Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

@Diamondking @bohus76 Dcera sem nechodí, takže si játra plácáte zbytečně. Jo a ještě prcka nenašla.

@Radimk @martar @shewcza Díky za dobře míněné tipy, vybavení poskytuju v mezích možností s nadstandardní trpělivostí a zadostiučiněním. Aspoň už doma nejsem za Herodesa, co akorát prudí nostradamovským hudrováním že pelešit v něčem co připomíná vysypanou popelnici není nejlepší nápad - a že zatoulaná pidiještěrka se (na rozdíl od psa/kočky/čuníka/poníka) v něčem podobným (postel s úložným prostorem!) jen tak snadno najít a ulovit nenechá.

A jako bonus jsem se zrovna dozvěděl že zrovna včera večer než jí zdrhnul měla madam “prima nápad” dát toho chudáka očuchat našemu poloslepému nahluchlému štěkáčkovi - tak nevím jestli je mladá, blbá nebo zamilovaná, ale obávám se že při studiu Biologie (ze které by chtěla maturovat) slečně nějak uniklo že z gekona si společenského domácího mazlíčka jen tak nevycvičí. A to má mít zítra FCE zkoušku z Angličtiny…  :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad poprvé za tak posledních 10 let jsem o víkendu sám doma ( bohužel v Praze ), jen ležím, umírám ( chřipka ) a vůbec nevím, co dělat - tady mám vše přečtené, prodejní vlákno projete tam i zpět, číst mě nebaví, koukat na bednu taky ne. Sakra, co dělat? Naštěstí jsou všichni na nákupech ( tak aspoň něco ). To bude dlouhej víkend.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, kuncák7 napsal:

Snad poprvé za tak posledních 10 let jsem o víkendu sám doma ( bohužel v Praze ), jen ležím, umírám ( chřipka ) a vůbec nevím, co dělat - tady mám vše přečtené, prodejní vlákno projete tam i zpět, číst mě nebaví, koukat na bednu taky ne. Sakra, co dělat? Naštěstí jsou všichni na nákupech ( tak aspoň něco ). To bude dlouhej víkend.

Vyhoň 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, M3maniac napsal:

A k tématu, kámoš z Brna mi včera večer zavolal jestli nezajedem dnes na výlet na sedlo🤣 Mělo být hnusně jen na 80% , no chtěl jsem ho vidět 🤣. P.S. musíme být velmi blízko 

C8348568-881D-4648-A055-9475C8433BDA.jpeg

Taká hmla, že aj vtáky chodili pešo...😁

SVK-se omlouvám za pravopis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, M3maniac napsal:

A k tématu, kámoš z Brna mi včera večer zavolal jestli nezajedem dnes na výlet na sedlo🤣 Mělo být hnusně jen na 80% , no chtěl jsem ho vidět 🤣. P.S. musíme být velmi blízko 

C8348568-881D-4648-A055-9475C8433BDA.jpeg

Standardní stav, o co ti de jako? 😂😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přišel nový tablet pro dceru na Vánoce. Krabice nebyla zatavena, z displeje stržena ochranná folie od výrobce, někdo se displej snažil vyšudlit ne moc čistým hadříkem před odesláním. Displej samozřejmě vadný. 

 

Evidentně jsem se stal "obětí" vrácení zboží v zákonné lhůtě, kdy někdo přede mnou odhalil chybu displeje, či ho sám rozbil a stihl vrátit do 14 dnů.

 

Kupoval jsem jako nové přes Heureku, nikoliv použité či rozbalené a mám teď na krku řešení vracení, běhání na zásilkovnu/poštu, kupování nového...

V komunikaci, kterou s nimi teď vedu, jsem už zmínil, že došlo rozbaleno, to abych nebyl stejný *** jako ten přede mnou.

 

Ach jo, toto mě vždycky dokáže na*rat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, tarmi napsal:

Přišel nový tablet pro dceru na Vánoce. Krabice nebyla zatavena, z displeje stržena ochranná folie od výrobce, někdo se displej snažil vyšudlit ne moc čistým hadříkem před odesláním. Displej samozřejmě vadný. 

 

Evidentně jsem se stal "obětí" vrácení zboží v zákonné lhůtě, kdy někdo přede mnou odhalil chybu displeje, či ho sám rozbil a stihl vrátit do 14 dnů.

 

Kupoval jsem jako nové přes Heureku, nikoliv použité či rozbalené a mám teď na krku řešení vracení, běhání na zásilkovnu/poštu, kupování nového...

V komunikaci, kterou s nimi teď vedu, jsem už zmínil, že došlo rozbaleno, to abych nebyl stejný *** jako ten přede mnou.

 

Ach jo, toto mě vždycky dokáže na*rat

U Alzy opakovaná zkušenost. "Nový" notebook byl obouchaný. LEGO rozdělané, apod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Sněhulák napsal:

U Alzy opakovaná zkušenost. "Nový" notebook byl obouchaný. LEGO rozdělané, apod...

Tak s Alzou já mám zatím naštěstí opačnou zkušenost, vše nové a hlavně rychle, i o víkendu. 

 

Toto bylo z nějakého noname Elektrokrámu, ze kterého bych normálně neobjednal, ale bral jsem toho víc a bylo mi pohodlnější vše objednat/zaplatit na jednom místě přes Heureku. No asi jsem zase vyléčen z experimentování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mě naštval řidič jedoucí za mnou ve vedlejších uličkách na Praze 3. Klasická pražská vedlejší ulice, kde platí přednost zprava, rychlost je omezená na 30km/h (vcelku rozumně), na křižovatkách parkují zásobovací dodávky, takže viditelnost směrem doprava je nulová a do toho místní rádi jezdí na el koloběžkách v protisměru. Takže před křižovatkou zpomalím, a pomalinku si do křižovatky najíždím a čekám, až do ni konečně uvidím (výhled napravo mi blokuje dodávka zaparkovaná protisměrem, takže vidím akorát konec vysoké chladící nástavby).

Chlapík za mnou se mohl zbláznit, troubil, gestikuloval.. Čímž si prodloužil jízdu alespoň o tři minuty, protože jsem ho na každé další křižovatce pořádně vydusil.. A ke své smůle měl úplně stejnou cestu jako já a díky systému jednosměrek neměl žádnou další variantu trasy 🙂 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...