Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Tvl vyměnit si žárovku v autě jsem do teď považoval za základní chlapskou dovednost, ale první výměna výbojky u volva mě psychicky rozložila. Až vychladnu, koupím třetí výbojku a místo toho, že se budu snažit ji správně usadit a prasne mi, radši zajedu potupně do servisu, ať mi to vyměněj... Ruce mám zdrápaný jak hajzl, nervy v prdeli a ego pod úrovní země. 

Upraveno uživatelem fijo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, fijo napsal:

Tvl vyměnit si žárovku v autě jsem do teď považoval za základní chlapskou dovednost, ale první výměna výbojky u volva mě psychicky rozložila. Až vychladnu, koupím třetí výbojku a místo toho, že se budu snažit ji správně usadit a prasne mi, radši zajedu potupně do servisu, ať mi to vyměněj... Ruce mám zdrápaný jak hajzl, nervy v prdeli a ego pod úrovní země. 

A nemeni se to tak, ze vyndas cely svetlo? Ja jsem to tak na V70 mel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Frantik napsal:

Nejen u v70, ale i u dalších se vyndava cele svetlo. Naopak je to super, ze to jde takto jednoduše.

Jj. Super. Napriklad na starsej A6. Len predtym musis rozobrat podbehy, odpojit ostrekokovace svetlometov, zlozit kryt motora a demontovat predny naraznik :lol2:. Hned potom uz len vyberies svetlomet. Ani nie za 2hodky to mas spat, ak mas auto na velkom zdvihaku.

Ale teraz bez srandy, mas pravdu, niekedy davno som mal Mondeo MKIII a tam bola demontaz svetlometu vecou 2 minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, eskimak napsal:

Jj. Super. Napriklad na starsej A6. Len predtym musis rozobrat podbehy, odpojit ostrekokovace svetlometov, zlozit kryt motora a demontovat predny naraznik :lol2:. Hned potom uz len vyberies svetlomet. Ani nie za 2hodky to mas spat, ak mas auto na velkom zdvihaku.

Ale teraz bez srandy, mas pravdu, niekedy davno som mal Mondeo MKIII a tam bola demontaz svetlometu vecou 2 minut.

A6 je ale audi ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, Lucky Lucaso napsal:

A nemeni se to tak, ze vyndas cely svetlo? Ja jsem to tak na V70 mel. 

Mám na tam místa až je mi hanba, samotnou patici bez žárovky tam nacvaknu asi za dvě vteřiny, všechno hladce, cvak a hotovo. Bohužel patici s výbojkou už se mi tam nedaří dostat, vzhledem k ceně výbojky, kterou budu teď kupovat potřetí už na to seru a nechám to udělat někoho erudovanýho. Už se vidím zejtra v t6r, dobrý den, vyměníte mi žárovku? Bych se fakt posral 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si vzpomínám jak jsem před lety šel na benzínce kolem pěkný blonďatý dvacítky co se hrabe v pod kapotou áčkovýho mergla první generace... Se jí ptám, jestli chce pomoct, prej jo, že potřebuje vyměnit žárovku. Není problém bejby, dej mi na sebe čísílko a za pár minut je hotovo... Po hodině, kdy vedle mě na obrubníku seděla tahle krasotinka s dojedenou zmrzlinou Ben & Jerrys a mojí utuchající touze to nevzdat, protože už jsem vypadal jako Leo ve do filmu revenant po souboji s medvědem, jsem ji řekl, že to v ty tmě prostě nedám... 

Volal jsem pak bratranci co dělá mergly a vyměňuje se to vytočením předních kol a v podběhu je krytka na přístup ke světlu zespoda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, fijo napsal:

Si vzpomínám jak jsem před lety šel na benzínce kolem pěkný blonďatý dvacítky co se hrabe v pod kapotou áčkovýho mergla první generace... Se jí ptám, jestli chce pomoct, prej jo, že potřebuje vyměnit žárovku. Není problém bejby, dej mi na sebe čísílko a za pár minut je hotovo... Po hodině, kdy vedle mě na obrubníku seděla tahle krasotinka s dojedenou zmrzlinou Ben & Jerrys a mojí utuchající touze to nevzdat, protože už jsem vypadal jako Leo ve do filmu revenant po souboji s medvědem, jsem ji řekl, že to v ty tmě prostě nedám... 

Volal jsem pak bratranci co dělá mergly a vyměňuje se to vytočením předních kol a v podběhu je krytka na přístup ke světlu zespoda. 

A sbalils ji nebo jsi to vzdal jako s tou výměnou žárovky 🤣🤣?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...