Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 4 minutami, Radek124 napsal:

No nevím Vlasto, Moribundus bývá zásadně "s kratkym měkkym", aby to nebylo něco závažnějšího... :skull:

moribundus.jpg

Ne ne, on to vypráví jako morytát😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Radek124 napsal:

No nevím Vlasto, Moribundus bývá zásadně "s kratkym měkkym", aby to nebylo něco závažnějšího... :skull:

moribundus.jpg

Beru v potaz, každopádně nějaká svině skákavá to byla 🥵 Hodinová horečka že sem se dokulhal sotva do sklepa pro slivovici.... šajze,  hm a dnes už s holkou na kole, takže gůd. Mě jen tak nedostanou :punk: a hned to musim zaťukat, aby mě to do večera neseklo po kebuli, takhle se rouhat 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět mě naštvala moje "krizová" křižovatka, kterou projíždím rovně a je tam přednost zprava. Opět tam vpravo stála dodávka, blokující výhled do křižovatky napravo. Opět jsem musel zpomalit a pomalu si do křižovatky najíždět, abych viděl, zdali z pravé strany něco nejede. A opět jsem musel řešit řidiče za mnou. Motorkářovi se nelíbilo moje zpomalení tak mě předjel. Zprava, prosvištěl si to kolem dodávky a krásně odignoroval přednost z pravé strany... kdyby z té strany jelo auto, tak ho sejme.. to by mi nevadilo. Více by mi vadilo, že by mi odhozený motorkář a jeho skůtr poškrábal předek auta.

To se všichni motorkáři, cyklisté a koloběžkaři musí v Praze chovat jako absolutní hovada, pro které neplatí žádná pravidla?  

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, montemar napsal:

mluvíš mi z duše. nejezdím sice v praze, ale ono je to všude stejný. hodně se mi líbí “to by mi nevadilo”, s čímž souhlasím, ale neměl bych koule to říct takhle nahlas 

To nahlas ... to beru jako svoje chvilkové selhání 🙂 Já chápu, že se stane chyba při řízení a já je občas také udělám. Ale co nechápu, je konstantní ignorace svátosti života. 

jediné, co mě napadá, je že motorkář o té křižovatce za dodávkou neměl žádné tušení. A správně by tam ta dodávka neměla stát. 

Na druhou stranu... několikrát jsem byl svědkem toho, jak se příkladný řidič auta, po přesednutí na kolo mění na někoho, kdo pravidla nerespektuje a jednou jsem byl součástí výletu, kde se takhle jelo, protože to byla nejrychlejší cesta k cyklostezce na kraj Prahy. Ale pak jsem se zařekl, že v protisměru fakt nechci jezdit radši si jedu vlastní cestou... 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, montemar napsal:

nesnáším, když je bota každá jiná.. bohužel je to skoro u každýho páru.. já nevim, je to tim, že jednu vždy vyzkouší někdo, komu sou malý asi

Když je malá jenom jedna tak je to ještě celkem v klidu. Já to občas koupim tak, že sou malý obě dvě. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, montemar napsal:

nesnáším, když je bota každá jiná.. bohužel je to skoro u každýho páru.. já nevim, je to tim, že jednu vždy vyzkouší někdo, komu sou malý asi

F1C6C805-E6F8-4D42-A161-29F6411F9071.jpeg

Když si vycpeš spodky dvěma ponožkama jako v Červeném trpaslíkovi, tak ti nikdo na boty koukat nebude 🙂  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, safi napsal:

Opět mě naštvala moje "krizová" křižovatka, kterou projíždím rovně a je tam přednost zprava. Opět tam vpravo stála dodávka, blokující výhled do křižovatky napravo. Opět jsem musel zpomalit a pomalu si do křižovatky najíždět, abych viděl, zdali z pravé strany něco nejede. A opět jsem musel řešit řidiče za mnou. Motorkářovi se nelíbilo moje zpomalení tak mě předjel. Zprava, prosvištěl si to kolem dodávky a krásně odignoroval přednost z pravé strany... kdyby z té strany jelo auto, tak ho sejme.. to by mi nevadilo. Více by mi vadilo, že by mi odhozený motorkář a jeho skůtr poškrábal předek auta.

To se všichni motorkáři, cyklisté a koloběžkaři musí v Praze chovat jako absolutní hovada, pro které neplatí žádná pravidla?  

Já mam v takovejch situacích dycky strach, že toho borce opravdu trefí zprava a budu ho pak muset zachraňovat a volat mu rychlou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, geometr napsal:

Já mam v takovejch situacích dycky strach, že toho borce opravdu trefí zprava a budu ho pak muset zachraňovat a volat mu rychlou.

Nebylo by to poprvé v životě, kdy to dělám. Já bych měl blbý pocit z toho, že někdo lidskou nedokonalostí udělá řidičskou chybu a skončí to smrtí, nebo vážným zraněním. Nebo že si známá nevzala na alpský trek mačky a šli zmrzlým skoro svislým korytem potoka a ona se zřítila (bylo to i v novinách). Ale to není případ toho, že jako motorkář evidentně často objíždíš auta zprava. Pak si pro tu smrt nebo vážné zranění opravdu jdeš. A to je velký rozdíl. 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, safi napsal:

Ale to není případ toho, že jako motorkář evidentně často objíždíš auta zprava. Pak si pro tu smrt nebo vážné zranění opravdu jdeš. A to je velký rozdíl. 

Naprostej souhlas, U nás byl kdysi případ, kdy cyklistka začala zprava objíždět NA zlomenej před kruháčem .. a on odbočoval v pravo. Amputoval jí obě nohy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, safi napsal:

Nebylo by to poprvé v životě, kdy to dělám. Já bych měl blbý pocit z toho, že někdo lidskou nedokonalostí udělá řidičskou chybu a skončí to smrtí, nebo vážným zraněním. Nebo že si známá nevzala na alpský trek mačky a šli zmrzlým skoro svislým korytem potoka a ona se zřítila (bylo to i v novinách). Ale to není případ toho, že jako motorkář evidentně často objíždíš auta zprava. Pak si pro tu smrt nebo vážné zranění opravdu jdeš. A to je velký rozdíl. 

No, myslel jsem to tak, že i když dělá voloviny, když ho trefí, zachránit (zachraňovat) ho prostě musíš (a tím teď zrovna nemám na mysli zákon). I když bys mu v tu chvíli radši nafackoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, geometr napsal:

No, myslel jsem to tak, že i když dělá voloviny, když ho trefí, zachránit (zachraňovat) ho prostě musíš (a tím teď zrovna nemám na mysli zákon). I když bys mu v tu chvíli radši nafackoval.

Samozřejmě, že bych volal 112 a pomáhal, ale neměl bych z toho takové výčitky, jako v jiných případech. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jeslti to hodit sem nebo sekce humor.. Dneska v rámci nouze jsme využili bufet v Ikei, personálu bylo více jak hostů, což není úplně obvyklý. Výběr bídný, volba padla na plátek lososa s mixem zeleniny a krup, černoch za 30 sekund vybavil dvě porce, velikostně bez přehánění pro dítě a cena lidových 190kč za jednu. O nějaké gastronomii nemůže být moc řeč.. 

I když vezmu tu naši 20% inflaci, tak chtít skoro 2 kila za šlichtu z bufetu, to je opravdu masakr... 👌

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Axel napsal:

Nevím, jeslti to hodit sem nebo sekce humor.. Dneska v rámci nouze jsme využili bufet v Ikei, personálu bylo více jak hostů, což není úplně obvyklý. Výběr bídný, volba padla na plátek lososa s mixem zeleniny a krup, černoch za 30 sekund vybavil dvě porce, velikostně bez přehánění pro dítě a cena lidových 190kč za jednu. O nějaké gastronomii nemůže být moc řeč.. 

I když vezmu tu naši 20% inflaci, tak chtít skoro 2 kila za šlichtu z bufetu, to je opravdu masakr... 👌

Nedávno jsem tam byl a podobná zkušenost. Ale párek v rohlíku mají dobrý 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, Axel napsal:

Nevím, jeslti to hodit sem nebo sekce humor.. Dneska v rámci nouze jsme využili bufet v Ikei, personálu bylo více jak hostů, což není úplně obvyklý. Výběr bídný, volba padla na plátek lososa s mixem zeleniny a krup, černoch za 30 sekund vybavil dvě porce, velikostně bez přehánění pro dítě a cena lidových 190kč za jednu. O nějaké gastronomii nemůže být moc řeč.. 

I když vezmu tu naši 20% inflaci, tak chtít skoro 2 kila za šlichtu z bufetu, to je opravdu masakr... 👌

Tak přesně za tenhle, vskutku dětský kousek lososa s nějakým mixem fazolek a chemickou omáčkou chtějí kousek na západ 8 euro . . . 😵

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...