Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 18 minutami, guzmic napsal:

Když já jsem jelito, dva roky chci rolex ale když mám napsat SZ tak se na mě ty moony tak smutně podívají, že nejsem schopný je pustit.

Dost ti rozumím. Mě se díky těm tanečkům kolem týhle značky tak zošklivila, že k 50- ti nám příští rok budu uvažovat a lovit v jiných vodách ( ten inzerát jsem viděl ). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Frantik napsal:

Dneska jsem na to kliknul a “zaplatil” poplatek české poště za opětovné doručení. Ja totiz na zásilku čekám. Platba samozřejmě kartou 🙂 Celej web České pošty vypadal normálně. Hned po platbě to odchytla KB a vše zablokovala. Nakonec to byl nějakej smejd z Rumunska a ja na to skočil, a to jsem myslel, ze se mi to nemůže stát.

No diky bance me to bude stát jen novou kartu za 200 korun 🙂 

KB +1 . Je vidět, že se banky neflákají. Mám radost, že to neprošlo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Jarett napsal:

@guzmic ... 🤣 přece nechceš starý, malý, vlastně holčičí hodinky vyměnit za astronautický toolwatche !!

Já nevím, chci a vlastně nechci, kde je máš, že by jsme dali čumendu. 🙂 Moravu bych asi dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není tu někdo, kdo je manažerem ve Vodafone? S retenční linkou jsme si vyjednal konkrétní výše slevy na jednotlivá čísla. během dvou měsíců jsem byl už 4x na pobočce, protože ceny, které vidím ve vyúčtování a v přehledu služeb slevy nezohledňují. Na pobočce mi vždy vysvětlí, že mají problém s IT systémy, případně, že to kolega zadal blbě, manažer prodejny neschválil, atd.. Blbé je, že na pobočce se ti mladí kluci pořád střídají, záznamy o diskusi s klientem záhadně mizí a znovu se objevují, atd... a už mě to s... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počasiu na Islande pekne zajebáva. Leto prišlo až na začiatku septembra, a teraz už boli prvé zimné vetry s takmer dvestokilometrovými uragánmi. Na konci septembra! Na severe v púšti Möðrudaluru sfúkavalo autá z cesty a tým, ktoré sa na ceste udržali, porozbíjli nafúkané kamienky a šutre okná na kúsky. Všetkým do jedného (ca. 60 ks)! V zime je púšť poslušne zamrznutá a so snehovou pokrývkou, takže uragán kamienky neutrhne a nič podobné sa nedeje...

image.thumb.png.d56a76fd43ef78b96eeec197c30ce0b4.png

auta.thumb.jpg.ea9e1a2e6d41124ef9265d9cf69e12d4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Frantik napsal:

Dneska jsem na to kliknul a “zaplatil” poplatek české poště za opětovné doručení. Ja totiz na zásilku čekám. Platba samozřejmě kartou 🙂 Celej web České pošty vypadal normálně. Hned po platbě to odchytla KB a vše zablokovala. Nakonec to byl nějakej smejd z Rumunska a ja na to skočil, a to jsem myslel, ze se mi to nemůže stát.

No diky bance me to bude stát jen novou kartu za 200 korun 🙂 

Dneska to samy dcera, poplatek udajnemu DHL. Odchytla to sporka, prej zmrdi nekde z Francie. Davejte bacha!
Banky se mimochodem dost zlepsily..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 9. 2022 v 22:57, Micey napsal:

@rayethon Covece.. tak nejdriv pises o zastropovany cene plynu na 7 korunach, pak to pletes s elektrinou, ted o nejakym 2,5 nasobku, kde jsi na to prisel, jak jsi teda za hodinu najednou dosel na ty 4 koruny?

FYA

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-byznys-rozhovory-konecne-stropy-cen-elektriny-a-plynu-nejsou-jasne-hrozi-rust-cen-sluzeb-215372

1A93F55E-9C34-4077-BEFB-8E572AE23437.png

B569C5A6-6FDD-4563-93C2-4BFBAE99801E.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, wawrik napsal:

Počasiu na Islande pekne zajebáva. Leto prišlo až na začiatku septembra, a teraz už boli prvé zimné vetry s takmer dvestokilometrovými uragánmi. Na konci septembra! Na severe v púšti Möðrudaluru sfúkavalo autá z cesty a tým, ktoré sa na ceste udržali, porozbíjli nafúkané kamienky a šutre okná na kúsky. Všetkým do jedného (ca. 60 ks)! V zime je púšť poslušne zamrznutá a so snehovou pokrývkou, takže uragán kamienky neutrhne a nič podobné sa nedeje...

image.thumb.png.d56a76fd43ef78b96eeec197c30ce0b4.png

auta.thumb.jpg.ea9e1a2e6d41124ef9265d9cf69e12d4.jpg

Ahoj, tohle by mě zajimalo- jak je řešena výstraha? Musíte sledovat předpověď, nebo je tam nějaký značení co na to upozorňuje, nebo se zavírá silnice? Přiznám se, že si nedokážu nejak představit tu sílu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kuncák7 Všetko, čo spomínaš. Najprv sú výstrahy na stránke s počasím, potom sa objavia v novinách (špeciálne pri tak nebezpečných frontoch a prepadoch tlaku ako teraz), potom sa zatvárajú cesty závorami a výstražnými svetlami. Policajti tam obyčajne nestoja, skôr pomáhajú v tých uzavretých úsekoch. Aktuálny stav ciest spolu s meteorologickými meraniami a prípadne aj fotkami sú k dispozícii online na stránke správy ciest. Popri cestách sú tabule s informáciami o teplote a vetre v blízkych sedlách či nebezpečných úsekoch, pri silných nárazoch svieti aj červený údaj so silou nárazov.

DSC08184.thumb.JPG.2603b47045de12b092040891ec3d4235.JPG

Vystraha.thumb.jpg.b8907f4b69d7336660eb3a32ffac3b44.jpg

Pri nejakých miestnych akútnych nebezpečenstvách (erupcie lávy či plynu, náhly vzostup hladín riek, hroziace odplavenie mostov a pod.) sa lokálne rozposielajú SMSky.

Celý tento komplex opatrení pre včasnú výstrahu majú úrady naozaj zmáknuté, domáci obe stránky pravidelne sledujú. Turisti to zvyknú podceniť, jednoducho to nebezpečenstvo nepoznajú. Ale ostražitosť sa týkala skôr zimného polroka, v lete sa to dalo trochu flákať. Už sa nedá.

Btw, záznam z mojej domácej meteostanice z miesta, ktorého sa to prakticky nedotklo:

image.thumb.png.f7f5372c0059d47b065c6dc0c1099038.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kaufland a moje blbost. Dne po obědě jsem dal auto nabíjet do Kauflandu na nabíječku a doma jsem usnul. Probudím se, vyrazím pro auto - překročená doba parkování zdarma. No nic. Jdu zaplatit do automatu. Ale ouha. Oba dva parkovací automaty jsou vevnitř za zamknutými dveřmi a za mříží. Pobíhám 15 minut po parkovišti, zkouším zvonit na ostrahu, volat do prodejny, nic. Pak dostanu nápad - projedu za nějakým odjíždějícím autem. To se podaří. Poprvé v životě dělám takovou prasárnu, ale prostě nemůžu nechat auto na parkovišti přes noc. 

Teď řeším co s tím. Mám jít ráno zaplatit lístek? Nebo se na to vykašlat. Podotýkám, že nemám problém platit za parkování, atd... na lístku je SPZ: Not recognized.. Ale evidentně na kamerových záznamech budu. 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, petr_cha napsal:

To uz nespravis.. mas zaznam.. jsi pirat.. pockej az budes kandidovat za 20 let na prezidenta, pak to nekdo urcite vytahne.. :-))

Já jim chci zaplatit tu hodinu navíc, mají na to nárok... Ale když půjdu ráno s lístkem do automatu, tak automat po mě bude chtít tak 14 hodin... A mám z toho takový divný pocit, protože takové prasárny já  prostě normálně nedělám..

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Závora určitě na střechu nedopadla, to bych slyšel. Přede mnou jela X5 a já byl za ní nalepený..

Řekněme, že jsem objevil novou stránku života... asi začnu pěstovat travku a prodávat zde faky 🙂 a třeba začnu chodit do BDMS salonů...

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...