Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Nakrkla mě ČSOB, se svojí neustálou potřebou vysírat novými omezeními, hesly, identitami, aplikacemi, potvrzováním, odsouhlasováním, zkracováním intervalů, neohlášeným snižováním limitů a dalšími kreativními ústrky, během jejichž nasazování jsou ti amatéři schopní bez omluvy a varování rozdrbat celý svůj webový e-banking v pracovní den večer. Do háje, jednou za pár měsíců na ten historickej účet vlezu stáhnout prachy a pokaždé mě tam čeká podobné překvápko - minule jim zas nefungovalo potvrzování přes SMS, nejspíš proto že venku taky pršelo :censored:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IP68 je, ako hovorí ctený predrečník, zvnútra von. Zistil som keď som sa pokúšal s LG G8 o príspevok do vlákna Hodinky a fauna s tropickými rybičkami v ich prirodzenom prostredí... Prišiel som nielen o mobil, ale aj o tie fotky, a to teda naštvalo. Potápky samozrejme vydržali, ťah dostal jemný peeling sťaby z rúk majstra Jeronima 😄 20220407_162126.thumb.jpg.2183d35ceebc03172387a9301589c373.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To dame jidlo je uplne kokotska appka! 

Bez nej si neobjednas ani hovno!

Search funguje tak, ze ti najde to co chcu oni aby ti našlo, nie čo chces ty. A ked sa mi aj konečne podari nájsť konkrétny podnik, tak tam nie je tlačítko, že pridať do obľúbených, nie, asi musim x-krát objednať z toho isteho podniku abo čo,. vôbec neviem na akom principe to funguje.

Za obaly a donášku chcu zaplatit 90!!! Skurvenych korún a este sa pýtajú na sprepitne pre kuriera!

 

Podobne kokotsky funguje aj instagram a reddit, ked proste, si vyberiem ze chcem pozerať LEN favourite kanály, tak i tak mi to tam pchá kadejaké suggested kokotizmy! Strcte si do do riti! Chcem vidiet len svoj vybraný content a nie nahanat nejakym attention whores profity.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, filltos napsal:

Nemaj bejt tyhle Sony IP68?

Oni jsou a za sebe můžu říct, že jsou velmi odolný, se mnou zažívají peklo jak v horách, tak u vody. Tento má pět let, jsem chobot, protože ležel půl hodiny na slunci, rozpálej jak pětník a já s ním skočil do vody. Suším, zkusím nastartovat a uvidíme, je tam čidlo na vlhkost a to ho nespustí, předchozí generace mi to také několikrát udělali a pak makali léta dál...no uvidíme....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mňa serie ten kokot, čo vymyslel zálohovanie plastových fliaš, keď ich potom musím napchať do moderného zariadenia. Predtým som ich priebežne hádzal do žltého kontajnera, teraz sa mi hromadia v aute, až kým sa nevyberiem do obchodu. Tam ma čaká buď pokazený/plný automat, alebo aspoň fronta k nemu a nasledovne mi to tretinu fliaš vydrbne von, že "tento obal nevykupujeme". Je mi jedno, čo si kto myslí, ale toto je kokotina na n-tú.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, McStinger napsal:

Mňa serie ten kokot, čo vymyslel zálohovanie plastových fliaš, keď ich potom musím napchať do moderného zariadenia. Predtým som ich priebežne hádzal do žltého kontajnera, teraz sa mi hromadia v aute, až kým sa nevyberiem do obchodu. Tam ma čaká buď pokazený/plný automat, alebo aspoň fronta k nemu a nasledovne mi to tretinu fliaš vydrbne von, že "tento obal nevykupujeme". Je mi jedno, čo si kto myslí, ale toto je kokotina na n-tú.

+1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, McStinger napsal:

Mňa serie ten kokot, čo vymyslel zálohovanie plastových fliaš, keď ich potom musím napchať do moderného zariadenia. Predtým som ich priebežne hádzal do žltého kontajnera, teraz sa mi hromadia v aute, až kým sa nevyberiem do obchodu. Tam ma čaká buď pokazený/plný automat, alebo aspoň fronta k nemu a nasledovne mi to tretinu fliaš vydrbne von, že "tento obal nevykupujeme". Je mi jedno, čo si kto myslí, ale toto je kokotina na n-tú.

Daj tú tašku s PETkami do rúk nejakému bezďákovi. On si ten správny výkupný automat rád nájde sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, wawrik napsal:

Daj tú tašku s PETkami do rúk nejakému bezďákovi. On si ten správny výkupný automat rád nájde sám.

To samozrejme občas robím. Malý problém je, že sa u nás pohybujú existencie, ktoré akurát vyhádžu obsah kontajnera na zem a tým nedám ani hovno. Mňa primárne serie, že sa mi tie flaše hromadia a zavadzajú, kým ich zlikvidujem. Predtým som ich skrátka rovno vyhadzoval. A nebudem ich hádzať do žltého kontajnera pre bezdomovcov, ktorí potom celý kontajner vyhádžu na zem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zasrany youtube a facebook, prestante mi tam do feedu jebat nejake skurvene short videa, nechcem to ani nebudem chcieť tieto vase picoviny. Asi si myslite ze mate narok na posledné zbytky voľných neurotransmiterov v mojom mozgu. Fuck off, s tymto si chodte na tiktok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, gazdiq napsal:

Zasrany youtube a facebook, prestante mi tam do feedu jebat nejake skurvene short videa, nechcem to ani nebudem chcieť tieto vase picoviny. Asi si myslite ze mate narok na posledné zbytky voľných neurotransmiterov v mojom mozgu. Fuck off, s tymto si chodte na tiktok.

Kroť sa prosím a odpustí si vulgarizmy, kto má čítať tieto zvratky. Si na verejnom fóre a mimochodom porušuješ pravidlá:

Příspěvky obsahující vulgarity, nadávky a příspěvky tzv. "totálně mimo mísu", budou bez předchozího upozornění smazány, případně zeditovány administrátory fóra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...