Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 13 hodinami, safi napsal:

Ono je dobře, že jsem ty minusy dostal... zpětná vazba od někoho nad věcí není nikdy na škodu a pro mě poučení, že je ideální minimalizovat kontakt s blbcem... 

Ode mě bys ho dostal taky, protože někdo, kdo dodržuje mnou a mým kolegou vymyšlené nápady v dopravním značení, ten si zasluhuje trest :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kuncák7 napsal:

Ode mě bys ho dostal taky, protože někdo, kdo dodržuje mnou a mým kolegou vymyšlené nápady v dopravním značení, ten si zasluhuje trest :cheers:

Náhodou 30 ve vedlejších uličkách mi nepřipadá špatná od té doby, co můj 3 letý syn nečekaně vběhl do silnice. Jednu vteřinu je vedle mě na chodníku a další vteřinu už vybíhá zpoza zaparkovaných aut do silnice... Už jsem se viděl, jak mě manžeka vraždí.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, safi napsal:

Náhodou 30 ve vedlejších uličkách mi nepřipadá špatná od té doby, co můj 3 letý syn nečekaně vběhl do silnice. Jednu vteřinu je vedle mě na chodníku a další vteřinu už vybíhá zpoza zaparkovaných aut do silnice... Už jsem se viděl, jak mě manžeka vraždí.. 

A proč si myslíš, že tam mám smajlíka na konci? V těhle oblastech se prostě rychleji jezdit nemá ( díky jednosměrkám dostávají někteří falešnou představu, že ano ) a není to úplně nesmysl. Některým to ale prostě nevysvětlíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, kuncák7 napsal:

A proč si myslíš, že tam mám smajlíka na konci? V těhle oblastech se prostě rychleji jezdit nemá ( díky jednosměrkám dostávají někteří falešnou představu, že ano ) a není to úplně nesmysl. Některým to ale prostě nevysvětlíš.

Smajlíka jsem si všiml:-) 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze jsem ve sve naivite pristoupil na dodani prostrednictvim balikovny, zasilku mam na jine pobocce nez jsem chtel, s jinou provozni dobou ktera mi nevyhovuje a co je nejhorsi, je to pobocka posty.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Prochy68 napsal:

Ze jsem ve sve naivite pristoupil na dodani prostrednictvim balikovny, zasilku mam na jine pobocce nez jsem chtel, s jinou provozni dobou ktera mi nevyhovuje a co je nejhorsi, je to pobocka posty.

Tvl, to mi pripomina nejaky stary horor...ako sa to volalo... Nezvratny osud?

:lol2: :lol2: :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Prochy68 napsal:

Ze jsem ve sve naivite pristoupil na dodani prostrednictvim balikovny, zasilku mam na jine pobocce nez jsem chtel, s jinou provozni dobou ktera mi nevyhovuje a co je nejhorsi, je to pobocka posty.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk
 

Já jednou, z důvodu obsazenosti obvykle dostupného Alzaboxu, zvolil nejbližší alternativní dostupný. Tím byl Alzabox v Motolské nemocnici. Nejen, že jsem platil za vjezd do areálu a 20 minut hledal místo kde uvnitř zaparkovat, čímž to jsem skončil někde na okraji areálu špitálu a šel 10 minut pěšky zpět do jeho "centra", ale ani navigace mi nepomohla v tom zrůdně obrovském komplexu ten Alzabox najít. Po dalších 15 minutách bloudění a ptaní se kolemjdoucích pacientů, procházením špitálských pavilonů jsem box konečně našel, perfektně maskovaný pod jedněmi ze sta schodišť. Ale ten zpropadený Alzabox nebral platby kartou a já neměl u sebe cash. No hrůza mě jímá, jen si na to vzpomenu. Never more... 

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Prochy68 napsal:

Ze jsem ve sve naivite pristoupil na dodani prostrednictvim balikovny, zasilku mam na jine pobocce nez jsem chtel, s jinou provozni dobou ktera mi nevyhovuje a co je nejhorsi, je to pobocka posty.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk
 

Vidíš, a já do dneška nadával na Českou poštu a nechal se ukecat na doručení od Zasilkovny. Výsledek? Dvě zásilky, co jsem posílal v pondělí přes CP jsou obě v rukách adresátů a má Zasilkovna stále ještě balíček ani nedodadala na výdejní misto. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je třeba dělit ta rizika, část poštou, část zásilkovnou. U pošty mně zpravidla vadí dostupnost a otvírací doba + fronty. Ano, někde snad píšou, že proti kódu obslouží do pár minut, ale vystát frontu k té mašince na kódy, to tam asi nepočítají.

 

Zásilkovna umí do druhého dne, ale člověk musí vědět, že to podací místo vybírají/doručují jednou denně a určitě nesmí počítat s tím, že když tam dá něco odpoledne, bude se s tím ten den ještě něco dít. Obrovská výhoda zásilkovny je jednoduchost podání/vyzvednutí a v případě nějakého zapadlého obchůdku prakticky jistota, že jste okamžitě na řadě, vyřízení v rámci sekund.

 

Jinak, abych doplnil svoji včerejší stížnost, heureka se k tomu postavila chlapsky, instrukce k vrácení a bezplatný kód na zásilkovnu zaslala obratem. Tablet už putuje zpět. Schválně si teď ten elektrokrám budu hlídat, zda dojde k naskladnění a budou číhat na dalšího chudáka, protože dneska jsem si na jejich stránkách ověřil, že jsem dostal poslední kus.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prochyho trablům jsem trochu vinen já, přiznávám ( a znovu se mu to tímto omlouvám). Nicméně věřím, že je to (snad) sporadický případ, podobně jako trable kuncaka se Zásilkovnou. Oba přepravce využívám (většinou pro doručení, ale i k odesílání), a zatím jsem fakt neměl žádný problém. Je to smolík, který nasere, avšak ne paušální pravidlo ...ani u jednoho z nich (aspoň já tomu chci věřit).

Upraveno uživatelem Kamil.K
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Kamil.K napsal:

Prochyho trablům jsem trochu vinen já, přiznávám ( a znovu se mu to tímto omlouvám). Nicméně věřím, že je to (snad) sporadický případ, podobně jako trable kuncaka se Zásilkovnou. Oba přepravce využívám (většinou pro doručení, ale i k odesílání), a zatím jsem fakt neměl žádný problém. Je to smolík, který nasere, avšak ne paušální pravidlo ...ani u jednoho z nich (aspoň já tomu chci věřit).

Vždyť já to tak beru a prochy taky. Jen jsem si ulevil ( stepoval jsem od 15 do 17 hodin před výdejnou a čekal na kód, nepřišel. Zítra totiž nemůžu ). Holt se stane. Jen jako na potvotu to CP stihla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prochyho trablům jsem trochu vinen já, přiznávám ( a znovu se mu to tímto omlouvám). Nicméně věřím, že je to (snad) sporadický případ, podobně jako trable kuncaka se Zásilkovnou. Oba přepravce využívám (většinou pro doručení, ale i k odesílání), a zatím jsem fakt neměl žádný problém. Je to smolík, který nasere, avšak ne paušální pravidlo ...ani u jednoho z nich (aspoň já tomu chci věřit).
Ty vinen nejsi, posta jede ve stejnem rezimu jako u baliku do ruky, priplatis si a listonoska co roznasi dopisy ti dopoledne stejne prinese rovnou listecek ze si nebyl zastizen. Tohle je nejspis podobnej model.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidíš, a já do dneška nadával na Českou poštu a nechal se ukecat na doručení od Zasilkovny. Výsledek? Dvě zásilky, co jsem posílal v pondělí přes CP jsou obě v rukách adresátů a má Zasilkovna stále ještě balíček ani nedodadala na výdejní misto. 
Ja u zasilkovny zatim nikdy problem. Chapu, ze nejake nedopatreni se muze stat, ale u posty mi prijde, ze nedopatreni je kdyz se jim to nahodou povede.
Jo kdyz si to poslu do prace na firmu, to doruci vzdy, ale na soukromou adresu, tak to ani nahodou.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...