Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 26 minutami, Ajaj napsal:

Že nám nějaká pí..ča předevčírem vlezla v noci do zahrady a ukradla velký ibišek (i s okrasných květináčem měl tak 15kg). 
Nejdříve jsme se s ženou chlácholili, že to snad omylem vzali z firmy co nám zazimovává kytky….

No a dnes ráno jsme zjistili, že ta svině ukradla minulou noc i druhý. 
 

takže má někdo doporučení na fotobuňky nebo bezdrátové kamery?

S úsměvem na tváři mohu doporučit zabezpečení ze střední Asie. 😉

O měděné okapy se nebojím.... Jen jen k nám nějak přestaly chodit návštěvy ...

 

PXL_20210629_175558374.jpg

PXL_20210421_143022086~2.jpg

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, Ajaj napsal:

Že nám nějaká pí..ča předevčírem vlezla v noci do zahrady a ukradla velký ibišek (i s okrasných květináčem měl tak 15kg). 
Nejdříve jsme se s ženou chlácholili, že to snad omylem vzali z firmy co nám zazimovává kytky….

No a dnes ráno jsme zjistili, že ta svině ukradla minulou noc i druhý. 
 

takže má někdo doporučení na fotobuňky nebo bezdrátové kamery?

TAPO CWS 320,lze pres WiFi ci kabel, uklada se na kartu, lepsi je ukladat na cloud od te firmy, do 10 zarizeni... kamery, chytre zasuvky etc. za cca 300 Kc za mesic, je to tam ulozeno jeden mesic. Komfortni ovladani, kamery maji spostu vychytavek... led prisvit, obousmerna komunikace, detekce osob, alearm... Mel jsem leta jine, podstatne drazsi s NVR jednotkou doma... toto je vyrazne lepsi. Lze i domaci kamery za hubicku.... lze koupit  za 1500-1800 Kc  jednu kameru. Koukni na recenze. Pokud nechces platit cloud, tak vse lte na kartu v kamere. Ovsem cumet na to, jak mi nekdo odnasi kameru i s kartou neni hezka predstava.....

Upraveno uživatelem mtruelle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, mAra_ napsal:

S úsměvem na tváři mohu doporučit zabezpečení ze střední Asie. 😉

O měděné okapy se nebojím.... Jen jen k nám nějak přestaly chodit návštěvy ...

Ještě prej taky není vůbec špatnej sloník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky všem za tipy. Snad kromě psa co sežere víc než já 🙂

nejvíc mě na tom sere, že se nám tu nějaká pyzda producíruje v noci po pozemku. V komplexu 3 baráků, kde nestačí jen přeskočit plot, ale musíš ujít pár desítek metrů, abys mohl něco ukrást.

Na druhou stranu lepší než ta ultra-pi…ča, co před naším nastěhováním prohodila molotova vratama do podzemních garáží, aby 8 aut šlo do šrotu…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nám jednou asi nějakej ožrala přelezl plot a přespal v dřevěným dětským domečku. Aby se měl čím přikrejt tak strhnul stříšku z houpačky a použil jako peřinu. Ale jinak nic nezničil, tak to jsme ještě nedopadli úplně zle ..... nebejt ta stříška vevnitř domku, ani o ničem nevím 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Ajaj napsal:

Na druhou stranu lepší než ta ultra-pi…ča, co před naším nastěhováním prohodila molotova vratama do podzemních garáží, aby 8 aut šlo do šrotu…

Počkaj, toto sa fakt udialo? V Nemecku!? Aký na to mala - prepytujem - dôvod?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Policie nic nezjistila. Podzemní garáž kompletně vypálena. Po pár měsících to uzavřely - pachatel neznámý. 
Největší “fór” na tom byl, že vrata nebyla plná, ale taková ala mříž. Takže aby to tam hodil, tak nejdříve musel tou mříží protáhnout ruku s láhví. Plus se k těm vratrům jde asi 20m. Takže žádnej blbeček co jde vokolo a z čistajasna se chce vyřádit na autech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedělal bych si iluze že i kdokoliv z "námezdních bílejch límečků" nemohl mít nějakej škraloup, nevyřízené účty po rozvodu a nebo cokoliv jiného, s čím by se sousedům nechlubil - a ostatní zničená auta pak byla "collateral damage", bez ohledu na to jestli šlo o "varování" a nebo mstu -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 10. 2022 v 17:28, Ajaj napsal:

Že nám nějaká pí..ča předevčírem vlezla v noci do zahrady a ukradla velký ibišek (i s okrasných květináčem měl tak 15kg). 
Nejdříve jsme se s ženou chlácholili, že to snad omylem vzali z firmy co nám zazimovává kytky….

No a dnes ráno jsme zjistili, že ta svině ukradla minulou noc i druhý. 
 

takže má někdo doporučení na fotobuňky nebo bezdrátové kamery?

Na baráku mam od nastěhování EufyCam a spokojenost. Jede na baterku, takže žádný vrtání pro šťávu, kvalita videa i noční režim super, detektor pohybu s programováním všeho možného, záznamy ukládá na SD v base station. Za mě palec hore! 
https://www.alza.cz/eufy-eufycam-2-kit-2xeufycam-d5776484.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pocit k nezaplacení - víkend ležím doma a chcipam, tak si řeknu, že manželce udělám radost a dojdu ji koupit kytku a napenovac. Vyrážím z domova a když jsem přesně v polovině tak zvoní telefon a kde jsi? Jsem před barákem a nemůžu zaparkovat.rikam 30 minut. Běžím domu s nákupem a co se nestane- napenovac si koupila sama v Datartu a kytku taky a lepší. Se.. na to, vděku se nedočkám, místo toho jsem jen zaslechl- já si myslela, že jsi pryč kvůli hodinkám ( ten tón znám, otvírání kudly v kapse ). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak dlouho že je Kuncák ženatej? :)

-

V baráku, kde půlku času bydlí mý děti, dneska brzo ráno zasahovala URNA a střílelo se tam do chlápka, se kterým jsem zřejmě jezdil výtahem. Nic moc pocit teda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 10. 2022 v 17:26, kuncák7 napsal:

Pocit k nezaplacení - víkend ležím doma a chcipam, tak si řeknu, že manželce udělám radost a dojdu ji koupit kytku a napenovac. Vyrážím z domova a když jsem přesně v polovině tak zvoní telefon a kde jsi? Jsem před barákem a nemůžu zaparkovat.rikam 30 minut. Běžím domu s nákupem a co se nestane- napenovac si koupila sama v Datartu a kytku taky a lepší. Se.. na to, vděku se nedočkám, místo toho jsem jen zaslechl- já si myslela, že jsi pryč kvůli hodinkám ( ten tón znám, otvírání kudly v kapse ). 

Jako by jsi nevěděl, že každej dobrej skutek zasluhuje bezodkladné potrestání :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...