Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 13 hodinami, safi napsal:

Přesně takovou odpověď jsem tu hledal 🙂 

S oblibou si to tu čtu, to píšu opravdu upřímně. A jsem vlastně rád, že zatím zastavím, za 5minut naberu 60l nafty a jedu. Strachovat se, abych náhodou neusnul mi fakt přijde "zu viel"... :)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Verili byste, ze vas ve Svycarsku, ve vlaku, v prvni tride nekdo okrade? 
Byl jsem asi naivni 😳.

Z police nad hlavou, kdyz jsem pracoval na notebooku, mi dnes ukradli batoh. Nekdo si ho pri vystupu na hlavaku v Curychu proste vzal, kdyz ja jsem pokracoval na letiste.

Samozrejme v nem peněženka, ID, řidičský průkaz, kreditní a debetní karty, karticka pojistovny, iPad, vstupni karty, oblibeny Raybany, zapisnik s poznamkama ktery jsem fakt nepotreboval ztratit a další...Vše je pryč 🤦🏼‍♂️😳.

Zustal mi telefon (v nem letenka), bryle a zaplatpanbuh ten sluzebni pocitac… (jo, a jeste ze se nosi hodinky na ruce a ne v batohu!)

Vsechny karty jsem musel hned bloknout aniz bych vedel, zda se dostanu domu. Zadna hotovost, zadny pristup k penezum, zadny kolega okolo. Hodina dvacet minut do odletu.

60 minut na policejní stanici na letišti (musim rict, ze byli super a slibeny protokol mi prave dorazil do mailu!), dali mi nejaky papir s potvrzenim ze jsem to jako ja (mel jsem ve fotkach v telefonu fotku pasu), chytil jsem let 5 minut před uzavřením nástupu na palubu. A to i diky asi dvaceti lidem, kteri me pustili na security pred sebe..

..a ted me ceka ta pakarna okolo.

ach jo

Upraveno uživatelem Murphy97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, Murphy97 napsal:

Verili byste, ze vas ve Svycarsku, ve vlaku, v prvni tride nekdo okrade? 
Byl jsem asi naivni 😳.

Z police nad hlavou, kdyz jsem pracoval na notebooku, mi dnes ukradli batoh. Nekdo si ho pri vystupu na hlavaku v Curychu proste vzal, kdyz ja jsem pokracoval na letiste.

Samozrejme v nem peněženka, ID, řidičský průkaz, kreditní a debetní karty, karticka pojistovny, iPad, vstupni karty, oblibeny Raybany, zapisnik s poznamkama ktery jsem fakt nepotreboval ztratit a další...Vše je pryč 🤦🏼‍♂️😳.

Zustal mi telefon (v nem letenka), bryle a zaplatpanbuh ten sluzebni pocitac… (jo, a jeste ze se nosi hodinky na ruce a ne v batohu!)

Vsechny karty jsem musel hned bloknout aniz bych vedel, zda se dostanu domu. Zadna hotovost, zadny pristup k penezum, zadny kolega okolo. Hodina dvacet minut do odletu.

60 minut na policejní stanici na letišti (musim rict, ze byli super a slibeny protokol mi prave dorazil do mailu!), dali mi nejaky papir s potvrzenim ze jsem to jako ja (mel jsem ve fotkach v telefonu fotku pasu), chytil jsem let 5 minut před uzavřením nástupu na palubu. A to i diky asi dvaceti lidem, kteri me pustili na security pred sebe..

..a ted me ceka ta pakarna okolo.

ach jo

Martine, pevný nervy! To je síla 🙄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, pciza napsal:

Martine, pevný nervy! To je síla 🙄

Dikes, Pepo.

Sledoval jsem ten iPad. Zmrd ho samozrejme dve minuty po kradezi vypnul, vidim ho lehce po ctvrte v jedne bocni ulici u nadrazi, od te doby nic

Upraveno uživatelem Murphy97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před chvilkou jsem procházel u Ikea na Zličíně parkoviště a šel okolo hádky dvou dospělejch lidí, řidičů, kdy nejspíš jeden při vyjíždění z řady aut neviděl druhýho a vjel mu do cesty. Určitě né naschvál, určitě né vědomě. Nestalo se nic, aut od sebe skončila možná metr, ale co sou si schopný říct kvůli takový blbosti lidi mezi sebou je fakt šílený. Myslím že vzájemnýmu respektu, pokoře, toleranci a zvládání nekomfortních situací se můžeme někteří z nás ještě hodně učit. Občas si říkám z čeho pramení chuť někoho urážet a sprostě nadávat při sebemenší příležitosti... Asi to nepatří ani do tohohle vlákna a měl bych si založit vlákno "co je mi líto" a tam fňukat nad veěcma mezi nebem a zemí... No, a nebo snad radši ne. Nejhezčí věta, kterou jsem ale zaslechl a mluvila za vse byla: "a chovej se slušně, ty zmrde"

Když už jsme na hodinovým fóru, tak dodám, že jeden z účastníků měl starý brajtle v chronu 🤟😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, koveras napsal:

@Lynx12Ja som zvedavý, či vôbec 10 rokov natvrdo dostane ten pán, čo trafil študentov na zastávke v Bratislave.

Ten to moc neokeca- nalitej, 110 v obci ( žádnej zákaz vjezdu mimo dopravní obsluhy) a vzhledem k tomu, že je v obecním zájmu ho sejmout ( nerozporuju vinu, konstatuju ), tak by mu pomohlo max to, že bude prohlášenej za nepříčetnýho.

A k ty zensky- je mi jedno co ridila, u dopravni značky neznám obhajobu ( dle mého by se do dopravní obsluhy mohla vpasovat), ale každopádně když znala místopis, děti měla predpokladat ( úplně nedokážu posoudit, zda ji vůbec zahlédla, ale jestli to bylo v zatáčce a u zpomalovaku, tak nevím nevím). Každopádně si to ponese zbytek života ( a úplně nechápu, co dělala matka ditete- čtu, že otvírala vrata a dítě si půjčilo odrážedlo????, znovu jen konstatuju ), ať se tu nehadame.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...