Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 21 minutami, moco napsal:

Poslední dobou mě štvou řidiči neuměje používati mlhové světla (hlavně zadní), resp. jezditi v mlze - ve městě to pálí hlava nehlava, paradoxně na dálnici jedou jen s předním denním svícením nebo mlhovky neumí vypnout když jede proud vozidel. 

Zrovna včera při cestě ze Šumavy do Prahy jsem nadával celou dobu. Některý úseky byly bez mlhy a vypnutí mlhovek neřešil fakt skoro nikdo... Ale na český cestě bude každou jízdu důvod kroutit hlavou 😂 naštěstí se mi daří čím dál tím víc tyhle věci vodpružit a nerozcilovat se 🤟

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V práci nám od rána nejde nic- servery,WiFi,...... tudíž ani jeden program. Bylo by hezky sledovat, jak jsou z toho lidi v hajzlu ( já bohužel vytáhl své "krabice s pizzou" jak tomu říkám a vesele pracuju- mám to i v papírové podobě, je toho trochu víc a menší pismo, ale je tam vše ). Návrat do dob psacího stroje někdy bolí.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Bob napsal:

Taky myslim deposit z hotelu z bangkoku jsem resil asi mesic. Stava se to vsude

Mě štve, že ti pizda říká do telefonu fígle a zdlouhavý postup, který máš dávno vyčtený z recenzí :wacko: A že prý mám jít do své banky, kde bude asi zakopaný pes. Říkám paní dnes ráno....dobře jedu, ale ne do své banky, ale rovnou na fízlárnu, protože mě chcete okrást přesně podle manuálu, který Vám leží na stole....před deseti minutami to odblokovali 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidl....a její pokladničky na odpustky u pokladen. Lidi tam rozpačitě házejí dvoukoruny a pětikoruny, mnohdy jim je trapný odmítnout pokladní, že takhle asi nee...komedie. To ta firma fakt nedokáže hrdě poděkovat lidem za nákupy a transparentně poslat podíl ze zisku na pomoc potřebným?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, Bob napsal:

African: No vidis 🙂 

ja to tenkrat musel rusit v bance

Moco: o vikendu byla jizni spojka mlhovkarsky eldorado, ty lidi jsou fakt uplne debilni, jsem jel furt s dalkovejma a stejne to nikdo nepochopil

 

Přitom si stačí pamatovat, že ve městě je prostě nikdy nezapnu ale zároveň nesvítím jen denním diodovým svícením, kdy nemusí svítit zadní světla. Snad jsem to napsal dobře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, TomTomTom napsal:

Lidl....a její pokladničky na odpustky u pokladen. Lidi tam rozpačitě házejí dvoukoruny a pětikoruny, mnohdy jim je trapný odmítnout pokladní, že takhle asi nee...komedie. To ta firma fakt nedokáže hrdě poděkovat lidem za nákupy a transparentně poslat podíl ze zisku na pomoc potřebným?

Ja mam vzdycky radost kdyz to muzu odmitnout. :D Dobry jsou taky v nekterych prazirnach jak se mi snazi prodat "fair trade" kafe. Tam staci vetsinou par otazek a oni se rozeberou sami. :D  Ja vim, nejsem cilovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 11. 2022 v 9:40, safi napsal:

Přitom si stačí pamatovat, že ve městě je prostě nikdy nezapnu ale zároveň nesvítím jen denním diodovým svícením, kdy nemusí svítit zadní světla. Snad jsem to napsal dobře...

Já si třeba na Golfu nechal aktivovat "severský mód", kdy k přednímu dennímu svícení svítí i část zadních lamp jako denní svícení. Myslím, že to jde aktivovat softwarově u skoro všech značek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  

před 22 minutami, safi napsal:

Na mém Outlanderu PHEV při zapnuté automatice a dostatku světla svítí jen přední led designová světla, zadní nesvítí. Pokud je ale šero / tma, tak automatika rozsvítí hlavní přední i zadní. 

Ano, tak je to u všech automatů. Jenže když je mlha, je automat zblblej (proto se mimochodem při focení v mlze musí upravovat expozice). Systém si myslí, že je světla dost a nechá zadek vypnutej. A půlka blbců jede v hustý mlze jen s předním svícením. Druhá půlka si naopak rozsvítí mlhovku, kterou nezhasne, ani když je někdo dojede. Přitom by u toho řízení stačilo přemýšlet a uvědomit si, že moje osvětlení auta neodpovídá situaci.

  

před 3 minutami, shaggy napsal:

Uz aj na mondeu mk4 s halogenami bez dennych lediek, svietili predne aj zadne v polohe 'auto' aj cez den. Ked sa zotmelo, tak sa rozsvietila palubovka a podsvietenie ovladacov vnutri. A zaplo sa tiez natacanie a prisvetlovanie svetiel.

 

Tak na mk5 (2015) bohužel ne. Vše jak popisuješ, ale na denní svícení jen předek.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, prischera napsal:

Podle situace 😄, ale snažím se blbcem nebýt ;)

.

 

V pátek jsem byl za blbce, zkrátka jsem zapomel. Naštěstí mě gestikulace predjizdejiciho přesvědčila o tom, že je něco špatně. Jinak mě zapnuté mlhovky v koloně taky vadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...