Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Ono ty statni firmy maji problem, ze tam realne neni jasne dany zajem toho investora/vlastnika. Takze treba se delo, ze soukromnici vypovidali ty nevyhodne smlouvy a tady Praha doplati. Ridi to uplne nekompetentni lidi. Viz ten sasek od ktereho jsem kupoval svuj byt z Piratu. Ten clovek neni schopen niceho, daval jsem tu co mi nakreslil na stenu. Pro pobaveni znovu a je v predstavenstvu prave PPAS.

20211011_234957.thumb.jpg.e5458e8e06a78b5bb62f317cf5caca8f.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se z tech remeslniku jednou poseru. Pred tremi lety mi delali novou terasu, “jen” dlazbu. Ocividne to udelali blbe, pac se ty dlazdice houpaly, vypadavala sparovacka a za deste se delaly prima gejzirky. Jednou za ctvrt roku to prisli presparovat a tvarili se jakoze dobry, to vydrzelo tak max mesic a tak dokola. Na podzim uz me to fakt nastvalo (no dobre, spis manzelku, mne to bylo skoro fuk), tak milostive prijeli a ze to teda cely v kvetnu predelaj. Na zacatku kvetna se domluvime, ze jako koupim material a oni to predelaj “zadarmo”. Puvodni domluva kveten. Pak cerven. Pak cervenec. Samy jakoze objektivni duvody, tendle je nemocnej, tady je dovolena, tendle nemuze protoze.. blabla. Pred ctrnacti dny sundal tu puvodni dlazbu, rikam dobry uz se neco deje, a od ty doby samozrejme nic. Telefon mi uz nebere, akorat posle sms, ze tendle tejden to neda. Byl bych ready poslat ho do hajzlu, at mi to udela za plnou cenu nekdo jinej. No, vsichni jiny muzou nejdriv v zari. Manzelka nasrana, ja taky, a pritom de vlastne celkem o nic, zejo. Fuj na nej.

 Edit: Jinymi slovy, pokud by tady byl nekdo sikovnej kdo ma cas..;)

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, vojta1 napsal:

Ono ty statni firmy maji problem, ze tam realne neni jasne dany zajem toho investora/vlastnika. Takze treba se delo, ze soukromnici vypovidali ty nevyhodne smlouvy a tady Praha doplati. Ridi to uplne nekompetentni lidi. Viz ten sasek od ktereho jsem kupoval svuj byt z Piratu. Ten clovek neni schopen niceho, daval jsem tu co mi nakreslil na stenu. Pro pobaveni znovu a je v predstavenstvu prave PPAS.

20211011_234957.thumb.jpg.e5458e8e06a78b5bb62f317cf5caca8f.jpg

 

to je nějaký časový itinerář?  17-19 je možno šukat? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, vojta1 napsal:

Hele tak on ten plyn skocil. Mi nevadi ani tak to s cenou. Mi vadi ten nesmyslny servis kolem. Ja mel zalohy pro predstavu 1000,- a ted mi dali 5k. 

No a uz predtim kdyz byly 3,8 tak jsem volal a ze podle noveho ceniku s moji spotrebou bych mel preplatek cca 15k. A borec uplne mimo (no call centrum ok), ale po hodine hadani kolik je 2,4 x 8,5. Mi z nej vypadlo, ze ten jejich cenik neni pry kompletni. Ze on ma nejakou kalkulacku a ta je "presnejsi" wtf 😄 rikam, takze posilate nepresny cenik? Boze to byl idiot... a nakonec, ze pry muze snizit zalohy max o 20% z narizeni firmy. Tak jsem si rikal ok, kaslu na to, snizil je. A 14 dni na to mi je zase zvedli a preplatek podle toho noveho by byl tedy 18k. Ja je odmitam uverovat. V kalkulacce nevim 😃

Konkurence nabizi i bez slevy lepsi cenu a umi dat garanci na 4 a 6 let, uz to resim. Protoze na tohle nemam nervy....

Statni a polostatni firmy 🙄

Je to těžké. On tam ně každý řve a je nepříjemný. Mám opavdu pocit, že dostali notičky, nikdo jim k tomu nic více neřekl a oni jen jedou svojí lajnu. Navíc  vzhledem k výkyvům cen těchto komodit dostávají ty notičky každých čtrnáct dní nové.

Do toho někdo z jejich zákazníků ty přeplatky chce a někdo nechce. Navíc zřejmě pracují s jakousi predikcí cen na trhu a velice reálným předpokladem, že ty ceny stále porostou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není nic zábavnějšího, než když tlupa civilů rozebírá, jak armáda u nás i na Ukrajině všechno dělá blbě.
Naše sanitářka právě vysvětluje kolektivu, kterak všechny ty sbírky na zbraně byly určitě prošustrovaný a poslaná výzbroj leží ve skladech a je k ničemu. Šéf zas rozporuje účel F-35.

 

Peklo tohleto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní zážitek z cesty do práce- jdeš si takhle mezi panelákama, slyšíš dětskej pláč a najednou tupou ránu na chodníku. Do pytle, co k tomu toho člověka vede, když tam nechá malé dítě?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, geometr napsal:

To si děláš pr... Se mi udělalo špatně úplně.

Jo, bohužel. Už se mi to stalo podruhý - o Vánocích to udělala u nás v domě 15-ti letá holčina, co přišla na návštěvu ke kamarádce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brutálně mě rozilujou holubi. Začali mi létat do truhlíků na balkóně, dělají tam bordel a hlavně mě budí v 6 ráno, protože mám balkón v ložnici. A rád spím s otevřeným oknem. Prý super unguje maketa havrana. Nemáte někdo zkušenost? Než koupím nevhzledný kus plastu? 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Havrana (černýho plastovýho) má matka mých dětí na bakoně. Funguje Ačkoliv je balkon vystrčenej a dvojdílná konstrukce (nožičky+zbytek) ve mě nebudila moc důvěru, přežil už dvě vichřice. Je připevněněj k zábradlí silným drátem, mnohokrát omotaným kolem báze a utaženým. Se mi nechtělo tahat s vrtačkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, vojta1 napsal:

Brutálně mě rozilujou holubi. Začali mi létat do truhlíků na balkóně, dělají tam bordel a hlavně mě budí v 6 ráno, protože mám balkón v ložnici. A rád spím s otevřeným oknem. Prý super unguje maketa havrana. Nemáte někdo zkušenost? Než koupím nevhzledný kus plastu? 

 

Havran neviem, umely sokol (taky sivy) funguje na holuby na 100%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...