Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

V 30. 9. 2022 v 6:55, Gustaf napsal:

Tak to smekam, žes to tak bravurně zvládnul...já bych asi trochu zmatkoval....

Byl to sok, ne ze ne, ale da se to rozdejchat. Clovek musi zachovat klid a urcit priority. To jsou jednoznacne platebni karty a jejich okamzita blokace.

Zitra to bude tyden, jsem ted znova ve Svajcu a bohuzel resim mnoho veci na dalku. Nakonec pozadani o nove doklady v CR bylo to nejmensi. Za 30 min jsem vyridil zadost o OP i RP. Jak dost cestuji, omezuji me hlavne ty platebni karty. Jasne, mam docasnou virtualni v Apple Pay, ale ne vse se s tim da resit. Zmizel mi zpusob placeni z dulezitych aplikaci, hlavne tech “cestovnich”. Hotely, Uber, vlaky,… Navic, uctovani business nakladu placenych soukrome je dalsi megapakarna, ale to uz je jina pohadka…

Upraveno uživatelem Murphy97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Micey napsal:

@kuncák7 Hele a jak je to s tou dopravni obsluhou teda? Ja ziju v tom, ze kdyz treba jedu k nekomu na navstevu do obytny zony a je tam tahle znacka, znamena to, ze tam samozrejme muzu vjet a zaparkovat, nebo muze bejt ten vyklad jinej?

Tam bola obytna zona??? To sa mi nezda, to je vodicka automaticjy vinna, a je jedno ako davala pozor.

Ale s dopravnou obsluhou to chapem rovnako.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Micey napsal:

@kuncák7 Hele a jak je to s tou dopravni obsluhou teda? Ja ziju v tom, ze kdyz treba jedu k nekomu na navstevu do obytny zony a je tam tahle znacka, znamena to, ze tam samozrejme muzu vjet a zaparkovat, nebo muze bejt ten vyklad jinej?

Vyhl. 30/2001 , &15 , odst 3- teoreticky- opravář, lékař, invalida, obyvatel , nájemce. Mohla se na to napasovat ( článek úplně přesně neuvádí). Jet jen k někomu nestaci- měl bys prokázat důvod. Na to je benevolentnější - mimo zásobování 

Obytnou zónu jsem asi zmínil ja- dedukce ke značkám, zpomalovaku a hraní si děti na vozovce ( lokalitu neznám)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Maro napsal:

@Murphy97To nemá apple vyřešené líp? Všechny tyhle cestovní aplikace mám nastavené na Google pay, čekal bych tedy, že Apple bude umožňovat podobné řešení. Nepomůže to s preuctovanim, ale problém neexistující karty to řeší.

Jo ma, taky jsem se to musel trochu ucit, kdyz se mi to stalo poprve 😃. Nektere appky jsem presmeroval na Apple Pay, ale zustal tam ten problem s preuctovanim.

Nejvetsi prca je, ze kdyz nekterym lidem tady reknes, co se stalo a proc resis nektere veci trochu slozite, tak te maj skoro za lhare, pac to se tady preci nikdy nestavalo, ze? 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kuncák7Tak to cumim.. ja takhle jezdim kazdej tejden k rodicum, maj tam presne tudle znacku, par set metru od baraku, vjezd zakazan mimo dopravni obsluhy. Prokazat duvod.. ja jim tam treba vozim deti na hlidani, to je teda duvod nebo neni? A kdybych jim treba vezl nakup? 

 Ja vim ze to nevyresime, akorat me to prekvapuje:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Micey napsal:

@kuncák7Tak to cumim.. ja takhle jezdim kazdej tejden k rodicum, maj tam presne tudle znacku, par set metru od baraku, vjezd zakazan mimo dopravni obsluhy. Prokazat duvod.. ja jim tam treba vozim deti na hlidani, to je teda duvod nebo neni? A kdybych jim treba vezl nakup? 

 Ja vim ze to nevyresime, akorat me to prekvapuje:)

Hele, za me- důvody chápu, ale nenaroubujes to tam. Ale na druhou stranu- jako měšťák bych se s tebou nehadal a jako obsluhu bych tě uznal ( jako rodinnej příslušník- potřebu chápu, ač tam zmíněná není). Značka je tam jistě primárně úplně z jiného důvodu - zamezit průjezd zkracovacum?, Tipuju.

Značky neřeším, jen se snažím tyhle temný zákoutí osvětlit, nic jinýho 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stále nějak nechápu tu ženskou logiku, holt manžel nováček🤣🤣- hledá se techničák od auta, viník je jasnej- já ( ač jsem naše auto řídil naposledy před měsícem na dovolené), vyhazim celej batoh, suplata, jdu do auta, kde to prohrabu, volám neteřím, zda jsem jim ho omylem nedal, za stálého "příjemného" komentare od drahé polovičky ( protože ona ho dává vždy na stejné místo) a pomalu ztrácím glanc, tak se najednou techničák najde v papírech drahé polovičky 🤣🤣. A místo úlevy nastává naprosté dusno. Asi se mám omluvit, fakt nevím.

Po fotbale snad už bude doma klid a nebo taky ne 🤣🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kuncák7Po 20 letech manželství poradím pokrčit rameny, být rád že se techničák vůbec našel a nerozmazávat to. Aspoň už chápeš smysl rčení spor s manželkou je jako paralympiáda - protože i když slavně vyhraješ, stejně zůstáváš kripl :wheelchair:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V první řadě říkám, že ze mňa žádný automechanik nebude. Ale kua v rukách úplně nasrané nemám. Ale výměna blbé žárovičky obrysovky na medvědovi byla porod. Je to tam tak pičovsky udělané, že jako obočí nad hlavním světlem a eště sů tam ty žárovky dvě (na každé straně 2). A tam je vám tak kokotský přístup na tu bližší směrem k masce, že sem to neviděl. Jak dyby ti hňupi konstruktéři tam nemohli vrazit normál jednu žárovku dobře přístupnou a třebas světlovodem to protáhnout dál, neco jak je engel eyes na bavu. Jo, dybych měl poloviční průřez ruky a jedno zápěstí (ideálně otočné v ose kosti) navíc, není co řešit. Ale nemám. Nic, je to vyměněné, svítí to, su kink.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, kuncák7 napsal:

Stále nějak nechápu tu ženskou logiku, holt manžel nováček🤣🤣- hledá se techničák od auta, viník je jasnej- já ( ač jsem naše auto řídil naposledy před měsícem na dovolené), vyhazim celej batoh, suplata, jdu do auta, kde to prohrabu, volám neteřím, zda jsem jim ho omylem nedal, za stálého "příjemného" komentare od drahé polovičky ( protože ona ho dává vždy na stejné místo) a pomalu ztrácím glanc, tak se najednou techničák najde v papírech drahé polovičky 🤣🤣. A místo úlevy nastává naprosté dusno. Asi se mám omluvit, fakt nevím.

Po fotbale snad už bude doma klid a nebo taky ne 🤣🤣

75830399_staensoubor.jpeg.fd5677c76e8da0555339d6a56ecaf85a.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 10. 2022 v 20:42, kuncák7 napsal:

Stále nějak nechápu tu ženskou logiku, holt manžel nováček🤣🤣- hledá se techničák od auta, viník je jasnej- já ( ač jsem naše auto řídil naposledy před měsícem na dovolené), vyhazim celej batoh, suplata, jdu do auta, kde to prohrabu, volám neteřím, zda jsem jim ho omylem nedal, za stálého "příjemného" komentare od drahé polovičky ( protože ona ho dává vždy na stejné místo) a pomalu ztrácím glanc, tak se najednou techničák najde v papírech drahé polovičky 🤣🤣. A místo úlevy nastává naprosté dusno. Asi se mám omluvit, fakt nevím.

Po fotbale snad už bude doma klid a nebo taky ne 🤣🤣

"Manželství je plné starostí a trnů, ale nese ovoce, které se jinde nerodí"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...