Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Pro pobavení a radost z cizího neštěstí přidám update:

Právě v Přerově probíhá další stěhování národů. lidé z vlaku na Luhačovice, co vyjížděli z Prahy 10:45, protože vlak v Přerově ukončili. Přistupují do vlaku, který z Prahy do Luhačovic vyjížděl v 8:45. Ten bude ale končit zase ve Starém městě, at je nejaka legrace, kam se bude přistupovat dal zatím nevím. Aktuálně tedy spojili 3 vlaky, protože můj spoj, který vyjížděl 4:45 zrušili už v Pardubicích 😀

Každý okamžik přináší nová překvapení 😀

Nová skupinka v jedničce se rozjela: "když je celý vagón těhletěch, já tady nebudu jeden cikán druhej cikán, nic proti, ale dát nás jediný dvě bílý do kupé k nim.... říkám já tady nebudu, oni chtějí všechno zadarmo...." uf... dlouho jsem nebyl na venkově...

Upraveno uživatelem Maro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MaroDržím Ti vzpomínku - u nás na koridoru(!) už jsou přes půl roku komplet vytrhané všecky koleje a i do téhle katastrofální výluky jsou koloťuci schopní dělat ještě další "výluky ve výluce" :skull:

Tož aspoň něco na odlehčení, než Vám přistaví muzeální motoráček do Luhačovic o 2 vozech, doufejme že ho nebude (coby hromosvod) pilotovat chudák Hopa...
image.png.c6b5223ecc19d74e65dc6466ae9092d1.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už jsem propadl celkové apaticky takže jsem v pohodě 😀 hlavně jsem si ušetřil rodinou oslavu, která začala v 11 s částí rodiny, která mi není úplně příjemná. Takže to 12hodinove zpoždění bylo aspoň k něčemu dobré. Na druhou stranu bych přivítal, kdybych nemusel vstávat ve 3 a ten den si užil tak nějak jinak 😀 je tady staré město, tak schválně, s čím se teď vytasí 😀

Upraveno uživatelem Maro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 8. 2022 v 1:02, Tom4 napsal:

Kdo a komu?

Na firemní auto nic nepřišlo, na soukromé taky ne. Datovku má firma i fyz. osoba. 

Mně to upozornění datovkou přišlo taky, soukromá osoba. Vlastně mi to upozornění chodí 2x, na STK nejezdím sám, dělá ji servis kam jezdím na servisní prohlídky a ten měsíc před koncem platnosti STK posílá SMS.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další den blbec- dnes mám doma mít remeslniky- výměna bezpečnostních vchodových dveří, v 9. Ještě jsou v zácpě v Letňanech. Do toho se mi podelalo auto ( úbytek chladící kapaliny) a mám to odvézt do opravy, kde jsem objednanej. Beru si na to dovču a teď čumím doma a čekám na ty řemeslníky, od kterých se to odvíjí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ber to pozitivně, máš volnej den :)

V servisu jsou rádi že mají víc času dodělat resty.

Jo a až odjedou řemeslníci tak si v těch dveřích vyměň fabku za jinou. 

Pokud to teda není ta zabezpečená že oni používají např. modrý servisní klíč a ty dostaneš zapečetěnou sadu např. červených klíčů (po prvním použití červeného už modrý nebude fungovat). Ale tak to asi v Praze zbytečná připomínka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Tom4 napsal:

Jo a až odjedou řemeslníci tak si v těch dveřích vyměň fabku za jinou. 

Pokud to teda není ta zabezpečená že oni používají např. modrý servisní klíč a ty dostaneš zapečetěnou sadu např. červených klíčů (po prvním použití červeného už modrý nebude fungovat). Ale tak to asi v Praze zbytečná připomínka.

Džízs... Na tieto radosti som v prdeli na Islande už aj zabudol. Odkedy som sa pred štyrmi rokmi nasťahoval, kľúč od domu som ani nevidel. A keď som ho pred pár mesiacmi potreboval, nevedel som ho nájsť...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, wawrik napsal:

Džízs... Na tieto radosti som v prdeli na Islande už aj zabudol. Odkedy som sa pred štyrmi rokmi nasťahoval, kľúč od domu som ani nevidel. A keď som ho pred pár mesiacmi potreboval, nevedel som ho nájsť...

Závidím:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Andrew napsal:

Celníci, objednal jsem synovi plyšáka z US a podle Fedexu si balíček vyžádali celníci k prohlídce a prý na to mají až 90 dnů. Tak snad se s ním jen trochu pomuchlají a pošlou ho kam mají...

Simon's Cat Plush Flash Sales, 57% OFF | www.bculinarylab.com

...se nediv. Od pohledu je něčím našlehnutej, kdo ví, co je uvnitř. Tohle by chtěl vidět každej celník.

😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...