Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Něco k tématu. O prodlouženém víkendu jsem měl na chatě plno, přijela fůra mladých. Jedni z nich i s vozíkem na drevo- no holt, starej wul ( já) řezal, sekal, nakládal. Omladina grilovala. Myslíte, že někdo aspoň přišel a optal se, jestli potřebuju pomoct? Naštěstí mě to bavilo.

IMG_20221028_144451.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zásilkovna, nejdřív jsem čekal na ušití bot v Rakousku, OK s tím se počítá... ovšem aby se zásilka od včerejších 7 h ráno válela na depu 11 km od výdejny, to už mne séře a navíc, když to člověk chce v klidu vykomunikovat po telefonu, mluví jen s nějakou podělanou plechovkou ... no nic, tak jsem si pobrečel a jdu si otevřít další ryze hořkou 12 😉

Kua, já se na ty boty tak těším ... 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, AndyAaron napsal:

@Lynx12
Mrkni se, jestli vydejni misto prijima zasilky. Stali se mi taky, ze bylo preplnene a moje zasilka musela cekat.

Výdejní místo je v poho... nicméně asi můžu dojít 50m po chodbě a pár schodů se zeptat 😉 dobrej nápad

edit: tak výdejní místo problém nemá... krom toho, že dneska Zásilkovna prostě nepřijela... maj tam velkou bednu věcí na odeslání 

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, Pepino777 napsal:

Rekni ty plechovce ze chces spojit s operatorem. Vetsinou to funguje. 

To jsem zkoušel a nějak se zasekla jako kolovrátek, tak jsem jí poslal do prdele...😁 bože jak já tohle nesnáším... ty hovory s plechovkou... navíc podle popisu mi to připadlo, že do 18 h bych měl mluvit s člověkem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Praktiky O2, to je masáž 🤮 Jak jsem nedávno psal, po několikatero tefonátech, různých dopisů s kódy jsem se vyvázal z jejich TV, samozřejmě s měsíční výpovědní lhůtou, hovada. No, to je jedno, každopádně dnes po týdnu mě TV natvrdo vypnuli.... volám že ji měli vypnout až 25.11. , hmmm, to se omlouváme, dáme to do pořádku. V podvečer pustili, telefon že se omlouvají a že prý jako omluvu mám na měsíc tarif Kino zdarma 😂 Říkám nic nechci, nic, nic, nic... no a deset minut po tom smlouva v e-mailu k odsouhlasení, Kino měsíc zdarma a pak 260,- na dobu neurčitou. Já bych blil, hoši, tak to teda zlatá Afrika co se těchto praktik týká.... Další dva telefony a snad 25.11 končím. Mimochodem v JAR když jsem pobýval, veškeré příslušenství k satelitu zdarma, platíš, pustí, přestaneš platit vypnou... žádné smlouvy, žádné okrádání. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je páteček... Nejdřív mě začne nasí..t pojišťovna s tradičním pokusem zdražit mi na stávající auto pojištění na příští rok (auto o rok starší, pojistný události žádný - další rok bezeškodní; furt dokola) a teď ještě mobilní operátor s jeho výmyslem na zdražení tarifu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...