Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 12 hodinami, zceyee napsal:

Ten sud s uhori za uplnku me ted docela laka, to musim nekdy zkusit.

Ale musi to byt ten spravny druh uhoru, jinak to nefunguje. 

Kdybys nevěděl, ideální jsou ti s oranžovým bříškem...

https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Paúhoř_elektrický

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, martar napsal:

Ale musi to byt ten spravny druh uhoru, jinak to nefunguje. 

Kdybys nevěděl, ideální jsou ti s oranžovým bříškem...

https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Paúhoř_elektrický

 

No tak tyhle už mam ve vaně. Takže maj bejt v sudu teda? edit: nestaci tam jenom pretahnout kabely od svarecky?

 

Tvl vy ste fakt kkti, jako ted mam doma napul ciganku, nejaky vykladaci karty ma taky, ale pochybuju ze o takovychto picovinach slysela. Se ji musim vecer zeptat.

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 7. 2022 v 1:51, vojta1 napsal:

Ha a ja si to o Tobe myslel, ze v tom beztak jedes 😀

A... protoze segra neprisla, ze ji neni dobre. Navic jsem musel smutek umne skryvat, protoze tyhle narazky od doby, co jsem si je jednou spletl na koncerte a dal pusu segre...

Ty tomu adrenalinu chodíš hodně naproti 😉 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne přímo naštvalo, ale kamarádka si u nás na firmě udělala minulý týden administrativní sídlo, přes víkend kontrola, dnes 500,- Kč pokuta (špatně označená provozovna - chybělo IČ), o víkendu jsem to přes zákaz (dočasné značení) fikl do odbočení, 200,- Kč pokuta (velitel po nás chce výkony a toto je jasné místo, tak na to dejte pozor - šlo to tam jak na běžícím pásu...), dnes v datovce kontrola firmy z VZP za uplynulých pět let, někde vyhrabali nedoplatek 108,- Kč... Tak jako jo, Ordnung muss sein, to je jasné, ale půjde teď tento stát cestou drobné buzerace? Nebo se to sešlo náhodou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne přímo naštvalo, ale kamarádka si u nás na firmě udělala minulý týden administrativní sídlo, přes víkend kontrola, dnes 500,- Kč pokuta (špatně označená provozovna - chybělo IČ), o víkendu jsem to přes zákaz (dočasné značení) fikl do odbočení, 200,- Kč pokuta (velitel po nás chce výkony a toto je jasné místo, tak na to dejte pozor - šlo to tam jak na běžícím pásu...), dnes v datovce kontrola firmy z VZP za uplynulých pět let, někde vyhrabali nedoplatek 108,- Kč... Tak jako jo, Ordnung muss sein, to je jasné, ale půjde teď tento stát cestou drobné buzerace? Nebo se to sešlo náhodou?
Ty Joo co blbneš, takhle "vysoké" pokuty ber jako hru.

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přišel jsem na dovolené na Sicílii o batoh se všemi mými doklady a kartami, a navíc o všechny pasy pro celou rodinu. Manželka s dcerou poletí zpět na občanku a nám se synem už vysravili náhradní pasy. O 1000 € v hotovosti ani nemluvím. Kombinace moji nepozornosti a rychlých rukou udělala svoje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...