Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, kuncák7 napsal:

A sbalils ji nebo jsi to vzdal jako s tou výměnou žárovky 🤣🤣?

Marťas tak víš jak vypadám, ne? Svým exteriérem u dívek stejný emoce jako Brad Pitt svlečenej do půl těla nevyvolávám, takže musím každou ukecat...  V tomhle případě mi ale moc do řečí nebylo 😂😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoda Scala - chcel som si vymenit ziarovky v dialkovych svetlach. Podla navodu sa to moze robit doma. Otvoril som teda kapotu, pozrel som sa kolko tam je miesta, zatvoril som kapotu a siel som do autorizovaneho servisu, nech mi to vymenia oni. Nakoniec to robili visc ako hodinu, kedze sa tam tiez nevedeli dostat. Vyriesili to tak, ze odmontovali kolesa a v plastovych podbehoch su kryty, ktore ked sa vyberu je odtial krasny pristup k svetlam. Stalo ma to len 30e 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, fijo napsal:

Tvl vyměnit si žárovku v autě jsem do teď považoval za základní chlapskou dovednost, ale první výměna výbojky u volva mě psychicky rozložila. Až vychladnu, koupím třetí výbojku a místo toho, že se budu snažit ji správně usadit a prasne mi, radši zajedu potupně do servisu, ať mi to vyměněj... Ruce mám zdrápaný jak hajzl, nervy v prdeli a ego pod úrovní země. 

Jaký model máš a z jakého roku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si vozím návod na auto v mobilu. Někdy to dost pomůže, třeba ty záludný triky na výměnu žárovky alá vytočený kola a krytka v podběhu, vysunutí světla apod 🙂

Jo a dneska, než budete chtít vyměnit krásný ženský žárovku, si nejdřív ten návod na její auto vygooglete, než na ni promluvíte, jo 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, Geodet said:

Takže výměna celýho světla. 😞

No takto... si myslim, ze origo servis povie komplet vymena. Pochybujem, ze na to budu ochotni predat nejake diely.

Na druhej strane, mozno sa najde nejaky servisak, co by to dokazal opravit ak ma kde zohnat diely.

Posledna moznost budu vrakace s neistou zivotnostou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, gorlo napsal:

Udávají životnost jako celé auto. Ale, pokud budeš svítit neustále hlavními světlomety, tak odejdou dřív. Mají to spočítane, že přes den jezdíš s denním svícením a když je tma tak s hlavními světlomety. 

Tady bych polemizoval, prodejce nemůže tušit jak a kde se bude auto používat. 

Příklad 1: auto jezdí do podzemní garáže, doma a v práci a zpět, pokaždé automaticky rozsvítí a zhasne, do toho jede po cestě 3x tunelem, o víkendech jezdí často na chatu do Rakouska a při cestě má opět hafo tunelů.

Příklad 2: auto stojí venku a svícení používá vlastně jen část roku v zimě kdy je ráno tma, v noci se nejezdí vůbec, jelikož páníček v noci jezdí nerad

Životnost bude diametrálně odlišná, tohle přece nelze spočítat. Je pravda že na jednom autě máme furttosvitíhlavníma z výroby a druhý má denní + automaticky rozsvítí hlavní v garáži apod., a životnost xenonů je u prvního cca 90tis km, u druhého nejméně 2x tolik a uvidíme jak dlouho budou ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Conrad napsal:

Nový trik podvodníků SMS balíček nebyl doručen pro špatnou adresu pro doručení udejte správnou a odkaz na kliknutí, 😡

Dneska jsem na to kliknul a “zaplatil” poplatek české poště za opětovné doručení. Ja totiz na zásilku čekám. Platba samozřejmě kartou 🙂 Celej web České pošty vypadal normálně. Hned po platbě to odchytla KB a vše zablokovala. Nakonec to byl nějakej smejd z Rumunska a ja na to skočil, a to jsem myslel, ze se mi to nemůže stát.

No diky bance me to bude stát jen novou kartu za 200 korun 🙂 

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, kuncák7 napsal:

Tak mi to pošli a oslovím ho za tebe, když se stydíš :cheers:

Když já jsem jelito, dva roky chci rolex ale když mám napsat SZ tak se na mě ty moony tak smutně podívají, že nejsem schopný je pustit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Americkej napsal:

Ani ve dvě ráno po šestým vizouru? Takhle jsem tu udělal pár prima obchodů 🙂

To by asi šlo líp, ale výměny jsem si všimnul až dnes a zatím mám jeden škopek, jdu pracovat na odvaze... dám si ještě jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...