Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, montemar napsal:

a cos teda vlastně proved? něco se dřevem?

Podle videozáznamu jsem udělal myšku ( přes tři pruhy ) - nikoho jsem úplně neohrozil, nevybrzdil, ale nějakej "pan klaďas" se rozhodl, že mě vytrestá a poslal¨anonymní záznam všude kde mohl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono měnit víc než jeden jízdní pruh už se nesmí? A kdyby byl ten fízl soudnej, udavače pošle doprdele. Už jen GDPR by stačilo. Navíc mám za to, že na tohle se SPRDEL nevztahuje? Takže bez Tvýho doznání nemaj vůbec nic. Aspoň řekni, jestli to skončilo "domluvou", bez rozuzlení není příběh úplnej.

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Americkej napsal:

Ono měnit víc než jeden jízdní pruh už se nesmí? A kdyby byl ten fízl soudnej, udavače pošle doprdele. Už jen GDPR by stačilo. Navíc mám za to, že na tohle se SPRDEL nevztahuje? Takže bez Tvýho doznání nemaj vůbec nic. Aspoň řekni, jestli to skončilo "domluvou", bez rozuzlení není příběh úplnej.

Zatím to neskončilo, předal to na Magistrát k řešení. Já se neměl k čemu vyjádřit - jen k tomu, že je to moje auto, lidi v něm poznat nejdou ( fakt se přiznám, že si tuhle jízdu ze srpna nepamatuju, manevr by asi mohl být můj, při naštvání bych se poznal, ale mate mě lokalita- tudy jezdím cca 2x do roka ) a přestupek bych definovat taky jinak. Jestli z toho někdo něco vytluče, to teď nevím, uvidíme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, kuncák7 napsal:

Zatím to neskončilo, předal to na Magistrát k řešení. Já se neměl k čemu vyjádřit - jen k tomu, že je to moje auto, lidi v něm poznat nejdou ( fakt se přiznám, že si tuhle jízdu ze srpna nepamatuju, manevr by asi mohl být můj, při naštvání bych se poznal, ale mate mě lokalita- tudy jezdím cca 2x do roka ) a přestupek bych definovat taky jinak. Jestli z toho někdo něco vytluče, to teď nevím, uvidíme

Tvl ja Te uplne vidim 😄

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako internetovy pravny odbornik kvalifikovany vysokou skolou tazkeho zivota zastavam pravny nazor, ze pokial nemaju stotozneneho sofera, a to nemaju, tak to mozu zalozit ad acta, na objektivnu zodpovednost to neuhraju:


Ze zákona vyplývají jednoznačné podmínky, které musí být splněny, aby bylo k uplatnění objektivní odpovědnosti provozovatele vozidla přikročeno.

nepodařilo se zjistit totožnost řidiče, který spáchal přestupek
spáchání přestupku nezapříčinilo žádnou dopravní nehodu
porušení řidičovy povinnosti vykazuje znaky přestupku (nikoliv trestného činu)
porušení pravidel silničního provozu je zjištěno prostřednictvím automatizovaného technického prostředku používaného bez obsluhy při dohledu na bezpečnost provozu na pozemních komunikacích nebo se jedná o neoprávněné zastavení či stání

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, zceyee napsal:

Tohle je blbost, viz @M109, myslel jsem § 10 odst. 1 písm. d) zákona č. 361/2000 Sb.

Ale on pozná (poznal v čase zverenia automobilu), len si osobu nepamätá ( a nič mu neprikazuje ako fyzickej osobe viesť evidenciu, ak sa nemýlim?), veď to píše...a navyše nemusí stotožniť, inštitút osoby blízkej stále platí. 

dosť sa divím že na na takéto niečo mrhá orgán prostriedky, možno to udanie ani nebolo tak anonymné, Kuncáku, koho si nasral?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, M109 napsal:

Ale on pozná (poznal v čase zverenia automobilu), len si osobu nepamätá ( a nič mu neprikazuje ako fyzickej osobe viesť evidenciu, ak sa nemýlim?), veď to píše...a navyše nemusí stotožniť, inštitút osoby blízkej stále platí. 

dosť sa divím že na na takéto niečo mrhá orgán prostriedky, možno to udanie ani nebolo tak anonymné, Kuncáku, koho si nasral?

Těch adeptů jsou tuny 🤣🤣. Když zapocnes aplausem od obdivovatelů za parkovací zóny a budeš pokračovat přes stovky odmítnutých dopravních odborníků a jejich návrhu a ani bych neměl zapomenout mou oblíbenost mezi kolegy. ....No, je toho hodně. Nebudu to pitvat a počkám si na výsledek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, kuncák7 napsal:

Těch adeptů jsou tuny 🤣🤣. Když zapocnes aplausem od obdivovatelů za parkovací zóny a budeš pokračovat přes stovky odmítnutých dopravních odborníků a jejich návrhu a ani bych neměl zapomenout mou oblíbenost mezi kolegy. ....No, je toho hodně. Nebudu to pitvat a počkám si na výsledek.

Jakoze by nekdo, komu jsi neschvalil parkovaci misto. Tak by si Te vsiml v aute na dalnici a udal?

Jakoze ja vim, ze byt paranoidni, neznamena, ze po Tobe nejdou 😀

Ale to bych necekal uplne. Ja to samozrejme nebyl, Te mam celkem rad. Navic jsem Te uz dvakrat nahlasil primo v miste prace :)

K tematu, jedu zas po delsi dobe do Ostravy. A ty cesty me zacinaji zmahat. Kdysi jsem to jezdil 1x za 14 dni. Predtim kazdy vikend za holkou atd.. 

no a kolem cesty c.700 me to nejak prestalo bavit. A jeste se mi zrusil zitrejsi vylet do Tater. Mozna to dlabu a jedu sam. Zpozdeni zatim 30min. Ale ta si kdyztak vybehnu aspon 6 vrcholu v Beskydechza vikend. Kdyz vidim pocasi, tak me mrzi, ze jsem nevzal kolo. Ale mam zas domluveny paddle, tak to nebude tak hrozne. Jezdime na Jistebnicke rybniky, kde se normalne nesmi a ten vyhled na Beskydy, ptaky a okoli je supr. V lete jsem tam potkal Orla, bobra a lednacka. Tak to se aspon tesim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Hasňa napsal:

Taky mi ČEZ poslal oznámení o změně záloh. Z 2000 na 750. Chápete to někdo? Bo já ne.

Elektriku? To nám všem 😆

PS: Beru zpět, teď koukám do aplikace a mě plyn ze 4000 na 2300, co to je jako? 😬 Přitom mám několikanásobně nižší cenu jak současné zastropování....

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Elektriku? To nám všem 
PS: Beru zpět, teď koukám do aplikace a mě plyn ze 4000 na 2300, co to je jako?  Přitom mám několikanásobně nižší cenu jak současné zastropování....
Já právě taky. Mám fix z roku 2020. Přišlo mi tam 2000 od státu příspěvek, ale to by nemělo nic moc měnit, loni jsem spotřeboval 8 mega a dopláceli 5 litrů. Trvalý příkaz nechám stejný, ale:  „Je to všetko volaké čudné! Hvězu vidím, kostol vidím, a kdě je zdražení?!“.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...