Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Vase starosti...

Mi dnes Kavan namontoval kazetu na zabezpeceni dveri. Horni lista od dveri na jedne strane 1,8 na druhe 0,5 ani ve vaze to neni. Ta co je pod ni je uplne nakrivo a na opacnou stranu. 83 za to chteli a jeste me dost srali i u dodani. Nastesti jsem jim zaplatil jen necelou 1/2 a mam dost silny pocit, ze o druhou prave prisli. To by totiz museli cele predelat vcetne kazet.... 

Zas si rikam, ze kdyz prelakuju futra a udelam si tu horni delsi, tak to snad nebude tak videt, ale neuvidi ani korunu, dokud nebudou obe rovne...

Mi normalne cuka oko, kdyz to vidim. Jsem jednou na 3x prevrtaval televizi, protoze tam byly kvuli starym stenam vzdy na stojanu 2mm a to me strasne sralo, tohle fakt nedam...

Na tom spodnim je videt to pancerovani, ktere je naprimo do te listy, takze s ni nepujde pohnout. No a kdyz se to predela cela, tak zas nebude sedet ta kazeta...

20220630_223549.thumb.jpg.787b41b3d1db40b3d8ae8570d888cc34.jpg

20220630_224049.thumb.jpg.d267e382bacbc3173881675562f050d9.jpg

20211216_215549.thumb.jpg.77db037ac4557a6a1d572df11d563e35.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Bob napsal:

Chapu ze bydlis ve vintaznim byte, ale tohle by moje OCD nedalo

Mam stejny problem. Jakoze ok asi bych to necekal o mm ve vaze. Kvuli stenam atd.. ale tvl cekal bych to aspon rovne k tem dverim, co sami vyrobili. Ale jak jsem rikal pretrit futra a jen tu horni listu vyrobit vetsi at skryje tu spodni a bude to +- ok, ale to udelam ja kdyztak. Od nich chci at je to uplne ok.

Jo a to jeste borci dnes ta jedna kazeta spadla, tak je to trochu videt. To je nastesti zavrene zakryte aspon. 

No ale pri montazi pancerovani... 2x mi zrusili termin, jednou, ze nestihaji, podruhe covid. To druhe 30 min pred. Ja si uzpusoboval program... no a na treti pokus. Jsem jim psal, ze tu musi byt do 8. Oni jo 100% budeme. Jeste i den pred sms, ze mam zubare, jde tam kvuli me mimo svou pracovni dobu a musim tam byt vcas. V 9 nikdo a pak mi vysmaty vola, ze dojezd mu to pise v 9:43. By ho clovek zabil. Nakonec si dojel do VFN pro klice 😀 

A vrchol byl, ze si za den rekl asi o 15 kav a pak me poprosil, jestli mu objednam jidlo, ktere mi nasledne nezaplatil... fakt radost. 

Tak bych tipl, ze kluci prisli skoro o 50 tis. Protoze tohle rovne nebude nikdy... pokud to neudelaj znovu. Ani korunu neuvidi. To me ale fakt netesi, mnohem vic me serou ty krive dvere....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a jeste borec. To se Vam budou pekne blbe brousit a opalovat ty futra. Protoze ty dvere jsou tezke ted jako krava a do toho musite odlepit a odsroubovat ty listy. Tvl pul roku jsem cekal na tu kazetu, ze by mi to rekl dopredu a ja to mezitim udelal/nechal udelat. Ale nee, kokoti. 

Pico vole, zkurveny zivot 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, vojta1 napsal:

Vase starosti...

Mi dnes Kavan namontoval kazetu na zabezpeceni dveri. Horni lista od dveri na jedne strane 1,8 na druhe 0,5 ani ve vaze to neni. Ta co je pod ni je uplne nakrivo a na opacnou stranu. 83 za to chteli a jeste me dost srali i u dodani. Nastesti jsem jim zaplatil jen necelou 1/2 a mam dost silny pocit, ze o druhou prave prisli. To by totiz museli cele predelat vcetne kazet.... 

Zas si rikam, ze kdyz prelakuju futra a udelam si tu horni delsi, tak to snad nebude tak videt, ale neuvidi ani korunu, dokud nebudou obe rovne...

Mi normalne cuka oko, kdyz to vidim. Jsem jednou na 3x prevrtaval televizi, protoze tam byly kvuli starym stenam vzdy na stojanu 2mm a to me strasne sralo, tohle fakt nedam...

Na tom spodnim je videt to pancerovani, ktere je naprimo do te listy, takze s ni nepujde pohnout. No a kdyz se to predela cela, tak zas nebude sedet ta kazeta...

20220630_223549.thumb.jpg.787b41b3d1db40b3d8ae8570d888cc34.jpg

20220630_224049.thumb.jpg.d267e382bacbc3173881675562f050d9.jpg

20211216_215549.thumb.jpg.77db037ac4557a6a1d572df11d563e35.jpg

Jak já Ti rozumím. Když si vzpomenu jak cvičím se všema dvířkama u skříněk, aby byly mezery stejný, jak jsem cvičil s kuchyňskou linkou, aby skříňky visely přesně a mezery u dvířek byly stejný (stejně ve finále hovno, páč je trochu z kopce strop - no na hovno, moc podmínek najednou). Pantografový dveře jak jsem šteloval po těch dobytkách, co to montovali kdysi...

Tohle by mě teda taky parádně nasralo. Co si jeden neudělá... jenže všechno umět nemůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vojto, ty fakt dokážeš potešit, na tuhle hračičkárnu se chystám už 3 měsíce- dveře už jsou vyrobený a dovezený ve skladě, zatím není fachman a termín, kdy je dovezou montovat. Jestli to bude patlal jako ten tvůj, tak se smíchy neudržím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, bohus76 napsal:

Normálně ho zmlátíš,jako vždy 😋🍺

Ono už díky té licitaci s termínem jsem blízko i tohodle řešení ( lepší polovička mě klidní ). A moc by mi nepomohlo ( v tomhle případě ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Futra jsou origo. A starym bytem to neni. Dum je z roku 1880 a vsechno je vlastne dost dobry. Ja miluju ty strare stavby. Jeste radeji bych teda bydlel v sousednim dome od Wiehla. Naopak kdyz pominu tepelnou izolaci, tak mi to prijde lepsi nez jakakoliv novostavba co jsem videl. A hlavne novostavba nema tuhle atmosferu. Jinak podlaha je uplne ve vaze, a ty futra k ni taky, ja vubec nechapu co to predvedli....

A ani ta energeticka narocnost teda neni nijak spatna. Topeni + voda je 8,5 MWh / rok a to mame dost spatna okna. Pristi rok bychom je chteli menit. Byt ma vnitrni plochu 88m. To jsem cekal horsi.

Jinak co je zajimave v chodbe mam vysku stropu 4,15 a v ostatnich pokojich 4,05 a to by me zajimalo jak vzniklo, stropy jsou tramove a podlaha je v rovine 😀 to je mimochodem zajimave, ze s vyssim patrem se snizuje vyska stropu, tehdy se to tak stavelo, protoze ten dum pak vypada lepe. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, lub napsal:

na chodby/komunikace/menší rozpětí se dávaly tvrdé stropy - klenba/beton desky

Jo to si taky myslim jako duvod. Ja chtel puvodne delat diru na dvere do nosne zdi, nez mi to architekt vymluvil. Tak jsme se statikem delali odborne posouzeni skladby stropu smetakem 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čím dál víc mě štve moje současná profese, resp. směr, kterým se vyvíjí. Asi počtvrté v životě totálné změním obor, i když - začínat po padesátce od nuly už je docela výzva... Bože bože. A to mám v podstatě rád klid a stereotyp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, martar napsal:

Čím dál víc mě štve moje současná profese, resp. směr, kterým se vyvíjí. Asi počtvrté v životě totálné změním obor, i když - začínat po padesátce od nuly už je docela výzva... Bože bože. A to mám v podstatě rád klid a stereotyp.

Respekt. V jakém oboru teď pracuješ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...