Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

V 9. 7. 2022 v 19:01, teret napsal:

Ty kráso, ten stav silnic na Znojemsku, to je nějaká obrana proti vpádu hord z východu nebo co ? Tady musí Škodovka testovat nové modely pro rozvojové trhy.

Co tak jezdím po koutech vlasti, nějak jsem nabyl dojmu, že nejen Znojemsko, ale celá JM má v posledních letech nejhorší silnice v republice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týká kvality cest, tak "Černého Petra" držel vždycky okres Semily, ale republiku mám prolítanou křížem krážem a podle mého názoru jsou největší peklo silnice v okolí Prahy...to je prostě jenom asfaltovaný písek a bláto a to vlnobití je pak moc i na cestovní enduro, o autu ani nemluvím... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen normální pachuť dnešní doby liberálně pokrokové.Však maj práva, opovažte se na ně sáhnout ale nedej bože protestovat v rozporu s vyším dobrem strany liberální, to pak i ústava jde ve jménu pokroku stranou

Odesláno z mého SM-N986B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Bert napsal:

Kdy mají zakotveno takovéto právo?

Pan policista si to taky nemysli. Mi vubec nevadi, ze protestuji za to cemu veri. Byt cele ER mi prijde, ze ma dost nebezpecne ty stanovy. 

Ale nemaji pravo nekoho ohrozit na zivote. Je jedno jestli tam nekdo jede 50 na kole nebo nepusti sanitku v Praze.

Jinak ER je to dle Twitteru, fr.televize a Eurosport jim absolutne spravne nedala zadny prostor. Jen Bradley rikal, ze jsou imbecilove.

Screenshot_20220712-180555_Twitter.thumb.jpg.7ec18cda0ed1ae38d8a4154ac8bb9a8f.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nadsázka, né asi?Radši mlčím, ať nevyvolám nechtěně nejakej politicko nekorektní konflikt zde.Takže vlastně beru zpět celej předchozí komentář.. Jaky bylo počásko u vás?U nás pár kapek ale vcelku fajn

Odesláno z mého SM-N986B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, tak jsi to zkrátka napsal dost blbě. U nás počasí v poho. Proč se ptáš?
Se zajímám normálně hodně o počasí..poslední dobou hodně přemýšlím nad přírodou a tak..a říkám si jaká to je stejně záhada.Si vem třeba takovej měsíc, jak je možné že svítí?Však kurva žádné žhavé jádro nemá ne??

Odesláno z mého SM-N986B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně. Jenom mne mrzí, že nyní jsou noci poměrně krátké, takže si toho @miliusportos moc neužije. Třeba ale i za ztížených podmínek mile překvapí. I když spíše předpokládám, že jeho deklarovaný zájem o počasí zahrnuje především chemtrails.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ke mě se dostala tajná informace, že Nový světový řád bude nastolen již brzy a své místo v nové, beztřídní a láskyplné společnosti budou mít jen ti, kteří mají na ruce hodinky s korunkou ! Podle toho, jak je tato vstupenka do ráje nedostupná soudím, že už to ví kde kdo. To potvrzují i ceny na CH24 ! 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...