Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 9 hodinami, nicmoc napsal:

Přesně👍

Někteří moji spoluobčané jsou divní.

Kdykoliv si otočí kohoutkem teče jim pitná voda, cvaknou vypínačem a svítí jim světlo, fakticky v kteroukoliv dobu si mohou jít nakoupit, mohou fakticky kdykoliv sednou na letadlo, vlak, autobus čí auto a někam odletět, nebo odjet. Fakticky kdekoliv v Česku si mohou koupit kokain a dvakrát denně i čerstvé pečivo.

Navíc nelze nezmínit bydlení ve vlastním bytě a ježdění ve vlastním autě.

Můžeme si koupit toaletní papír a vybrat si z deseti značek. Můžeme chodit na jakoukoliv školu a následně si vybírat z milionu zaměstnání a někomu opravdu vadí výstavba technologického parku a další možnosti?

Následně si  tady honíte triko a kupujete si hodinky za peníze, které máte  vydělané jen díky takovým technologickým parkům a hlavně místě i čase v kterém žijete!

A potom tady napíše @kuncák7 státní úředník, kupující si a točící za rok desítky hodinek moudro a dostane palec nahoru? To mi hlava nebere!

Proč se tedy @nicmoc neodstěhuješ například do Venezuely a nebo někam do Afriky, tam bude klídek a nic tě jistě nebude štvát?

 

Buďme rádi na jakém místě a v jakém čase žijeme a zkuste býti méně kritičtí ke všemu a ke všem. Máme se jako prasata v žitě!!!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, long napsal:

Někteří moji spoluobčané jsou divní.

Kdykoliv si otočí kohoutkem teče jim pitná voda, cvaknou vypínačem a svítí jim světlo, fakticky v kteroukoliv dobu si mohou jít nakoupit, mohou fakticky kdykoliv sednou na letadlo, vlak, autobus čí auto a někam odletět, nebo odjet. Fakticky kdekoliv v Česku si mohou koupit kokain a dvakrát denně i čerstvé pečivo.

Navíc nelze nezmínit bydlení ve vlastním bytě a ježdění ve vlastním autě.

Můžeme si koupit toaletní papír a vybrat si z deseti značek. Můžeme chodit na jakoukoliv školu a následně si vybírat z milionu zaměstnání a někomu opravdu vadí výstavba technologického parku a další možnosti?

Následně si  tady honíte triko a kupujete si hodinky za peníze, které máte  vydělané jen díky takovým technologickým parkům a hlavně místě i čase v kterém žijete!

A potom tady napíše @kuncák7 státní úředník, kupující si a točící za rok desítky hodinek moudro a dostane palec nahoru? To mi hlava nebere!

Proč se tedy @nicmoc neodstěhuješ například do Venezuely a nebo někam do Afriky, tam bude klídek a nic tě jistě nebude štvát?

 

Buďme rádi na jakém místě a v jakém čase žijeme a zkuste býti méně kritičtí ke všemu a ke všem. Máme se jako prasata v žitě!!!

 

Longu, longu. Neustálé narážky na mou profesi jsou trochu trapné a já se k nim snižovat nebudu. Je vidět, že ti leží v žaludku víc věcí nebo si léčíš mindráky ( kolik točím hodinek ti může být už úplně jedno ). Pokud by si chtěl pokračovat, tak můžeme pokecat.

K tomu technologickýmu parku ve zkratce asi tolik - je to nevhodné místo, které momentálně využití má a je mnohem důležitější, než budování další krabice, která by mohla být jinde. Namátkou mě napadají dvě místa, která již tímto záměrem zmršená jsou - Milovice či Ralsko ( infrastruktura je tam rozhodně výše, než na plánovaném místě ). Tolik asi ve zkratce  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, long napsal:

Někteří moji spoluobčané jsou divní.

Kdykoliv si otočí kohoutkem teče jim pitná voda, cvaknou vypínačem a svítí jim světlo, fakticky v kteroukoliv dobu si mohou jít nakoupit, mohou fakticky kdykoliv sednou na letadlo, vlak, autobus čí auto a někam odletět, nebo odjet. Fakticky kdekoliv v Česku si mohou koupit kokain a dvakrát denně i čerstvé pečivo.

Navíc nelze nezmínit bydlení ve vlastním bytě a ježdění ve vlastním autě.

Můžeme si koupit toaletní papír a vybrat si z deseti značek. Můžeme chodit na jakoukoliv školu a následně si vybírat z milionu zaměstnání a někomu opravdu vadí výstavba technologického parku a další možnosti?

Následně si  tady honíte triko a kupujete si hodinky za peníze, které máte  vydělané jen díky takovým technologickým parkům a hlavně místě i čase v kterém žijete!

A potom tady napíše @kuncák7 státní úředník, kupující si a točící za rok desítky hodinek moudro a dostane palec nahoru? To mi hlava nebere!

Proč se tedy @nicmoc neodstěhuješ například do Venezuely a nebo někam do Afriky, tam bude klídek a nic tě jistě nebude štvát?

 

Buďme rádi na jakém místě a v jakém čase žijeme a zkuste býti méně kritičtí ke všemu a ke všem. Máme se jako prasata v žitě!!!

 

:D Hmm... zajímavý souvislosti a i návrh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, kuncák7 napsal:

Longu, longu. Neustálé narážky na mou profesi jsou trochu trapné a já se k nim snižovat nebudu. Je vidět, že ti leží v žaludku víc věcí nebo si léčíš mindráky ( kolik točím hodinek ti může být už úplně jedno ). Pokud by si chtěl pokračovat, tak můžeme pokecat.

K tomu technologickýmu parku ve zkratce asi tolik - je to nevhodné místo, které momentálně využití má a je mnohem důležitější, než budování další krabice, která by mohla být jinde. Namátkou mě napadají dvě místa, která již tímto záměrem zmršená jsou - Milovice či Ralsko ( infrastruktura je tam rozhodně výše, než na plánovaném místě ). Tolik asi ve zkratce  

Jen dovětek, fakt píčovina na entou. Není nad SZ a vše se vysvětlí.

Dám to i sem, nejsem proti pokroku a výstavbě těchto technologických parků, jsem jen proti jejich výstavbě na místech, kde nemají dostatek lidských zdrojů, infrastruktury, dalšího zázemí ( což prostě zbytečně věc prodražuje ).

Kdo oblast trochu zná, tak asi tuší, že letiště je stále využíváno ( minimálně je zde vrtulníková záchranná služba ) a náhrada za toto místo zkrátka v oblasti není. Lidské zdroje v oblasti též moc nejsou ( kraj byl a je primárně zaměřen jinam a konkurence v okolí je docela velká - namátkou v oblasti směrem na Prahu - park Zdice, Žebrák/Hořovice, Mýto/Holoubkov, na druhou stranu taky )- jako ve všech těhle místech se bude muset vybudovat ubytovací kapacita pro zahraniční výpomoc, infrastruktura- 0, žádá si to vybudovat komunikace ( nebo, jako v dříve jmenovaných ne a vše to hnát přes stávající- takže průšvih ), výkup pozemků - prodražuje to vše, teď jsem četl, že problém bude i např. s vodou ( to znamená, že bez vody bude polovina vesnic v okolí, protože Plzeň a její vodovodní řád je na hranici vytíženosti a nepomůže ). Pozastavuju se nad tím, že znám dvě lokality, které vyhovují více - Milovice a Ralsko. Ve zkratce - vybudované vlakové nádraží s možností naložení ( po rusácích rampy na naložení tanků, stále funkční ), návaznost na hlavní tah a zminme to tu - ekologie nezapláče jako v případě kamionové dopravy, komunikace na stejné úrovni, prostory využívané škodovkou i ted,........ 

Osobně se nemůžu zbavit dojmu a hledat to dopodrobna nechci, že v tomhle místě má někdo zájem o zpeněžení svých pozemků. Je to ale jen můj dohad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem četl diskuzi k článku o gigabaterce až do noci. Pokud se tam k tomu vyjadřovali Plzeňáci a lidi z okolí, tak jsou všichni proti. A to nebudu zmiňovat vedení Plzně a obcí v lokalitě, kterých se to týká - bylo o tom také už něco napsáno - nestojí o to. Já mám Líně cca 3 km od baráku a jsem taky proti. Okolo tohoto projektu je tam tolik proti, že je možné se o tom leckde dočíst (agenturní zaměstnanci, ubytovny, nedostatek vody v lokalitě, dopady na životní prostředí - autodoprava, možné úniky z výroby - havárie a v neposlední řadě likvidace letiště). Takže Eskimáku, takový byznys je pro místní lidi v lokalitě na velké h.....  Dám sem jen jeden příspěvek z diskuze za všechny, sice ne zcela odpovídá realitě, Plzeň je pořád vcelku pěkné město, ale něco na tom je:

1532576491_Gigabaterka5.jpg.eeea5d2bf096242199d1effb5c164521.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Longu ,tvoje argumentace mi připomíná moji ženu, také ji není jasné,  že jeden problém je zda ano a k tomu se váže druhá otázka kde.:cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, kuncák7 napsal:

....( nebo, jako v dříve jmenovaných ne a vše to hnát přes stávající- takže průšvih ) ...

Za mňa je toto najzásadnejší problém všetkých týchto "mega"projektov, "factory" a nákupných zón (nazvite si to ako chcete). Naoko sa posíli infraštruktúra, aby sa nepovedalo. Ako príklad mi postačí Ostrava, kde žijem a zóna v Hrabovej, outlet smer Hlučín, ako vypadajú Nošovice. Cesty proste nie sú na to pripravené tak, ako by mali, niečo sa niekde plácne, niečo sa niekde do budúcna naprojektuje a samozrejme nikdy nedokončí... A chraň nás ruka Pánaboha, aby sa kvôli tomu, že sa nedostatočné komunikácie ničia raketovou rýchlosťou, začali opravovať.

Všetci tieto projekty samozrejme "podporujeme" do momentu, než sa začnú stavať v našom blízkom okolí sa serú nás dnes a denne

Upraveno uživatelem koveras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, koveras napsal:

Za mňa je toto najzásadnejší problém všetkých týchto "mega"projektov, "factory" a nákupných zón (nazvite si to ako chcete). Naoko sa posíli infraštruktúra, aby sa nepovedalo. Ako príklad mi postačí Ostrava, kde žijem a zóna v Hrabovej, outlet smer Hlučín, ako vypadajú Nošovice. Cesty proste nie sú na to pripravené tak, ako by mali, niečo sa niekde plácne, niečo sa niekde do budúcna naprojektuje a samozrejme nikdy nedokončí... A chraň nás ruka Pánaboha, aby sa kvôli tomu, že sa nedostatočné komunikácie ničia raketovou rýchlosťou, začali opravovať.

Všetci tieto projekty samozrejme "podporujeme" do momentu, než sa začnú stavať v našom blízkom okolí sa serú nás dnes a denne

Jó outlet Moravia, to je mňamka. Postavíme obchodní centrum vedle dálnice, přímo u kruháku, ale sjezd k němu neuděláme. Pěkně se bude jezdit naokolo, přes jednu z nejvytíženějších výpadovek z Ostravy. Kokoti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, nickolas napsal:

Jó outlet Moravia, to je mňamka. Postavíme obchodní centrum vedle dálnice, přímo u kruháku, ale sjezd k němu neuděláme. Pěkně se bude jezdit naokolo, přes jednu z nejvytíženějších výpadovek z Ostravy. Kokoti...

Ten sjezd tam skoro je :)

Asi těch 5 m pozemku někomu patří a čeká, až dostane pár mega výpalného.

image.png.27a95b108eb1e4c87887314437a13099.png

Upraveno uživatelem VS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napojení nepovolilo ŘSD. Sjezd je nachystaný na obchvat Petřkovic, který se bude stavět bůhví kdy.  Investor jim nabízel, že outlet napojí na své náklady, ale tak ŘSD no...

Jsou to kokoti, ale naštěstí outlet není moc úspěšný, tak to není tak  doprava není tak hrozná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bydlím v Plzni 15 let a nebýt ty továrny tady, co každému strašně moc vadí, tak to město je tak na úrovni Mostu.

Obrovská výhoda Plzně je právě její umístění, nemá daleko nikam, do 2-4 hodin jsme schopni pokrýt celý ČR, do Německa za půl hodinu, do Rakouska 2. Infrastruktura tu je po Škodováckých mega-továrnách, a pochybná existence na úrovni ostatních velkoměstech, stále je to 4. největší město v ČR.

Já jsem též proti té giga manufaktuře místo letiště v Líni, ale ne z těch důvodů co tady píšou ostatní (možná až na tu vodu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, VS napsal:

Ten sjezd tam skoro je :)

Asi těch 5 m pozemku někomu patří a čeká, až dostane pár mega výpalného.

image.png.27a95b108eb1e4c87887314437a13099.png

Chápu to správně- ta polnačka do oblouku je to uvažované připojení:-)? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Kotlick napsal:

Napojení nepovolilo ŘSD. Sjezd je nachystaný na obchvat Petřkovic, který se bude stavět bůhví kdy.  Investor jim nabízel, že outlet napojí na své náklady, ale tak ŘSD no...

Jsou to kokoti, ale naštěstí outlet není moc úspěšný, tak to není tak  doprava není tak hrozná.

Kokot seš tak leda Ty. Doporučuji ke studiu 13/1997 Sb. Zaměř se na připojování na dálnici. O připojení outletu přímo na dálnici nelze vést řeč. Pokud Tě snad napadlo, že "je to připojení přes kruháč", tak mám pro Tebe další špatnou zprávu. Ale tu si najdi sám v již zmíněném 13/1997 Sb.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...