Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Zdravim všetkých džentlemanov a priaznivcov dobrej diskusie. 

Čo mi dneska veľmi pohladilo nadobličky je, že si myslím, že prichádzame do dystopickej reality na zaklade všetkých možných subscription - based služieb.

https://www.vice.com/en/article/93yyyd/this-motorcycle-airbag-vest-will-stop-working-if-you-miss-a-payment

V tomto článku sa popisuje záchranná vesta na motorku, ktorej keď neplatíte mesačné členstvo, tak sa proste nenafúkne a nezachráni vás. pozeral som aj oficiálnu stránku predajcu, a je to skutočné (dokonca sui eště možete priplatit aj za offroad mod). Ako, platit si mesačný poplatok za to, aby sa mi nahrievali sedačky v BMW je už dosť uletené, ale toto považujem za vrchol. Budem rád, keď sa na túto tému kultivovane pobavíme.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska opruz. Domluvený s kámošem, že zaparkuju auto a přejdu na zastávku kde mě kámoš naloží. Jdu na zastávku a vidím jak přijíždí, tak jsem se rozběhnul ať nečeká. V ruce jsem měl svazek klíčů no a nevím jak, ale rozpadnul se ten od auta - klasický vystřelovací, rozletěly se na všechny strany na chodníků. Obal jsem už odepsal, ale potřeboval jsem zachránit destičkou s elektronikou, želízko klíče a čip. No a hlavně ten čip jsem nemohl najít. Po půl hodině jsem to vzdal.

Volám ženě ať mi doveze náhradní klíče. Ok, čekám, do toho mi volá, že si zabouchla klíče od baráku.... Tak jsem začal řešit ty zabouchlé klíče a Při tom čekání se mi podařilo najít ten čip. Hurá... Tak jsem nastartoval, ušetřil asi dva litry za nový čip. Ženu mezitím zachránil další kámoš. 

Takže tak. Obal klíče byl stejně v kopru, tak nechám udělat nový a vše bude cajk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, papun napsal:

Dneska opruz. Domluvený s kámošem, že zaparkuju auto a přejdu na zastávku kde mě kámoš naloží. Jdu na zastávku a vidím jak přijíždí, tak jsem se rozběhnul ať nečeká. V ruce jsem měl svazek klíčů no a nevím jak, ale rozpadnul se ten od auta - klasický vystřelovací, rozletěly se na všechny strany na chodníků. Obal jsem už odepsal, ale potřeboval jsem zachránit destičkou s elektronikou, želízko klíče a čip. No a hlavně ten čip jsem nemohl najít. Po půl hodině jsem to vzdal.

Volám ženě ať mi doveze náhradní klíče. Ok, čekám, do toho mi volá, že si zabouchla klíče od baráku.... Tak jsem začal řešit ty zabouchlé klíče a Při tom čekání se mi podařilo najít ten čip. Hurá... Tak jsem nastartoval, ušetřil asi dva litry za nový čip. Ženu mezitím zachránil další kámoš. 

Takže tak. Obal klíče byl stejně v kopru, tak nechám udělat nový a vše bude cajk.

No tak to seš ve špatnym vláknu ne? Patří do Co mě dnes potěšilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak listky na NFL v Mnichove na zapas s Tomem Bradym vyprodane za 56 minut. I kdyz jsem u toho sedel od rana, prihlasil se asi 2 sekundy po otevreni fronty, byl jsem v poradi na 80 620. miste. A pri 13 900 prede mnou bylo vyprodano...

Tak jeste zkusim Giants proti Packs v Londyne... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prazska plynarenska. Vsechno zprivatizovat. Tady nema byt nic ve statnich rukou, to je peklo...

A kecy jak se nekdo zblaznil s Budvarem... tak si to kupte na burze az se to proda, kdyz je to tak supr firma. Stejne tak budovy, pozemky, byty. Uplny nesmysl. Jen se o to ten stat nestara, je to neefektivni a je tam obrovsky prostor pro korupci. 

Vyjimka melo byt prave vodarenstvi kde je to monopol. Ale z tech napadu s Cezem atd mi praskne hlava. 

Dale bych bouchl bych -1/2 nemocnic, CD,SZ,  Ceskou postu, vsechen nestrategicky nemovity majetek, pustil bych vic akcionaru do CEZ. Pivo atd se snad bavit nemusime. K diskuzi jsou asi i Lesy. A pak jsou dalsi tema sama pro sebe ty mestske firmy... to jsou cerne diry na penize vsechno. Pak uplne nesmysly jako Diamo etc.. btw. stare doly na Ostravsku, ktere by se daly vyuzit jako alternativa precerpavaci elektrarny pres soukromeho investora. A bylo by to ziskove, tak ne... protoze uz tam ma statni firma domluvenou sanaci za 7mld od statu a o tu zakazku by prisla a tak je to tu se vsim tvl.. to OKD meli nechat zkrachovat.. tohle je celkove nejdrazsi podpora na svete.

A napady, ze ma Praha stavet mestske byty? Jako aby se situace zhorsila 😃 mimochodem znam nejake asistenty namestku, kteri bydli na Staromaku v byte 130m za 5k mesicne se vsim...takhle funguji mestske byty. 

To je jak s tim CEZem zase, jako, ze by to vykoupili s premii. Aby nasledne zhorsili vykonnost te firmy vyrazne (coz stejne fakticky neni mozne), vzdyt je to uplna blbost. 

A ono logicky, jak muze fungovat firma co se ji strategie meni minimalne s kazdou vladou. Do toho si tam nekdo posle pribuzne, co predtim delali tak mozna ve vecerce, no to ani nema smysl to dorikat

Jedina vyhoda CEZ je pro Tykace a EPH, kteri kupuji elektrarny za 1/2-1/4 ceny a tech nesmyslny pocet malych nemocnic, ze se pak vozi krabice od vina. 

Nejvetsi kravina svobodne ery je nedokoncena privatizace a nekde spatna (zemedelstvi) a zavedeni kraju. 

Ohledne obsluznosti atd (ve vsem) se to muze vysoutezit. Ne ze to ma garantovana jedna firma, zdroje jsou neomezene a ridi ji moje teta, protoze mi to je jedno. Dodavatelske smlouvy jsou mnohem otevrenejsi. Kdyz jsem stat a mam moc v podstate Boha nastavit pravidla, tak nedava zadny smysl resit mikro veci, protoze to se neda zvladnout ani kdyby tam byli kompetentni lidi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Roland Sands napsal:

Snobra si jako experta vazim, ale tady zastupuje svuj zajem, a navic uz je trochu konsternovan bych rekl. Jeho twitter je dost deprese posledni dobou 🙂

Problem je, ze je to nerealne stihnout do topne sezony si myslim. Ale jinak Why not. Deleni na dve casti mi prijde jako uplna utopie, no jsem zvedav. 

Jinak forbes je taky casopis pro wanna be billionaire z Partners 😄 od te doby co tam dali Janatu, to nectu. 

Samozrejme v urcite neobvykle dobe ten stat muze postupovat "netrzne" z hlediska bezpecnosti. Jenze ja mam strach, ze byt CEZ 100% statni pred par lety, tak tu mame rozestavenou jaderku rosatomem napriklad. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, CEGY napsal:

Po 30 letech bys uz tohle mohl zvladnout sam. Pak tady nemusíš psat cyparny za každou cenu. 

Bohužel je tam nějaká chyba, jinak bych to zvládl sám. A já mám cipa vždy s měkkým 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objevují se myšlenky zdanit střední třídu tím, že by si narozdíl od chudších připlácela za lékaře. Proč se prostě nezvýší odvody všem OSVČ i zaměstnancům? To má být jako odměna za to, že člověk na sobě maká, podstupuje rizika, 10 let nesedí v pohodlí v jedné práci, atd? A pak má financovat nějaké netáhlo, které někde dělá u pásu, protože se v životě vůbec nesnažilo dostat pracovně i finančně výše? 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...