Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Oook, tak som to zle pochopil sorry.

K tvojmu dotazu, pokutu za prepadnutú STK ti na Slovensku pošle ako prevádzkovateľovi auta okresný úrad. Robí to automatizovaný systém od roku 2016. Netuším ale, či existuje nejaká "ochranná lehota", keď STK a EK spravíš napríklad 3 dni po termíne, alebo ten systém vytvorí pokutu hneď na druhý deň. U auta rodičov to neplánujeme testovať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě to nikomu to nedoporučuju “testovat”, ale v ČR “o pár dní propadlá technická” dokonce není ani automatickým důvodem k neplnění z POV v případě menších nehod - leda by likvidátor naznal že k nehodě došlo prokazatelně z důvodu nevyhovujícího technického stavu. Nechtěně (couvající manželka vs sousedův nárazník :censored:) ověřeno před rokem u Kooperativy - naštěstí jsem si toho zpropadeného data všiml ještě před odesláním skenu VTP, takže obratem frčela na technickou a vše prošlo hladce :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky s ehlásím do klubu propadlé STK :-D. Věděl jsem že jí mám do 08/2022 ale čekal jsem že to bude někde v půlce měsíce, no tak jsem včera vzal VTP do ruky a koukám 1.8.2022 😄 no tak jsem už zítra objednanej

Upraveno uživatelem exBURN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konec platnosti STK posílaj 60 dní předem do datovky. Platnou technickou mít musíš jenom k provozovanýmu vozidlu, pokud stojí v garáži, není nutná. Nezávisle, jestli RZ je na autě, nebo v depozitu.                              

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, koveras napsal:

Oook, tak som to zle pochopil sorry.

K tvojmu dotazu, pokutu za prepadnutú STK ti na Slovensku pošle ako prevádzkovateľovi auta okresný úrad. Robí to automatizovaný systém od roku 2016. Netuším ale, či existuje nejaká "ochranná lehota", keď STK a EK spravíš napríklad 3 dni po termíne, alebo ten systém vytvorí pokutu hneď na druhý deň. U auta rodičov to neplánujeme testovať.

Jj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Americkej napsal:

Konec platnosti STK posílaj 60 dní předem do datovky. 

Kdo a komu?

Na firemní auto nic nepřišlo, na soukromé taky ne. Datovku má firma i fyz. osoba. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo?

registr silničních vozidel

Komu?

mně

Jeden z mála případů, kdy je digitální buzerace ku prospěchu člověku. Asi jsem to kdysi nějak nastavil, už si nepamatuju.

Citace:

Vážený provozovateli silničního vozidla,

Ministerstvo dopravy Vás informuje, že ve lhůtě 60 dnů bude končit platnost technické prohlídky Vašeho vozidla.

Bližší identifikace vozidla:

tovární značka: BMW
registrační značka: 9Cxxxx
identifikační číslo vozidla (VIN): WB10A0603FZxxxxxx
platnost technické prohlídky do: 16.07.2022

Informace o platnosti technické prohlídky je zaslána na základě zákona č. 56/2001 Sb., o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích, v platném znění § 40 odst. 6.

S pozdravem Registr silničních vozidel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, safi napsal:

Aha a proc na to nemate narok z povinneho zdravotniho pojisteni, kdyz vam to doporucil pediatr (pres zadanku)?

Neschopenku proplacenou mám, tady v té pojistce jsme měli sjednaný škodný za každý den hospitalizace jak pro děti, tak pro toho, kdo bude ve špitále s nima.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Americkej napsal:

Kdo?

registr silničních vozidel

Komu?

mně

Jeden z mála případů, kdy je digitální buzerace ku prospěchu člověku. Asi jsem to kdysi nějak nastavil, už si nepamatuju.

Citace:

Vážený provozovateli silničního vozidla,

Ministerstvo dopravy Vás informuje, že ve lhůtě 60 dnů bude končit platnost technické prohlídky Vašeho vozidla.

Bližší identifikace vozidla:

tovární značka: BMW
registrační značka: 9Cxxxx
identifikační číslo vozidla (VIN): WB10A0603FZxxxxxx
platnost technické prohlídky do: 16.07.2022

Informace o platnosti technické prohlídky je zaslána na základě zákona č. 56/2001 Sb., o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích, v platném znění § 40 odst. 6.

S pozdravem Registr silničních vozidel

Asi se to musí někde nastavit, protože mi taky k motorce nepřišlo nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Maro napsal:

Asi se to musí někde nastavit, protože mi taky k motorce nepřišlo nic.

Nejspíš jo, já to patrně nastavoval při zřizování. Zas nejsem Chuck Norris, abych ohlídal 7-10 techničáků (část se obměňuje) v český byrokracii.

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...