Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Abych to tu trochu odlehčil- praskl nám doma bojler. 120 litrů horké vody. Jako by už nebylo dost teplo. 

Štěstí v neštěsťí bylo, že jsme doma a škody na okolí minimální.

Jen ta investice.. bojler, spřažený s elektrokotlem- vezmu to už z gruntu komplet ( přece jen už mají 15 let, což je zhruba životnost sestavy) a jsem na 50.000,-.  A máme pořešenou dovolenou  🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, gorlo napsal:

Co si mám představit pod pojmem práce v IT? Co mě naučí na nějakém kurzu a co pak můžu dělat za práci? 

Nevím, co tě tam naučí, ale budeš mít papír a přednost ve výběru. Když jsem chtěl změnit práci po 30 letech v IT, vybrali mě ve výběrovém řízení, ale nakonec vzali babu s rychlokurzem. Personalistka mi řekla, že ji museli vzít, protože ji poslali z Úřadu práce a dostanou na ni dotaci.

A jestli chcete změnit práci, tak neváhejte. Po 50 už vás nikam nevezmou bez ohledu na znalosti a praxi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Oliver333 napsal:

to by mě také zajímalo

To spektrum je široké.

  • Od ajťáka, který poskytuje přímou podporu uživatelům (a řeší všechny jejich problémy)
  • Přes někoho, kdo se ve firmě stará o servery, uživatelské účty a sítě, případně poskytuje podporu konkrétní aplikaci
  • Až po vývoj aplikací, jejich provoz, zajištění celkové infrastruktury ve firmách atd, zpracování dat a datové analýzy
  • Hodně odborné typu IT bezpečnost, architektura, blockchain, atd..

Do IT se dá vstoupit ideálně jako tester nebo junior datový analytik. Řada organizací i firem má pro nováčky v IT speciální kurzy i akademie. Pro ženy jsou dobré kurzy od Czechitas.

Kdyby jste někdo uvažoval, tak mi napište a zkusím vám poradit. 

 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Som na dovolenke v grécku 

Isiel som zjebat typka ze ma cely den uteraky polozene pri bazéne a blokuje lehatka, pritom prvykrat sa tam ukaze o pol štvrtej, uz som mal anglicky elaborat nachystaný a potom som zistil..... Ze sa neprekvapivo jedna o ceskeho turistu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, gazdiq napsal:

 Som na dovolenke v grécku 

Isiel som zjebat typka ze ma cely den uteraky polozene pri bazéne a blokuje lehatka, pritom prvykrat sa tam ukaze o pol štvrtej, uz som mal anglicky elaborat nachystaný a potom som zistil..... Ze sa neprekvapivo jedna o ceskeho turistu...

😆 👍 to patří mezi největší české hity... holt si to pak musel narychlo předělat z angličtiny do češtiny 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Prochy68 napsal:

Ale prd, delaji to vsichni bez rozdilu.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk
 

Presne toto bol argument toho daneho jedince. Ze to delaji vsichni.  Ja teda nie.

Osobne toto povazujem za jeden z najvacsich chybnych vzorcov spravania v nasich krajinách, ze ludia reaguju na nedostatok danej komodity tak ze ho este zvýšia, ako napr panickym nakupovaním neodstatkoveho zbozi a pod.  Neviem ci to je zbytkovy mindset z cias nedostatkovej ekonomiky, alebo proste milenialske "svet je tu pre nas", kazdopadne je to bezohľadnosť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...