Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, nickolas napsal:

Jó outlet Moravia, to je mňamka. Postavíme obchodní centrum vedle dálnice, přímo u kruháku, ale sjezd k němu neuděláme. Pěkně se bude jezdit naokolo, přes jednu z nejvytíženějších výpadovek z Ostravy. Kokoti...

Nickolasi, to samé, co jsem napsal Kotlickovi. Než někomu začneš nadávat do kokotů, nauč se problematiku. To centrum ze své podstaty nikdy nebylo připojitelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Bert napsal:

Kokot seš tak leda Ty. Doporučuji ke studiu 13/1997 Sb. Zaměř se na připojování na dálnici. O připojení outletu přímo na dálnici nelze vést řeč. Pokud Tě snad napadlo, že "je to připojení přes kruháč", tak mám pro Tebe další špatnou zprávu. Ale tu si najdi sám v již zmíněném 13/1997 Sb.

 

Předběhl jsi mě. Hledal jsem jen vhodnější slovník. Tohle nebude připojitelné bez řady výjimek a mnoha zásadních stavebních úprav ( myslím obchod, ne tu polnačku ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Bert napsal:

Kokot seš tak leda Ty. Doporučuji ke studiu 13/1997 Sb. Zaměř se na připojování na dálnici. O připojení outletu přímo na dálnici nelze vést řeč. Pokud Tě snad napadlo, že "je to připojení přes kruháč", tak mám pro Tebe další špatnou zprávu. Ale tu si najdi sám v již zmíněném 13/1997 Sb.

 

S kokotama a napojením jsem začal já, tak si to s dovolením, i bez, vztáhnu i na sebe.

Důvody proč tam sjezd není neznám, ani jsem je nikdy nezjišťoval. Každopádně dopravní situace tam je tragická tak jako tak, na outlet nehledě. Ale děkujeme za odborné vysvětlení 👍

edit: a vlastně po zjištění, že tam přípoj být nemůže a nikdy být nemohl, to hodnotím jako ještě větší kokotismus, sorry.

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, kuncák7 napsal:

Předběhl jsi mě. Hledal jsem jen vhodnější slovník. Tohle nebude připojitelné bez řady výjimek a mnoha zásadních stavebních úprav ( myslím obchod, ne tu polnačku ).

S těma kokotama začali místní "znalci silniční problematiky". Nebýt jejich výraziva, brzdil bych i já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No keď už som v celodennej nasranej nálade, tak ma naštvalo, že môj povzdych tu spustil toľko reakcíí a moja polhodinová "tvorba" v sekcii Patek Philippe zostala komplet bez reakcie. Budeme tu riešiť zákony o pripojení outletu, ale že jedna z najvýznamnejších hodinárskych značiek vypustila nové modely, to necháme úplne bez povšimnutia... Takže povinne tam a okomentovať!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi vpoho. Já mám na ŘSD takový názor, vyplývající ze dvou věcí:

1) jak si nechali nasrat na hlavu s dálnicí okolo Ostravy, resp. k tím jak se jim to pěkně vlní a musí opravovat mosty atd.

Na té stavbě jezdil jak tchán tak švagr náklaďáky. Taky tu pracoval pro Tchas můj bývalý spolubydlící jako stavbyvedoucí. To co se tam dělo bylo i na místní poměry dost humus a kámoš dal radši výpověď, že se nechce nechat zavřít. To co se navezlo pod dálnici, tam nikdy nemělo skončit. Betonové konstrukce se bouraly pár měsíců po vyletí atd.

2) Jak jsem psal výš, ten sjezd, aktuálně zaslepený, sloužil jako stavební (ta polňačka) a je tam do budoucna pro obchvat Petřkovic, resp. Hlučínska. Ten půjde kolem outletu a dál na Hlučín a Opavu. Investor se chtěl s ŘSD domluvit a vybudovat napojení z kruháče, které by po vybudování obchvatu bylo použitelné/napojené  na obchvat. Tlačila na to i Ostrava a taky Sdružení obcí Hlučínska, kde se angažoval můj otec. ŘSD se domluvit něchtělo. Toť celé.

Mohli mít sjezd za investorovy peníze a mají polňačku a sem tam ucpaný příjezd/výjezd z Ostravy. Prohráli všichni.

 

image.thumb.png.642ccb2259f59f61372f3da6dd504b3b.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se nechci hádat. Tak je tu něco špatně v zákoně, resp. nelogicky. Ten sjezd tam bude, dříve nebo později a povede kolem outletu na Hlučín, je tam na to vše přichystáno a jen provizorně zaslepeno betonovými svodidly.

Nemluvím o soukromém sjezdu k outletu. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle opravdu napojit/ pripojit nejde, tam RSD uhnout nemohlo. Je něco jiného "zbudovat" dočasně komunikaci pro staveništní dopravu a připojení na kruhac, přivaděč k dálnici,...... Tady se pouštím na tenkej led ( nejsem projektant a normy teď nemám u sebe), ale má to dost přísná pravidla a tohle připojit tímto způsobem fakt nejde.

A když to řeknu hodně hloupe a lidove- tohle dopadne jasne- polnacka se nechá zarůst/ zbourat a začne se fungl znova ( náklady budou nižší ). 

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mě taky dostali. Doktoři. Paní doktorka usoudila, že když už mě má v pařátech s bolavýma zádama, tak mi udělá důkladnou revizi. Popravdě řečeno, trošku jsem to čekal, věk, otec měl taky těch nemocí hezkou výstavku, takže klasika, tlak, cholesterol, nějaký cukřík se taky našel. Já měl vždycky pocit že je hrozně zklamaná že mi furt nic nemůže najít, tak se konečně dočkala. Taky se hrozně divila, že nekouřím a nepiju, takže na zakazování jí zbylo jen to dobrý jídlo. Takže jsem byl postižen informační brožurkou a dostal nějaký to zobání. A uvidíme kam se to bude vyvíjet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 10. 2022 v 18:20, tarmi napsal:

Jinak, abych doplnil svoji včerejší stížnost, heureka se k tomu postavila chlapsky, instrukce k vrácení a bezplatný kód na zásilkovnu zaslala obratem. Tablet už putuje zpět. Schválně si teď ten elektrokrám budu hlídat, zda dojde k naskladnění a budou číhat na dalšího chudáka, protože dneska jsem si na jejich stránkách ověřil, že jsem dostal poslední kus.

 

 

Tak samozřejmě. Včera dle trackingu vracený tablet doputoval zpět do obchodu a po několikadenní nedostupnosti je ode dneška skladem 1ks. Nevidím žádné upozornění na vybalené, použité, respektive vyloženě vadné zboží v e-shopu.

 

https://www.elektrochram.cz/cubot-tab-10-cubottab10-p685455/

 

👎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že nám nějaká pí..ča předevčírem vlezla v noci do zahrady a ukradla velký ibišek (i s okrasných květináčem měl tak 15kg). 
Nejdříve jsme se s ženou chlácholili, že to snad omylem vzali z firmy co nám zazimovává kytky….

No a dnes ráno jsme zjistili, že ta svině ukradla minulou noc i druhý. 
 

takže má někdo doporučení na fotobuňky nebo bezdrátové kamery?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Ajaj napsal:

Že nám nějaká pí..ča předevčírem vlezla v noci do zahrady a ukradla velký ibišek (i s okrasných květináčem měl tak 15kg). 
Nejdříve jsme se s ženou chlácholili, že to snad omylem vzali z firmy co nám zazimovává kytky….

No a dnes ráno jsme zjistili, že ta svině ukradla minulou noc i druhý. 
 

takže má někdo doporučení na fotobuňky nebo bezdrátové kamery?

Já budu pořizovat tyto. Soused je má a je nadmíru spokojen. Můžeš samozřejmě koupit i jednu....

https://m.alza.cz/dahua-imou-cell-pro-zakladna-2-kamery-d5795396.htm?gclid=EAIaIQobChMIo_zk79DL9wIV0rvVCh3RRAYXEAQYASABEgJkyvD_BwE&kampan=adw1_sitove-prvky-a-nas_pla_all_obecna-css_ip-kamery_c_1029171___DAHIMa17_456126216715_~106853289055~

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...