Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Nejsem mínusující, ale troufám si tipnout, že to je za to vychovávání. To by se asi nemělo. Ale dělám to taky :lol:

 

edit: aha, tak už je to venku, trefil jsem 🙂

 

 

 

Upraveno uživatelem tarmi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fér. Asi tam byla určitá pomstichtivost, holt doplatil na to, že mám plné zuby řidičů, kteří neunesou skutečnost, že v bočních úzkých jednosměrných uličkách, kde máš 20cm na každé straně, kde se na chodníku motá hromada školáků a platí přednost zprava, a oni  jaksi očekávají, že budeš všude jezdit 60 na tachometru. Pokud bych jel 30 na Koněvově nebo podobné ulici, tak ano, jsem idiot a zasloužím si vytroubení, ale jinak moc ne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko říct, co ho na Tvý jízdě tak rozrušilo. Třeba to byl natlakovanej cholerik, třeba byl ve stresový situaci z jakýhokoliv důvodu, třeba jsi jel vážně zbytečně pomalu... to je vlastně fuk. Ale záměrně eskalovat situaci, "vydusit si ho" mi přijde podobně ubohý. No pochlubit se tím je třešnička. Já jsem ten druhej palec dolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fér. Asi tam byla určitá pomstichtivost, holt doplatil na to, že mám plné zuby řidičů, kteří neunesou skutečnost, že v bočních úzkých jednosměrných uličkách, kde máš 20cm na každé straně, kde se na chodníku motá hromada školáků a platí přednost zprava, a oni  jaksi očekávají, že budeš všude jezdit 60 na tachometru. Pokud bych jel 30 na Koněvově nebo podobné ulici, tak ano, jsem idiot a zasloužím si vytroubení, ale jinak moc ne. 
V podobny situaci jsem uz i vystupoval z auta a ridic za mnou? Si na hlavni, jedes prece rovne....

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Americkej napsal:

Těžko říct, co ho na Tvý jízdě tak rozrušilo. Třeba to byl natlakovanej cholerik, třeba byl ve stresový situaci z jakýhokoliv důvodu, třeba jsi jel vážně zbytečně pomalu... to je vlastně fuk. Ale záměrně eskalovat situaci, "vydusit si ho" mi přijde podobně ubohý. No pochlubit se tím je třešnička. Já jsem ten druhej palec dolu.

Fér. Prostě mě nas..l, tak jsem si postěžoval. A třeba jsem ji vyřešil blbě... ale prostě tenhle typ řidičů mě celkově sere..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Prochy68 napsal:

V podobny situaci jsem uz i vystupoval z auta a ridic za mnou? Si na hlavni, jedes prece rovne....

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk
 

I to se mi už párkrát stalo 🙂 ať už jsem byl ten vystupující, nebo vysvětlující, že tam je od včerejška nové dopravní značení.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, že já jsem byl také nervózní, protože místo dopolední práce jsem hlídal děti a udělal velký kulový a do kanclu jsem vyjížděl ve 4 odpoledne,  takže asi jsem tu situaci emočně taky nezvládl..

Edit: co mě na tom celkově štve, je to, že na Praze 3 se díky koloběžkařům nedá normálně jezdit. Takže člověk musí zpomalit a pak je pořád za blba. 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, safi napsal:

I to se mi už párkrát stalo 🙂 ať už jsem byl ten vystupující, nebo vysvětlující, že tam je od včerejška nové dopravní značení.  

to jsem vždycky chtěl udělat! (jako v tý reklamě), vystoupit z auta a někoho poučit, zatím  tedy nic, ale vím, že to jednou přijde :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, safi napsal:

Ono je dobře, že jsem ty minusy dostal... zpětná vazba od někoho nad věcí není nikdy na škodu a pro mě poučení, že je ideální minimalizovat kontakt s blbcem... 

To by si ale kamaráde nemohl chodit ani sem. Tedy v rámci té minimalizece střetu s blbcem, jelikož jich tady taky pár je 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím se safi.

1) Přepravní rychlost autem po Praze je kolik? 20 - 30 km/h? S tím každý musí počítat.

2) Jako hovado se prvně ukázat řidič, kterýmu ruply nervy a vytruboval.

3) Případů, kdy někdo opravdu spěchá jsou promile. Ostatní případě, limitně blížící se sto procentům, jsou "spěchající" řidiči. Vzpomenul jsem si na pohádku o tom, kdy se příslušníkovi PČR někdo znelíbí, zaklekne ho, a oblíbená výhovorka je, že mu připomínal někoho hledaného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 4 minutami, Lucky Lucaso napsal:

Přepravní rychlost autem po Praze je kolik? 20 - 30 km/h? S tím každý musí počítat

 

To je dobrej blabol. Pak nema bejt Praha ucpana, kdyz takhle vsichni a VSUDE jezdej. 

 

Děkuji za zpětnou vazbu, Lucky.

Napsal jsem to dle své zkušenosti. Pokud máš jinou, lepší, jsem jedině rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, Sněhulák napsal:

Souhlasím se safi.

1) Přepravní rychlost autem po Praze je kolik? 20 - 30 km/h? S tím každý musí počítat.

2) Jako hovado se prvně ukázat řidič, kterýmu ruply nervy a vytruboval.

3) Případů, kdy někdo opravdu spěchá jsou promile. Ostatní případě, limitně blížící se sto procentům, jsou "spěchající" řidiči. Vzpomenul jsem si na pohádku o tom, kdy se příslušníkovi PČR někdo znelíbí, zaklekne ho, a oblíbená výhovorka je, že mu připomínal někoho hledaného.

Fakt je ten, že i pak mě ruply nervy, což také není žádoucí stav. Takže tím bych to asi uzavřel. Chce to být za volantem více v pohodě, ideálně 1-2 panáky před jízdou 🙂 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...