Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Dělat se mnou dřevo je nějaký prokletý či co- přítel neteře se uvolil mi včera pomoci- tak jsem zprovoznil novou motorovku, co mi tu rok a půl ležela a šlo nám to dobře. Do doby, než zjistil, že lišta je delší, než si myslel a krisl si s ní o nohu- vnitřní stehy, vnější a trochu, ale fakt trochu si vzal o kost. Docházejí mi pomocníci :-(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D

Martine, mám kamarádku Martinu, které se všeobecně přezdívá "Madam Katastrofa". Pokud jí někdo přispěchá na pomoc, smůla padne i na něj. Mně takhle diky tomu odešel externí HDD, shořel počítač, poničil se expediční stan i vařič, přestal fungovat foťák a řada CF karet, odešla vrtačka, měl jsem nohu rok mimo provoz, a byl jsem zatažen do dvou soudních kauz...

Nejste příbuzní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, kuncák7 napsal:

Dělat se mnou dřevo je nějaký prokletý či co- přítel neteře se uvolil mi včera pomoci- tak jsem zprovoznil novou motorovku, co mi tu rok a půl ležela a šlo nám to dobře. Do doby, než zjistil, že lišta je delší, než si myslel a krisl si s ní o nohu- vnitřní stehy, vnější a trochu, ale fakt trochu si vzal o kost. Docházejí mi pomocníci :-(.

V posilce platím dost prachů za možnost zlepšit si fyzičku... kolik budu muset platit u tebe? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl Ceska posta, mam objednano par zasilek z Ciny (Price includes VAT) a ted mi prijde sms ohledne celniho rizeni. A jedinou informaci co mam od posty je jejich interni cislo te zasilky, absolutne zadna informace o jakou zasilku se jedna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvlastne. Je to z alika?

Z alika mi chodia v zasielky bez zastavenia na colnici. Trosku drahsie zasielky (cez plateny Ali saver/standard shipping) chodia cez Budapest do Kosic a nasledne kurierom az ku dveram. A vacsinou su skonsolidovane do jedneho balika ak objednam viac veci behom par hodin/jedneho dna. A hlavne chodia docela rychlo, kludne za 10-12 prac. dni.

Tie lacnejsie nosi posta do schranky.

EDIT:

Len ta cesta Budapest -> Kosice -> Bratislava mi nedava zmysel no...

Upraveno uživatelem shaggy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo z alika, destky zasilek bez problemu, az ted. Nevim co jim ruplo v kouli a hlavne nevim, ktera ze zasilek to je. Mam dolozit odesilatele, zemi atd a o jake zbozi se jedna. Jak jsem psal, myslim ze to ozelim.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Prochy68 napsal:

Jo z alika, destky zasilek bez problemu, az ted. Nevim co jim ruplo v kouli a hlavne nevim, ktera ze zasilek to je. Mam dolozit odesilatele, zemi atd a o jake zbozi se jedna. Jak jsem psal, myslim ze to ozelim.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk
 

Jsem ve stejné situaci - pouze doručovací čidlo pošty, po otevření v aplikaci nic neříkající popis produktu který jsem si snad ani neobjednal v ceně 11.35 $ Nechám to vyhnít 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Série podivností za poslední dny:

1) Sobota ráno, s lehkou kocovinou čtu mail od SVJ - sjela protipožární roleta = nedostanu se k autu (mám ho přímo za ní, takže nevyjedu)

IMG_0473.thumb.jpg.20c83053acda746063f6b13ba06ea350.jpg

Ještě v sobotu mail, že je to opraveno, tak jdu odpoledne s odpadky a cestou to zkontrolovat - roleta dole, pobíhá tam zoufalej chlap, že mu na Bulovce rodí manželka a nedostane se k autu. Manželka mu mezi tím volá. Volal jsem na správce i technika, nikdo nezvedal, je mi líto, dostal kontakty a radu vzít si uber a vyfakturovat to SVJ.

2) V neděli po obědě nás napadlo jet na brusle, jdeme k autu, roleta ZASE dole - Uber nepomůže, brusle máme v autě ke kterýmu se dostaneme jenom přes barák, od kterýho ale nemáme čip (máme garáž v baráku vedle), smolík, vracíme se domů, SVJ nezvedá, píšu mail.

IMG_0478.thumb.JPG.c1ccd307ba134ba053e088005fab21c4.JPG

3) V pondělí jsem si teda říkal, že bych mohl ráno na brusle sám, ale roleta prej bude opravena odpoledne, smolík. Nakonec prej opraveno v pondělí kolem třetí hodiny, lituju lidi co nemůžou být na home office a potřebují auto.

4) Dneska si vítězoslavně přivstanu a chci jet na brusle, roleta ok, vyjedu a v půlce cesty na kruháči na Letňany mi auto hlásí pokles tlaku v levé zadní pneu. Tak to rovnou na kruháči vezmu směr domů, v garáži zkontroluju a je tam šroub. Naštěstí čistej průstřel, takže tlak neklesal a dojel jsem těch pár minut domů.

IMG_0489.thumb.JPG.0dde295bad237d0e41fa93898ecb3491.JPG

Nakonec jsem asi 7 min on baráku našel servis kde mi to za 350 opravili knotem, ještě v autě jsem zrušil meetingy (s tohle fotkou v příloze) a na ty brusle kurva jel.

Nevíte někdo jak dlouho ten knot vydrží? Klidnější bych byl s hříbkem ale bylo potřeba to rychle vyřešit.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

knot obvykle vydrží až do konce životnosti ale pořád se to bere jako nouzovka a doporučuje se to brzy nechat zalepit definitivně. Pro lepší pocit je dobrý dát to kolo dozadu, kdyby to náhodou ušlo, na zadním se obvykle nic moc nestane. Co nechápu je, že to tak opravují v servisu. Teda chápu, náklady minimální, čas taky ale ona ta pořádná oprava trvá jen o párminut déle. Kolo je sundaný hned, guma taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píchl jsem chvíli předtím, servisy už byly zavřené tak jsem tam doma na dvorku vrazil ten knot s pořádnou dávkou toho lepidla co k tomu dávají. Pak už jsem to dál neřešil a najel ještě dobrých 20 K do výměny celé sady. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před naším domem byl 14 dní rozbitý kontajner na odpadky. Takže všude kolem bordel a já to jak sysel každý den průběžně uklízel a nosil jinam, protože mě to neskutečně štvalo. Ve středu jsem volal 2x na Technické služby, vše je prý naplánováno na výměnu, ale nejspíš v půlce srpna. Včera mi trpělivost došla a zavolal jsem na magistrát a připomněl jim, že jestli to nevyřeší obratem, popelnici vezmu a vysypu ji před radnici, určitě před volbama skvělá reklama ... :D Za 30 (slovy třicet) minut přijeli a vše vyměnili za úplně novou, moderní a bezdotykovou maxi popelnici ! ... takže je to vlastně na téma, co mě dnes pobavilo 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...