Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Koupil jsem dárkový poukaz od Orea hotels za x tisíc a teď mi přišlo do e-mailu ať si ho vytisknu. Loni přišel poštou, přiložená brožurka hotelů na výběr.... Mělo to nějakou úroveň. Tak si říkám jsem blbej, asi jsem to blbě objednal. Přitom mě to nechalo vyplnit doručovací adresu.

No vypadá to že letos (asi v rámci úspor) jen email. Mám chuť jim to vrátit, jelikož to pod stromečkem bude vypadat jak když jsem to tisknul doma na Štědrý den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 11. 2022 v 14:16, geometr napsal:

To je páteček... Nejdřív mě začne nasí..t pojišťovna s tradičním pokusem zdražit mi na stávající auto pojištění na příští rok (auto o rok starší, pojistný události žádný - další rok bezeškodní; furt dokola) a teď ještě mobilní operátor s jeho výmyslem na zdražení tarifu...

No a je to. Tarif operátora stejný, cena nižší. Pojištění stejných parametrů levnější a hodnota auta vyšší (asi jak šly ojetiny nahoru). Budu platit teda míň, ne o moc, ale míň a ne víc 🙂 To jsou furt tanečky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, geometr napsal:

No a je to. Tarif operátora stejný, cena nižší. Pojištění stejných parametrů levnější a hodnota auta vyšší (asi jak šly ojetiny nahoru). Budu platit teda míň, ne o moc, ale míň a ne víc 🙂 To jsou furt tanečky.

Jojo. jak se člověk přestane starat, volat, vyhrožovat že přejde ke konkurenci, tak by ho stáhli z kůže. Nenávidim tenhle systém. Já jsem teď dokázal snížit pojistku na přívěs z 500,- na 100,-. Až jsem se sám divil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už asi po pátý mě letos bolí ucho, ale objednat se nelze ( musím si to vysedět ), což se mi moc nezamlouvá.

A do toho snad budoucí zeták je tak neodolatelně romantickej a pozornej k mé nejstarší, že mě snad s..e ještě víc ( já na to vůbec nejsem a manželka už se tváří, že bych mohl něco vymyslet a nejen nosit kytky ). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Geodet napsal:

Jojo. jak se člověk přestane starat, volat, vyhrožovat že přejde ke konkurenci, tak by ho stáhli z kůže. Nenávidim tenhle systém. Já jsem teď dokázal snížit pojistku na přívěs z 500,- na 100,-. Až jsem se sám divil.

Nejvíc mě na tom sere, že to neuděláš v žádnejch těch jejich portálech (takže třeba mně jsou celý portály s tim, co neuměj, tak akorát na ho...). To musíš prostě strácet čas s nějakým voláním a fakticky na to potřebuješ minimálně všední dopoledne (nemužu se dohadovat, když jsem někde v poli a nesedim u compu s otevřenými smlouvami před sebou).

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, kuncák7 napsal:

Už asi po pátý mě letos bolí ucho, ale objednat se nelze ( musím si to vysedět ), což se mi moc nezamlouvá.

A do toho snad budoucí zeták je tak neodolatelně romantickej a pozornej k mé nejstarší, že mě snad s..e ještě víc ( já na to vůbec nejsem a manželka už se tváří, že bych mohl něco vymyslet a nejen nosit kytky ). 

1) Zkus Polikliniku Chmelnice na P3 a doktor na nosní, ušní a krční se jmenuje Srba. Dá se s ním domluvit řada věcí. 

2) To není špatné, že je roztomile romantickej?

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, safi napsal:

1) Zkus Polikliniku Chmelnice na P3 a doktor na nosní, ušní a krční se jmenuje Srba. Dá se s ním domluvit řada věcí. 

2) To není špatné, že je roztomile romantickej?

Za první dík. K tomu druhýmu, kazí to nám všem ostatním, kdo s ním má držet krok? Já toho moc nevymyslim a vypadám vedle něj jako neandrtálec ( to jsem, ale manželka na to mohla přijít krapet později ). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, kuncák7 napsal:

Za první dík. K tomu druhýmu, kazí to nám všem ostatním, kdo s ním má držet krok? Já toho moc nevymyslim a vypadám vedle něj jako neandrtálec ( to jsem, ale manželka na to mohla přijít krapet později ). 

Jo už chápu... nasadil moc velký standard. Tak překvap manželku romantickým pobytem na zámku pro dva. bez dětí. Večeře při svíčkách, zámecký pokoj, velká vana, dlouhé procházky, kdy jí budeš trpělivě naslouchat a přitom uvažovat o hodinkách... tím nemůžeš nikdy šlápnout vedle... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, safi napsal:

Jo už chápu... nasadil moc velký standard. Tak překvap manželku romantickým pobytem na zámku pro dva. bez dětí. Večeře při svíčkách, zámecký pokoj, velká vana, dlouhé procházky, kdy jí budeš trpělivě naslouchat a přitom uvažovat o hodinkách... tím nemůžeš nikdy šlápnout vedle... 

Tady pozor! Zpětně pak můžou přijít otázky nebo rozvinutí tématu, kterému jsi tak "trpělivě naslouchal" a jsi na tom ještě hůř, než když hned přiznáš, že jsi zrovna nevnímal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, kuncák7 napsal:

Už asi po pátý mě letos bolí ucho, ale objednat se nelze ( musím si to vysedět ), což se mi moc nezamlouvá.

A do toho snad budoucí zeták je tak neodolatelně romantickej a pozornej k mé nejstarší, že mě snad s..e ještě víc ( já na to vůbec nejsem a manželka už se tváří, že bych mohl něco vymyslet a nejen nosit kytky ). 

Zavolej Longa, nějakej ten diamantík tě zase vrhne na výsluní 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, kuncák7 napsal:

Už asi po pátý mě letos bolí ucho, ale objednat se nelze ( musím si to vysedět ), což se mi moc nezamlouvá.

A do toho snad budoucí zeták je tak neodolatelně romantickej a pozornej k mé nejstarší, že mě snad s..e ještě víc ( já na to vůbec nejsem a manželka už se tváří, že bych mohl něco vymyslet a nejen nosit kytky ). 

Ciwe, já kdybych přines domů kytku (neřkuli něco lepšího), tak si bude manželka myslet, co asi chci zamaskovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Conrad napsal:

Zavolej Longa, nějakej ten diamantík tě zase vrhne na výsluní 😃

Počkej počkej, diamanty bych si nechal na krizovky typu dvě zatajené děti z předchozích vztahů, gamblerství, alkoholismus nebo zálibu v navštěvování BDMS slečen… 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, geometr napsal:

No a je to. Tarif operátora stejný, cena nižší. Pojištění stejných parametrů levnější a hodnota auta vyšší (asi jak šly ojetiny nahoru). Budu platit teda míň, ne o moc, ale míň a ne víc 🙂 To jsou furt tanečky.

Proto měním pov a havarijko každý rok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...