Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, montemar napsal:

jj, přesně tak. jde, ale zamrzí :) já jezdim vcelku předpisově 

Hm, taky jezdím předpisově a zítra jedu podávat vysvětlení k možnému přestupku na odd dálníční policie Mirošovice ( zatím nemám skoro tucha, o co vůbec jde ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, kuncák7 napsal:

Hm, taky jezdím předpisově a zítra jedu podávat vysvětlení k možnému přestupku na odd dálníční policie Mirošovice ( zatím nemám skoro tucha, o co vůbec jde ).

Vidiš to je zajímavý, a proč ti rovnou neposlali fakturu, jak to tak bejvá? Teda předpokládám, že to bylo z nějakýho stacionárního radaru.. kdyby ne, tak hlídka tě zastaví, nebo to může bejt co já vim, nějaký udání z kamery v autě jinýho řidiče?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že to bude něco vážnějšího. Všichni přece víme, co je Kuncák za hovado. Navíc, borci, uvědomte si, že nám nenapsal, jestli podává vysvětlení v trestu, nebo před návrhem na zahájení správka. Normálně by to policajti řešili dožádáním podání vysvětlení v místě Kuncákova bydliště. Tady je ale úplně jasné, že proběhla lustrace, a vzhledem k jeho pracovnímu zařazení dospěla placatá čepice v Mirošovicích k závěru, že by Kuncák mohl ovlivnit i jinou placatou čepici, toho času vykonávající službu ve Vršovicích. Ne že bych o těchto praktikách něco věděl, ale jednou mne takhle z Prahy přehodili do Plzně 🙂 No nic Kuncáku, tak se na ten zítřek hezký vyspi 🙂 ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rychlost to u mě není ( to mám jen ve městě ), na dálnici mám kochačku - držím asi tu 120 km/h a značky rychlosti dodržuju. Uvidím. Se strážmistrem byla po telefonu domluva- že prý mi nechce posílat předvolačku ofiko, tak se domluvíme na termínu. Udávat taky nebudu, chci vidět o co jde a rozhodnu se na místě a hádat se nehodlám ( pokud to bude průkazný, tak to honit nikde nechci ). Když jsem byl debil, tak dobře mi tak. Jen to zamrzí a doma pochválenej nebudu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo, tak já se tady snažím, seč mi síly stačí, udělat z @kuncák7 alespoň trochu drsnýho týpka, a von si klidně napíše, že to na sebe plácne doma. Je to marný, je to marný, ..... Kuncáku, samozřejmě, že Ti držím palce, ať všechno zapřeš, a pokud to nevyjde, ať je to levný!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Americkej napsal:

Svatá prostato, ty se tím navrch hodláš doma chlubit?

Bohužel o tom ví. Včera se u nás doma zastavila hlídka s tím, že si nepřebírám poštu ( a já byl zrovna ve sprše, takže otvírala má drahá polovička ). Jinak je mé krédo - zatloukat, zatloukat, zatloukat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...