Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 6 hodinami, eskimak napsal:

Cena tej AU+SLO znamky urobi asi +10% ceny cesty. V porovnani s cenou dovolenky zanedbatelne, ano.

Ale mam pocit ze Guzmic vyraza zo Slovenska, a ta cesta cez Madarsko je proste omnoho lepsia. Nespocetne krat som siel oboma sposobmi, no posledne roky uz len cez Madarsko, neda sa to porovnat.

Jezdím tak i z Prahy a nemám problém ( skoro vždy zakufruju až ve Slovinsku na těch 5 km :-)). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, Lucky Lucaso napsal:

V Praze je to cejtit taky. Velky spatny. Snad se jim to povede zkrotit co nejdriv. Je to fakt tragedie.

Souhlas, pěkně to tu smrdí spáleninou. Je to ale vůbec z toho samého požáru?

EDIT: Tak asi jo... prý to je cítit až na Vysočině: Hasiči v Česku od úterního rána evidují velký počet hlášení zápachu kouře. Občany žádají, aby volání zvážili, pokud nevidí plameny. Podle Českého hydrometerologického ústavu jde o kouř pocházející z požáru v Českém Švýcarsku, který byl způsoben silným větrem, zasahuje prý až na Vysočinu, Ústeckoorlicko a Svitavsko, tedy 200 kilometrů od ohniska. (Novinky.cz)

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u nás to od včerejška jede taky ve velkém.

Napřed odpoledne seník Oldřichovice- 1000 balíků slámy/ sena

Potom na večer les 300 x 300m u Lukovečku ( Holešovsko)

A do třetice dnes po ránu skládka u Prusinovic ( taktéž Holešovsko).

V popdstatě jsme jediní, kdo sedí doma na plošném krytí, zbytek jednotek je na nohou. 

Upraveno uživatelem Radimk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, safi napsal:

Souhlas, pěkně to tu smrdí spáleninou. Je to ale vůbec z toho samého požáru?

EDIT: Tak asi jo... prý to je cítit až na Vysočině: Hasiči v Česku od úterního rána evidují velký počet hlášení zápachu kouře. Občany žádají, aby volání zvážili, pokud nevidí plameny. Podle Českého hydrometerologického ústavu jde o kouř pocházející z požáru v Českém Švýcarsku, který byl způsoben silným větrem, zasahuje prý až na Vysočinu, Ústeckoorlicko a Svitavsko, tedy 200 kilometrů od ohniska. (Novinky.cz)

Citelný zápach kouře je cítit na pomezí jižní Moravy a Vysočiny (Lysice).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kuncák7 napsal:

Jezdím tak i z Prahy a nemám problém ( skoro vždy zakufruju až ve Slovinsku na těch 5 km :-)). 

Taky jsem letos kufroval ve Slovinsku. Navigace v mobilu mi přivedla u Ormože na úzkou silnici mezi vinohrady. Už jsem měl strach, že někomu vjedu do stodoly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

česká pošta. nechci být sprostej, ale ten podnik mě fakt sere.

co to jde, využívám zásilkovnu nebo jiné doručovací firmy, ale zrovna to na jednom ešopu nešlo jinak, než přes balíkovnu a samozřejmě problém. 10 dní - nic. volám kolečko ešop - balíkovna - depo - tam naštěstí ochotní a balík našli - nebyl ve výdejně, ale přímo na poště, mají bordel ve skladu, takže ho nenačetli. kdybych se nezačal zajímat, tak tam asi bude ležet navždy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, safi napsal:

Souhlas, pěkně to tu smrdí spáleninou. Je to ale vůbec z toho samého požáru?

EDIT: Tak asi jo... prý to je cítit až na Vysočině: Hasiči v Česku od úterního rána evidují velký počet hlášení zápachu kouře. Občany žádají, aby volání zvážili, pokud nevidí plameny. Podle Českého hydrometerologického ústavu jde o kouř pocházející z požáru v Českém Švýcarsku, který byl způsoben silným větrem, zasahuje prý až na Vysočinu, Ústeckoorlicko a Svitavsko, tedy 200 kilometrů od ohniska. (Novinky.cz)

jj, ráno mě vzbudila žena v 5, že hoří, a protože ona slyší trávu růst, poslal jsem ji spát a hle! Nejdřív smrad jak spálený papír a teď jak táborák.

Poloha: Žižkov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, kuncák7 napsal:

Jezdíš nějak divne. Z Letenye jedu na Zalalovo do Szombathely- slušná cesta, dá se tam jet 80-100 vpohode a ze Szombathely máš už dálnici a ta byla loni prázdná ( na 60 km jsem předjel 3 auta a mě předjeli 17 aut). 

Já ale jedu PB-TN-Bratislava-Gyor furt dálnice cca 250km za 2hod 20min jsem před Gyorem potom jedu hodinu po okreskach které jsou fajn a znám je najedu na další dálnici a sypu až do Splitu nebo kam chci. Přes Rakousko i Slovinsko jsem jezdil a tohle je pro mě lepší cesta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, long napsal:

Letadlem 🙂

 

To máš těžký. U mě třeba začíná dovča tím, že zaklapnu dvěře u auta a vyrážím. A čím delší trasa mě čeká, tím se těším víc. Miluju tyhle dlouhý štreky ( spíš tedy směrem na jiho-východ ). Uznávám, že osazenstvo v autě většinou tuto zálibu nemá :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, kuncák7 napsal:

To máš těžký. U mě třeba začíná dovča tím, že zaklapnu dvěře u auta a vyrážím. A čím delší trasa mě čeká, tím se těším víc. Miluju tyhle dlouhý štreky ( spíš tedy směrem na jiho-východ ). Uznávám, že osazenstvo v autě většinou tuto zálibu nemá :-).

Kamaráde, rozumím relativně ještě Chorvatsku. Ale když jede takhle někdo na jedno místo Portugalsko, Řecko nebo Turecko je to z mého pohledu zrůdnost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš těžký. U mě třeba začíná dovča tím, že zaklapnu dvěře u auta a vyrážím. A čím delší trasa mě čeká, tím se těším víc. Miluju tyhle dlouhý štreky ( spíš tedy směrem na jiho-východ ). Uznávám, že osazenstvo v autě většinou tuto zálibu nemá :-).
Mam to stejne, bohuzel jsem jedinej z rodiny

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pražská plynárenská:

Vytápění domu bez ohřevu TUV. Vloni spotřeba 2153 m3 za 30600 Kč vč. DPH. Zálohy jsem platil 2800 Kč měsíčně, vraceli přeplatek 3000.

Od 1.7.3022 nové zálohy 7510 měsíčně, dnes přišel nový předpis záloh od 1.9. 10060 Kč. 

Už to fakt přehánějí.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Klokan napsal:

Pražská plynárenská:

Vytápění domu bez ohřevu TUV. Vloni spotřeba 2153 m3 za 30600 Kč vč. DPH. Zálohy jsem platil 2800 Kč měsíčně, vraceli přeplatek 3000.

Od 1.7.3022 nové zálohy 7510 měsíčně, dnes přišel nový předpis záloh od 1.9. 10060 Kč. 

Už to fakt přehánějí.

 

Hele tak on ten plyn skocil. Mi nevadi ani tak to s cenou. Mi vadi ten nesmyslny servis kolem. Ja mel zalohy pro predstavu 1000,- a ted mi dali 5k. 

No a uz predtim kdyz byly 3,8 tak jsem volal a ze podle noveho ceniku s moji spotrebou bych mel preplatek cca 15k. A borec uplne mimo (no call centrum ok), ale po hodine hadani kolik je 2,4 x 8,5. Mi z nej vypadlo, ze ten jejich cenik neni pry kompletni. Ze on ma nejakou kalkulacku a ta je "presnejsi" wtf 😄 rikam, takze posilate nepresny cenik? Boze to byl idiot... a nakonec, ze pry muze snizit zalohy max o 20% z narizeni firmy. Tak jsem si rikal ok, kaslu na to, snizil je. A 14 dni na to mi je zase zvedli a preplatek podle toho noveho by byl tedy 18k. Ja je odmitam uverovat. V kalkulacce nevim 😃

Konkurence nabizi i bez slevy lepsi cenu a umi dat garanci na 4 a 6 let, uz to resim. Protoze na tohle nemam nervy....

Statni a polostatni firmy 🙄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...