou lidi, kteri to tu maji radi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Potkan napsal:

Se velitelovi vubec nedivim, ze mu pretekla trpelivost. Ja bych to s takovyma hovadama nevydrzel a vysral bych se na to uz davno. Na druhou stranu ja nejsu zadny meritko, @Bert je jinej kadr a pevne verim, ze to s chladnou hlavou jeste zkusi. A vsichni trollove, bezte si vysirat jinam. Tady jsou lidi, kteri to tu maji radi.

Zas to tak nedramatizuj.

Lidi co se tam "nepohodli" bych zrovna nenazval trollama.
Tak uz se hodte vsichni do klidu, olej do ohne je spise tohle... (vcetne tech vulgarismu)

Upraveno uživatelem Murphy97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, TomNguyen napsal:

LOL, že mu to zase žerete? Stejně ubrečené kecy, když se naposledy řešily čínské hodinky, a stále jsme tady.

Tome, řekl bych, že čínské hodinky byly vždy řešeny jako izolovaný problém, a konec konců, vyřešeny byly. Číňani nelezou mimo rezervaci, mají samostatné prodejní vlákno, atd ... Od tohoto organizačního opatření, včetně několika kilo banánů je klid. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně jsem nechtěl, ale též tu přisypnu svůj názor. Chronomag je naprostý exot v českých kotlinách. Je tu pevné jádro dlouholetých členů, lze pokecat o všem, panuje tu všeobecná důvěra při prodejích. Já osobně mám víru v dobrých úmyslech zdejších lidí a nikdy jsem tu nepotkal vykuka, který by mě natáhnul. Pouze jednou jsem tu řešil zapeklitou věc s hodinkama, které nebyly úplně košer a i přes to, že jsem to "reklamoval" s původním majitelem, který je tu měl asi půl roku přede mnou a mezitím stihly vystřídal tři majitele, věc dopadla ukázkově. To nikde jinde nenajdete! Myslím, že Patrikovi se, když to fórum před lety zakládal, ani nesnilo, jak se to tady časem vyvrbí. Chronomag mám v prohlížeči jako startovací stránku. Když přijdu do práce, než na cokoli šáhnu, mrknu sem. Po obědě mrknu sem. A to jistě nejsu sám, kdo to tak má. Úplně Berta chápu, že chce mít toto fórum na určité úrovni, bo do toho investuje hromadu času a také peněz. Všiml si někdo, že od té doby, co je tu majitelem, zmizly každoroční dobrovolné příspěvky? Je nutno záležitost s ukončením fóra brát s velkým rozmyslem a časovým odstupem, ponivač ukončení Chronomagu by byla pro mnoho z nás rána do srdce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Bert napsal:

Tome, řekl bych, že čínské hodinky byly vždy řešeny jako izolovaný problém, a konec konců, vyřešeny byly. Číňani nelezou mimo rezervaci, mají samostatné prodejní vlákno, atd ... Od tohoto organizačního opatření, včetně několika kilo banánů je klid. 

Sice s obsahem nesouhlasím, ale musím uznat, ze s takovou klidnou a dospělou odpoved jsem nečekal. Úplně jsi mi dokázal zavřít hubu. Opravdu poklonu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, TomNguyen napsal:

Sice s obsahem nesouhlasím, ale musím uznat, ze s takovou klidnou a dospělou odpoved jsem nečekal. Úplně jsi mi dokázal zavřít hubu. Opravdu poklonu

Já taky ne. Být na jeho místě, tak tě spláchnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...