Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Koukám že do ČR, konkrétně do Brna dorazila móda vypouštění pneumatik "ekologickými aktivisty" u SUV i těch kompaktních, které mají litrové motory... Celkem obdivuji jejich odvahu, protože majiteli G63 bych fakt pneu nevypouštěl....

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-aktiviste-vypustili-pneumatiky-majitelum-suv-jdete-pesky-vzkazali-213494

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, safi napsal:

Koukám že do ČR, konkrétně do Brna dorazila móda vypouštění pneumatik "ekologickými aktivisty" u SUV i těch kompaktních, které mají litrové motory... Celkem obdivuji jejich odvahu, protože majiteli G63 bych fakt pneu nevypouštěl....

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-aktiviste-vypustili-pneumatiky-majitelum-suv-jdete-pesky-vzkazali-213494

Když chceš vypustit duši 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, safi napsal:

Koukám že do ČR, konkrétně do Brna dorazila móda vypouštění pneumatik "ekologickými aktivisty" u SUV i těch kompaktních, které mají litrové motory... Celkem obdivuji jejich odvahu, protože majiteli G63 bych fakt pneu nevypouštěl....

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-aktiviste-vypustili-pneumatiky-majitelum-suv-jdete-pesky-vzkazali-213494

To už ani vtipné není....lidi jsou fakt p..če.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, DavidLC napsal:

Když chceš vypustit duši 😀

Asi tak. Fakt by mě zajímal jejich věk. Jestli to jsou náctileté puberťačky z posledních ročníků základní školy nebo střední nebo jestli to jsou věkem starší a nemakačenka… prostě kdo…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 9. 2022 v 20:25, nickolas napsal:

A ve srovnani se Slovinskem, Rakouskem, Ceskem? A srovnani kvality benzinu, kafe, bagety, coly? 

Rakousko mi přijde v poměru cena/kvalita OK, mám to tam rád, naposled jsem tam byl v květnu, v řijnu jedu zas, Slovinsko nemůžu sloužit, jeli jsme přes Maďarsko, Slovinskem jen malý kousek a jen cestou tam, Chorvatsko, Bosnu, Montenegro. Bagety nevím, burek v místních pekárnách super, kafe výborný espresso okolo 1,1 - 1,2 eura, celkově tenhle kus světa stojí za nácštěvu, příště bych rád víc prozkoumal tu Bosnu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 9. 2022 v 22:01, safi napsal:

Asi tak. Fakt by mě zajímal jejich věk. Jestli to jsou náctileté puberťačky z posledních ročníků základní školy nebo střední nebo jestli to jsou věkem starší a nemakačenka… prostě kdo…

To spíš budou podobní retardi, co se lepěj k silnici apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 minutes ago, rayethon said:

Tak jsem si spočítal kolik mě bude stát plyn a elektřina na rok 2023 na byt 75m2 u PRE a Pražské plynárenské podle spotřeby za rok 2021. Elektřina bez zastropování 50 tisic, po zastropování  34 tisic. Plyn bez zastropovani 220 tisíc, se zastropováním 96 tisíc. Docela síla.

to jsem asi nemel videt 🙈 sileny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si spočítal kolik mě bude stát plyn a elektřina na rok 2023 na byt 75m2 u PRE a Pražské plynárenské podle spotřeby za rok 2021. Elektřina bez zastropování 50 tisic, po zastropování  34 tisic. Plyn bez zastropovani 220 tisíc, se zastropováním 96 tisíc. Docela síla.
Tím plynem topíš, nebo? Trochu začínám být nervózní.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tak zaplatpanbuh za to.. zvlast kdyz sem dnes slysel to Havlickovo blouzneni v Interview plus. Prijde mi to solidni kompromis mezi pomoci lidem a jakz takz rozpoctovou odpovednosti. Akorat skoda ze tam neni jasna motivace setrit, tedy zastropovat na max 80% lonsky spotreby, nebo tak neco.

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si spočítal kolik mě bude stát plyn a elektřina na rok 2023 na byt 75m2 u PRE a Pražské plynárenské podle spotřeby za rok 2021. Elektřina bez zastropování 50 tisic, po zastropování  34 tisic. Plyn bez zastropovani 220 tisíc, se zastropováním 96 tisíc. Docela síla.
Mohl bys uvest, kolik si cca platil puvodne? Diky

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 minute ago, Micey said:

A tak zaplatpanbuh za to.. zvlast kdyz sem dnes slysel to Havlickovo blouzneni v Interview plus. Prijde mi to solidni kompromis mezi pomoci lidem a jakz takz rozpoctovou zodpovednosti. Akorat skoda ze tam neni jasna motivace setrit, tedy zastropovat na max 80% lonsky spotreby, nebo tak neco.

Myslis, ze je to potreba? I pri zastropovani bude cena zhruba sestinasobna oproti normalu. Lidi budou setrit jako nikdy 🙂

K ty rozpoctovy odpovednosti... jestli to takhle bude nekolik let (ne-li uz naporad), tak se obavam, ze nase zadluzenost bude velmi rychle brutalni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@seikó Hele ja nevim co maj takhle lidi za tarify.. ale ja spalim na plynovym topeni v RD kolem 15MWh za rok, doted jsem platil zalohy nejakejch 2,5k mesicne, ted mi to vyleze treba o litr nahoru. Ten sestinasobek tam nejak nevidim..

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...