Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Právě jsem byl v Sportisimu vrátit boty, Adidas, už léta mám jen 44/⅔, tak jsem bral na jistotu, a ty škrpále mě prostě tlačí, a nesedí, což jsem logicky zjistil, až po hodince ponošení v práci, a ne na prodejně.

Chodím tam po mramoru, čisté prostředí, boty jsou jak nový, a paní vedoucí (která měla v dnešních 30°C polyesterovou mikinu, respirátor, a zjevně nikdy žádný sport ani pro zákaznický přístup neprovozovala) řekla že to prostě nevezme, že jsem si je měl zkoušet večer před zavirackou, a pořádně projít na prodejně, že je tam špína(2ks kamínku průměru asi 3mm) a že berou jen nepoužitý, a že to mám vyčistit, a zkusit donést na jinou provozovnu. Nikdy s tím problém nebyl, teď jsem s tímhle blopem zabil půl hodinu života, a do práce jdu zase v těch starejch pohodlnejch křuskách 😁

Díky ulevilo se mi ! Ať máte lepší den 👌

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, Maro napsal:

Ok uznávám, že mě strany je to aktuálně čistá dojmologie, protože čísla jsem nehledal a mluvím teď konkrétně pouze z vlastní zkušenosti.

Zadnej kuchar, ani cisnik jako OSVC nepracuje. U nich to byl a nekdy jeste je jinej problem - byli placeni minimalkou a zbytek hotove na ruku. Takze meli nahovno prachy za dovolenou, pri nemoci a malo za socialni odvody. Ale v souctu OK.

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Resite vyhody a nevyhody. To, co me nastvalo, je proc stat postihuje volbu jit cestou osvc v pripadech, kdy ta cinnost odpovida hpp. Protoze jak reklo nekolik z vas - oboje ma svoje, tak proc si kurna nemuzu vybrat (v pripade, kdy je to zamestnavateli jedno)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, H-B napsal:

Resite vyhody a nevyhody. To, co me nastvalo, je proc stat postihuje volbu jit cestou osvc v pripadech, kdy ta cinnost odpovida hpp. Protoze jak reklo nekolik z vas - oboje ma svoje, tak proc si kurna nemuzu vybrat (v pripade, kdy je to zamestnavateli jedno)

Proste státu by chyběly odvody. To je ten hlavni duvod. Spousta lidi by si spocitalo, ze se jim to vyplati a švarc by se stal mnohem popularnejsi a rozsirenejsi.

Mimochodem treba fotbálisti jedou na švarc uplne ukazkove a je to povolený 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, prischera napsal:

No jasne, takhle je to od zacatku, je to kvuli zakotvene moznosti odstoupeni od smlouvy. Normalne zadas, ze nakupujes jako firma. Jediny dusledek je ze nemas pravni ochranu a nemuzes odstoupit od smlouvy. V tu chvili muzes znamku koupit s okamzitou platnosti. Je to pakarna, ale dana rakouskou ochranou spotrebitele, ktera nemysli na podobne situace.

Přesně, takhle to funguje už poměrně dlouho. 

Jinak klasicky na kupon, kterej se dá koupit u hranic skoro všude a v Praze třeba v UAMK. A bez přirážek.

Ted jsem kupoval na sobotu.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Email s opětovným výrazným zdražením materiálu...nasrat...zbytek výroby přesunujeme do Rakouska, kde konec konců již máme přesunuto 80%. A ještě si dávám rok a přesunu tam i svoji famílii, když vidím jak se to u nás pěkně sere....🤬

Cena steel.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, African napsal:

Email s opětovným výrazným zdražením materiálu...nasrat...zbytek výroby přesunujeme do Rakouska, kde konec konců již máme přesunuto 80%. A ještě si dávám rok a přesunu tam i svoji famílii, když vidím jak se to u nás pěkně sere....🤬

 

Tys to jeste neslysel, ze u nas jsme specificky trh a radi si priplatime? A jeste radsi za horsi kvalitu? 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@TomNguyenNeber si to osobně, bez ohledu na aktuální vlastníky (mezi kterými stále drží významné procento jeden ze zakladatelů, jistý pan Nguyen) a převážně tuzemský personál na prodejnách, nastavené "procesy" (jako např. zmiňovaná neochota k akceptování vratek a reklamací) ve Sportisimu mi jako zákazníkovi dodnes připomínají spíš igelitový stánek na vietnamské tržnici z 90. let. Ale ať to tu chybně nevyzní jako nějaký nacionální šovinismus - věz že třeba v Německu je podobným moderním eufemismem pro nepochopitelný bordel "Ein Böhmisches Dorf" :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parkování aut s UA registračkama ve Strašnicích. Jen v naší poměrně krátké ulici parkuje cca 8 aut. Ve vedlejší 10. Velké dodávky na transport osob, osobáky. Tam, kde já dříve dostával pokuty za stání v křižovatce a pod., vesele parkují a nic, nemá cenu pokutovat, není datábaze, kde by našli UA řidiče. Stojí jako tataři, kde by se vešla 2 auta, stojí jen jedno a blbě.   V noci si nalévají naftu z kanystrů do aut, smrad. Platím parkovací zóny a je mi to na pikaču. Už mě to začíná pomalu hněvat. Tušíte (Kuncák), kdy by tohle mohlo skončit? Další tatar s novým C90 nemá už déle jak 4 měsíce zaplaceno stání v zónách a po vystoupení z auta zakrývá část RZ papírkem, může se posrat, když mu ho sundáváme...Tak a teď se mi ulevilo 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to sis dovolil, koupit to někde za stovku, namísto ekvivalentu z CZ distribuce za 900,- Nech jim to tam ležet a ignoruj je. Oni tě nemají jak donutit to s nimi dořešit. Jestli se to vrátí, nebo zlikviduje (čti celník to vezme dom děckám na hraní), je pravděpodobně dané v objednávce přepravy a tebe nemusí zajímat (mohl jsi během přepravy třeba umřít). Obchodník od tebe, předpokládám, má vše zaplacené, takže je v klidu. Variantě, kterou uvádíš, že by to i tak propustili do volného oběhu, bez výpalného poště, cla a DPH, moc nevěřím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, filltos napsal:

Přišlo mi avízo od pošty k proclení USB Bluetooth adaptéru za stovku. Nechce se mi jim dávat prachy za proclení věci za stovku. Co s tím teďka udělají? Pošlou po čase zpět odesílateli, nebo možná i dále do ČR bez proclení?

Mam tam neco za dolar a nechavam to vyhnit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...