Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 11 hodinami, petr_cha napsal:

Ja mam naproti baraku cukrarnu se zasilkovnou... vzdycky se vratim s balickem a par dortama.. kazda zasilka se mi tak prodrazi... 🙂
 

To bych chtěl taky, já mám Zásilkovnu v Bio-racio- zdravé výživě a tam se snažím pokud možno moc nezdržovat :-)). Těžko k uvěření.

Praha 10, Starostrašnická 38, Dia-Bio-Racio-Bezlepek | Odběrné místo | Gigaprint.cz

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kombinace několika věcí - 

Zásilkovna - balíček z Brna, prvních 270 km zvládl slušným tempem 10,1 km/h, bohužel v cílové rovince z centrály na výdejní místo - 5 km, "finišoval" pro mě neuvěřitelnou rychlostí - 0,12 km/h a heslo dorazilo v 16.58 hod ( když výdejna funguje do 17 hod ). Kruci fix práce ( ČP stihla na skoro stejné trase Šardice - Praha obrátku tam i zpět i doručení ).

Utěšuje mě jen to, že jsou to ty definitivní a já se už s tímhle nebudu muset NIKDY rozčilovat. 

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Americkej napsal:

Kuncáku buď v klidu, já čekám zásilku z Austrálie, blbinu za dva litry. S výpalným českejm celníkům a poště za vyřízení o litr vejš, fakt zmrdi nenažraný. Že dohromady skoro měsíc uběhne než si na to šáhnu už ani neřeším...

Přepočti si kilometráž ( navíc ti to možná i plave ) a pak mudruj :cheers: ( já si musel postěžovat, klidně bych si pro ně došel, ale nešlo to ).

před 5 minutami, malymarek napsal:

Martine definitivní? Opravdu a pokolikate už? 😁

Říkám to už dlouho, ale vypadá to, že tohle bude můj definitivní konec ( nebo jsem zase totálně vyhořelej ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, kuncák7 napsal:

Přepočti si kilometráž ( navíc ti to možná i plave ) a pak mudruj :cheers: 

Žádnej plaváček, pěkně letecky. Za dva dny od chlapíka do Sydney, tam tři dny do odletu. Poté dlóuhý ticho, úplnej rádiovej klid. V tomhle období ani tracking nešel načíst. Až konečně včera přišlo rekomando, že se vrchnost dává poroučet a hodlá se mi pohrabat ve šrajtofli 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Americkej napsal:

Žádnej plaváček, pěkně letecky. Za dva dny od chlapíka do Sydney, tam tři dny do odletu. Poté dlóuhý ticho, úplnej rádiovej klid. V tomhle období ani tracking nešel načíst. Až konečně včera přišlo rekomando, že se vrchnost dává poroučet a hodlá se mi pohrabat ve šrajtofli 🙂

Joo, tak to ano. V tom případě to chápu a lituju tě :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...